42 Răspunsuri la departamentul tsaritsyn al registrului de la adresa: Moscova, tsaritsyno, strada Kantemirovskaya, 9

Fiica mea Alexandra a fost lăsată fără o bunică și tată într-un timp scurt. (((Acesta este singurul moștenitor, am fost divorțat după documente înmormântarea tatălui său s-au pierdut am cerut ajutor în Palatul de nunta 4. Pentru a afla unde vă puteți recupera documente: .. 1) certificatul de naștere a, 2) moartea defunctului dovezi-in-law, și acolo am fost, precum și mulți alții au fost trimiși înapoi, nu știu de unde într-o formă aspră. Deci, femeile cu Tsaritsyno Departamentul arhivele Oficiului Registrului au furnizat. Apoi ›







Ieri am depus cererea la departamentul Tsaritsyn al biroului de înregistrare. Am asteptat un pic in coada, inaintea noastra a fost o pereche. imediat am fost întrebat despre data planificată și am oferit timpul rămas, 9:30 sau 16:30. Am ales a doua opțiune, pentru că a vrut imediat să aibă o după-amiază. Taxa de stat a fost plătită în cea mai apropiată bancă Sberbank, revenită din nou pentru a da chitanța. Totul a mers destul de repede și calm. Registratorul însăși a completat o declarație cu privire la datele noastre, tocmai am pus semnăturile. Impresia a rămas pozitivă. Data viitoare ›

Vreau să-mi exprim mulțumirile deosebite angajaților departamentului Tsaritsyn din registratură și, în special, arhivelor MFC. Locuiesc în Stavropol, dar a trebuit să primesc un nou certificat de deces la Moscova, am cerut-o pentru că nu pot merge personal. Documentul a fost pregătit imediat, scrisoarea aștepta scrisoarea. Mulțumesc foarte mult.

M-am scoate la nuntă și am văzut o mulțime de birouri de registru, pot spune că Tsaritsyno - termenii cei mai decente și pozitive în ceea ce privește comunicarea, cât și în de organizare și atmosferă. Poate că nu este mare, ci confortabil și curat. Înșiși a depus o cerere la biroul grefierului, a venit, nici o linie nu a fost (deși vineri), ne-a ajutat, toate determinat de fată calm a reacționat la faptul că am ales data. Deci, că la înregistrare în sine sunt pozitiv!

Mi-a plăcut! Da, și mulți oaspeți. Personalul este frumos și prietenos. Poate, bineînțeles, a trebuit să așteptăm mai mult atunci când o vor semna, dar de data aceasta a fost plină de o ședință foto în registratură. Înainte de asta, am fost acolo cu un tânăr, am aflat despre depunerea cererii, toți au răspuns și au spus politicos totul. În alte birouri de la Moscova nu au existat, nu este nimic de comparat = -). Mult noroc tuturor!

REGISTRUL OFFICE este confortabil și ușor, mic, ca și cele mai multe birouri de registru (aceasta nu este o arenă sportivă). Personalul este foarte prietenos, domnilor, zâmbește și veți vedea cât de pozitivă este lumea! Chiar și o mare adunare de cupluri și oaspeții lor totul este calm și festiv, fata receptioner vorbește tare și să nu auzi muzica în acest moment.))) Pixul pe masa este destul de estetic.))) În astfel de locuri persoana devine 1 dată în viața mea (bine, în cazuri extreme, de două sau de trei ori). )) Aceasta este vacanta ta, nu. Data viitoare ›







M-am scoate la nuntă și am văzut o mulțime de birouri de registru, pot spune că Tsaritsyno - termenii cei mai decente și pozitive în ceea ce privește comunicarea, cât și în de organizare și atmosferă. Poate că nu este mare, ci confortabil și curat. Înșiși a depus o cerere la biroul grefierului, a venit, nici o linie nu a fost (deși vineri), ne-a ajutat, toate determinat de fată calm a reacționat la faptul că am ales data. Deci, că la înregistrare în sine sunt pozitiv!

Departamentul Tsaritsinsky a biroului de registru ne place foarte mult, oameni foarte frumos și politicos. Excluzând șeful adjunct. Acest hubalka! Am întrebat-o despre reducerea termenului de înregistrare, deoarece sunt însărcinată și deja în a opta lună. Ea ne-a vorbit într-un mod ciudat, era foarte interesată de locul în care eram timp de opt luni. Oroarea! I-am lăsat pe registrator cu totul în lacrimi, ca scuipat. Chiar și nu există dorința de a veni la înregistrare.

Înregistrarea căsătoriei a fost plăcută. Dar când a depus o cerere, au existat unele probleme. Am redenumit formularul de 5 ori. Nimeni nu a explicat cum să completeze corect. Și linia a fost decentă, au petrecut aproape 2 ore înainte de a depune cererea.

Mi-a plăcut! Da, și mulți oaspeți. Personalul este frumos și prietenos. Poate, bineînțeles, a trebuit să așteptăm mai mult atunci când o vor semna, dar de data aceasta a fost plină de o ședință foto în registratură. Înainte de asta, am fost acolo cu un tânăr, am aflat despre depunerea cererii, toți au răspuns și au spus politicos totul. În alte birouri de la Moscova nu au existat, nu este nimic de comparat = -). Mult noroc tuturor!

REGISTRUL OFFICE este confortabil și ușor, mic, ca și cele mai multe birouri de registru (aceasta nu este o arenă sportivă). Personalul este foarte prietenos, domnilor, zâmbește și veți vedea cât de pozitivă este lumea! Chiar și o mare adunare de cupluri și oaspeții lor totul este calm și festiv, fata receptioner vorbește tare și să nu auzi muzica în acest moment.))) Pixul pe masa este destul de estetic.))) În astfel de locuri persoana devine 1 dată în viața mea (bine, în cazuri extreme, de două sau de trei ori). )) Aceasta este vacanta ta, nu. Data viitoare ›

Bună ziua! Eu scriu cu o cerere mare - pentru a urmări în jos documentele care dovedesc relația Dideleva Victor, născut în 1948, cu mama lui Didelevoy Tatyana Ivanovna. Se trimite o copie a certificatului de naștere al lui Viktor Didpelev. Faptul că Dideleva Tatiana Ivanovna după nașterea lui Victor sa căsătorit și a devenit - Nesterova Tatyana Ivanovna. Astfel, aveți nevoie de un certificat de căsătorie și deces Nesterova Tatiana (aproximativ 1966-1971). În plus. Data viitoare ›

Bună ziua, soția mea a avut o procedură de divorț fără mine. Dar nu am primit încă un certificat de divorț. Vreau să știu dacă există și când este posibil să ajungă. Mulțumesc.

în urmă cu 20 de ani, a divorțat de soția sa, dar spre deosebire de acesta nu a primit un certificat de divorț (vina lor), schimbul de pașaport (45 de ani), am pus o ștampilă pe care eu sunt căsătorit, dar căsătoria este rupt, cum pot corecta greșeala lui, Cum să obțineți un certificat de divorț acum 20 de ani? Unde să meargă, căsătoria a fost înregistrată Krasnogvardeisky la Moscova. Mulțumesc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: