41 Feedback despre dasclinic la москва, перово, перовская улица, 22, к

El a fost la o recepție cu Nikolai Vaganov, a scos mai multe papilome. Acum a trecut o lună de la procedură și pot estima munca la cinci ani. Totul este foarte delicat și profesional. Înregistrat pe recomandare și vă va recomanda. Mulțumesc.







A fost în această clinică, a făcut sau a făcut o măcinare a unei cicatrice, rezultatul nu a plăcut în general. Nu am observat o atitudine pozitivă față de clienți. Totul este cumva trist, nu voi mai merge acolo. (((Voi cauta o clinica mai buna unde raportul este normal.

Timp de 2 luni am plecat la Perovo din Novogireevo, pentru că clinica și personalul ei chiar i-au plăcut. Fac un curs de injecții cu Collost (acest lucru se bazează pe colagen, un medicament foarte răcoros). A ales special această cosmetologie, pentru că este un reprezentant certificat și este cea mai apropiată de casa mea. Dintre doctori erau Vaganov și Lianochka, cei din urmă i-au plăcut în mod deosebit atât bărbatului, cât și profesionistului din afacerea lui. Ea obișnuia să facă adesea proceduri diferite pentru vedete, deci este foarte interesant să vorbim cu cine. Data viitoare ›

Vreau să-mi exprim recunoștința față de Dr. Liane. Din copilărie, se lupta cu acnee, și mai târziu cu post-acnee. Această problemă mi se părea insuportabilă până când am văzut-o pe Liana. Tratamentul progresează treptat, deoarece eliminarea post-procesului nu este o singură zi. La recomandarea medicului, am schimbat dieta, astfel încât persoana a devenit mai puțin inflamate, și apoi a venit la o serie de proceduri: peeling galben, Collost, curățare facială etc. Rezultatul este evident ... Pielea a devenit mai ușoară, tenul a devenit mai sănătos. Nu-mi pare rău. Data viitoare ›

Se întoarse spre Das Clinic cu o problemă de riduri adânci pe frunte. A fost prima dată. Înainte de aceasta a fost consultat în altă parte și Estheticians mi-a spus că prima dată ridurile nu sunt eliminate, doar câteva proceduri (acum îmi dau seama că am vrut să se înmulțească pentru vizite suplimentare). În Clinica Das, m-am dus să-l văd pe Dr. Liana. Am fost înțepat de drugul Dysport. Adio la riduri! Sunt foarte multumit. Dr. Liana înainte de procedură (pentru mine a fost prima experiență) mi-a explicat principiul drogului, posibil. Data viitoare ›

În această clinică nu-i pasă de reputație, totul se face exact opusul. A lăsat în această clinică 32 mii de ruble. Nici un rezultat. Ce și cât de mult se toarnă rămâne un mister pentru că Bagdanova nu a prezentat seringi nici înainte de procedură, nici după - rezultatul pe față. Banii nu se întorc. Voi face tot ce pot pentru a avea mai puține clinici în Moscova. Nu luați sfaturi bune. Cine a venit peste ei pentru momeală, sună-te. 89191005904, Olga Yakovlevna.

Mulțumesc, echipa Daskelniki trece prin procedura de îndepărtare a tatuajului sprâncenelor. Vreau să mulțumesc șefului clinicii Igor Konstantinovici, doctorilor Nikolay Vaganov, Anna, Liana, precum și administratorilor, personalului tehnic, pentru atitudinea profesională a pacienților față de noi. În clinică există o atmosferă de bunăvoință, confort. Preturile sunt disponibile. Mulțumesc.

Mă duc în mod regulat la Dasklinik pentru proceduri cosmetice, în principal biorevitalizarea feței, plasmolifierea și injecțiile cu botox. Nu am avut niciodată probleme, am cumpărat un abonament, este mult mai ieftin acolo. Clinica este mică, puteți spune familiei - toate problemele sunt ușor de rezolvat, fără abuz și hassle. Am citit răspunsul lui Olga, este, desigur, neplăcut, dar ce pot să fac? Toată lumea are diferite modalități de a percepe droguri. Cred că voi trebuie să faceți ca toată lumea să facă fotografii. Data viitoare ›







A mers la consultări primare cu cosmeticianul din clinicile "Das", a ajuns la Pogosovoy Liana. Medic foarte frumos, este clar că el este foarte versat, foarte tact și politicos. Imediat sa hotarat sa faca o curatare a fetei si resurfacarea pielii cu laser. Până când totul a luat puțin peste o oră, în birou confortabil, ușor și curat. Curatarea in sine este nedureroasa. Aici măcinarea este mai dureroasă, dar de dragul efectului merită să sufere și totul se face rapid :) Am citit recenzii pe Internet și foarte îngrijorat de faptul că va exista o față roșie puternică. Data viitoare ›

Am avut o neoplasmă pe pleoapă și chiar am vrut să o iau, dar întârzia. A intrat spontan în daskolnik la Vaganov N. Totul sa făcut foarte delicat și confortabil pentru mine. Voi recomanda. Mulțumesc.

Corecția a făcut aici buze Juvederm 3. Din experiența anterioară nu a fost foarte bun (era asimetrie și așa a trebuit să meargă la aproximativ 6 luni până la cel puțin așa cum a fost adormit și ar putea face o corecție) este selectat cu clinica de îngrijire, dar în cele din urmă prietena a recomandat dasklinik ( ea a facut fotorejuvenare si un disport). Impresiile mele - un doctor foarte atent (Pogosova L.) - totul a fost făcut foarte profesionist și, în general, totul este curat și ordonat. Acum a trecut 2 zile după procedură. Umflarea este aproape dispărută și pot aprecia munca minunată.

Sunt aici periodic. Fac diferite proceduri hardware. Prețurile de aici sunt mai mult decât moderate și există abonamente la un număr de proceduri cu reduceri semnificative. Rezultatul și serviciul au fost întotdeauna satisfăcute. Toți prietenii vor deja aici.

Fac un curs de "resurfacare laser" de la Bogdanova Anna. La mine o post-durere. Am cumpărat un curs de 3 proceduri pentru 21.000 de ruble. După a doua procedură, au trecut aproximativ 4 săptămâni, există deja o dinamică bună. În general, clinica are un mediu confortabil de acasă și un personal prietenos. Mulțumiri speciale Anna. Mulțumesc.

La recomandarea a venit la recepție la Vaganova Nicolae pentru a elimina negii, format rapid pe degetul mare (chiar dacă am crezut că a fost doar de porumb). Chose de ștergere cu laser, acesta va fi capabil să facă îndepărtarea de asigurare de la locul de muncă, dar a ales această clinică, pentru că în primul rând este aproape de casa, iar în al doilea rând medicului am recomandat, și în al treilea rând după 1 minut de comunicare cu medicul - a dat seama că Am încredere în el cu piciorul meu), iar medicul de asigurări nu mi-a plăcut. Data viitoare ›

Am decis să scot cicatricea recent cu un laser după operație. A ales multă clinică, în care ai putea să o faci. Prietenii au recomandat "DasKlinik". Clinica ma multumit! Vreau mai ales să menționez doctorul Novikovu Daria, un doctor excelent! Am făcut totul bine, nu a mai rămas o urmă de cicatrice! Am plătit pentru procedura de aproximativ 4.000 de ruble. În general, o clinică excelentă!

A ales o clinică lungă, unde este cel mai bine făcut. La recomandarea prietenilor mei am decis să mă adresez la DasKlinik. Aceasta clinica ma multumit cu adevarat! Vreau în special să menționez medicul acestei clinici Novikovu Daria. Un doctor minunat! Am făcut totul calitativ! Nu a mai rămas nici o urmă de cicatrice! Una dintre cele mai bune clinici la care am fost vreodată!

Au fost în spital câteva zile în urmă, soția mea și cu mine - toate foarte decente, clinica mici confortabil, medici prietenos, foarte confortabil, este posibil să se pre-înregistreze și să nu stea în coada de așteptare. Vino după muncă, soția mea a făcut fototermolizei fracționată, și eu iau tatuajul meu (un proces lung, dar efectul nu este apreciat, încă să vină). Dar soția lui este foarte fericit cu efect, și eu, de asemenea), pielea netezite, nu este scump :) Am ales datorită locației sale, este situat lângă casă. Din minusuri - vă rugăm să actualizați revistele din sala de așteptare, a trebuit. Data viitoare ›

Maeștrii care lucrează în acest "salon" nu știu cum și nu vor să-și ridice nivelul! Maestrul Natalia și Inna au făcut rău, care vrea pentru 4700 de ruble. strica starea de spirit si fata, bine ai venit! A fost acolo la 07.04.15.

Locație, o jumătate de oră cu transportul de la m. Perovo! Am mers acolo o oră și jumătate și în cele din urmă am făcut totul grozav! Manichiura si epilare foto. Administratorul este un fel de wino. El a întârziat o jumătate de oră, a venit cu o buză spartă. Nici nu mi-am cerut scuze. Și am rămas în frig! Un chirurg plastic-tânăr care a suflat o frunte, doctore Vaganov Nikolai. A fost 03.04.15 și Ponte deasupra acoperișului. Totul a trădat cu niște certificate de var. Am dat 7000 de ruble pentru această nenorocire. Oroarea! Nu sfătuiesc pe nimeni! Spoiled toată starea de spirit!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: