48 Comentarii despre ермак в Москва, хорошево-знавники, нижние мнёвники street, 41, к

Arată foarte solid și totul este, de asemenea, fundamental în interior. Parkers sunt întâmpinați la parcare, prima impresie a fost plăcută. De asemenea, mâncarea este bună, bucătăria rusă. Dar a fost interesant să-l urmăriți pe chelner, când a aruncat tinctura de merișor pe masă, când a pus-o. A mâncat băutura alcoolică dulce pe masă și sa retras. În instituțiile cu respect reciproc, cel puțin ștergând un pahar, astfel încât să nu curgă de la el, ci într-o schimbare decentă o pahar plină. O mizerie, dar nu este.







A sărbătorit ziua ei de naștere. 70% din produsele alimentare nu sunt gustoase. Meniul nu corespunde realității. Am comandat o salată cu creveți de tigru - creveții erau bineînțeles, dar foarte mici. Ciupercile albe mi-au fost servite cu un vierme mare și grăsime! - și nici măcar nu mi-a cerut scuze. Desert - o delicatesă de fructe de padure cu mascarpone - fără fructe de padure. În general, instituția este similară cu Elki Palki, doar teritoriul și situația este mai bogată.







Am fost la acest restaurant de mai multe ori. Totul a fost bine, serviciu, calitate, mâncare. Mulți au recomandat această instituție, am chiar și un card cu o reducere de 10%, dar am fost foarte dezamăgit a doua zi. Meniul sa schimbat, deci nu prea mult, dar pentru un client obișnuit se observă. Băieți, dacă ați început să salvați pe un bucătar bun, atunci schimbarea prețului, dar prețul și calitatea nu se potrivesc cu adevărat. Da, serviciul este același, dar mâncarea. Se pare și gustos, dar cu vechiul nu poate fi comparat. Sper că veți încerca să luați în considerare criticile. Mulțumesc.

A sărbătorit acolo o zi de naștere - aproximativ 15 de persoane. Ei au plătit o plată în avans de 13 de mii de ruble. Așa cum ar trebui să fie totul destul de beat, iar în calculul chelnerul a crezut că ar putea reduce banii ușor și nu a exclus contul plătit deja un avans de 15 mii. Dacă pentru o lungă perioadă de timp într-o beție încercând să înțeleagă de ce este atât de scump! Dar chelnerul a asigurat că a corectat toate plățile corecte și plătite în avans din cont. Bine, au plătit și au plecat, luând contul. Au observat o înșelăciune doar pe o urmă. zi, după ce am rămas în picioare, era necesar. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: