20 kg! Vă răspund la întrebările privind dieta din ouă, pe diete

Girls, am decis sa scriu acest record pentru cei care au privit rezultatele mele, de asemenea, a decis sa stea pe dieta Egg (sau dieta MAGGI).

Există multe întrebări. Voi începe în ordine.







Liniile mari de plumb sunt numai pentru o greutate mare (așa cum am avut 97), rezultatul este de obicei undeva în jur de 10 kg. Cu greutate ușoară sau cu acelea. care deja pierduse greutatea pentru o lungă perioadă de timp (ceea ce înseamnă că organismul este deja curățat), pierde în greutate mult mai puțin, undeva în jur de 5-6 kg. Dar cu siguranță este totul în mod individual.

Este foarte important, doresc cu tărie să obțină rezultate, pentru că dieta lung (4 săptămâni) și sfătui să se așeze pe ea numai cei care sunt dispuși să mănânce toate alimentele enumerate în dieta, de exemplu, ar trebui să nu stai pe aceasta dieta celor care nu consuma carne sau nu le place ouă, pentru că sunt multe alte diete în cazul în care nu există o astfel de produse. Multe ouă numai în prima și a doua săptămână, dar eu îi iubesc și chiar m-am bucurat (ouă în special mâncarea ar trebui să fie fierte, acestea sunt digerate atât de repede). Dar în cea de-a treia și a patra săptămână, ele sunt aproape nici una.
Concluzie: Alegeți o dietă după gustul dvs., care nu ar fi dezgustătoare și nu trebuie să excludă produsele. Eu, de exemplu. niciodată nu stați pe o dietă cu carbohidrați (unde nu există absolut nici o carne, adică proteine) - nu pot să o fac fără ea.

Dieta spune că poți să mănânci cât vrei, dar. fete, dacă obzharatsya, cum puteți pierde în greutate. Mănânc porții de grame de 150-200 nu mai mult, în funcție de dimensiunea palmei. În caz contrar, dacă stomacul nu se obișnuiește să mănânce puțin. va cere mai multă mâncare și vă veți putea rupe.
Ca întotdeauna este dificil numai în primele două săptămâni, când vrei să mănânci, să bei apă, apropo, poți bea mult, cum ar fi ceaiul și cafeaua.
Am băut cafea cu sah.zamenitelem, foarte bine înlătură foamea (deși ei spun nu este util, dar este, de asemenea, un subiect controversat), imi place la dieta si recurgere MAR. Adjunct. în loc de zahăr, și de mult timp deja. și totul este în ordine. Dar aceasta este doar opinia mea, decideți-vă singur.

Legume și fructe, prea mult de aceasta dieta, probleme intestinale nu ar trebui să fie, dar eu personal abia a început să bea ceai Turboslim, ea mi se potrivește, toate Clockwork cum ar fi. curățare rece, dar este, de asemenea, individuale, vă decideți.

Fetele, dar acest sport, nu am devenit prieteni, probabil pentru că am petrecut toată ziua îmi petrec pe picioarele mele, si obosit seara (deși eu și yunnosti nu a fost prieten cu sportul), cred că, și pentru a muta atât de activ și petrece o mulțime de Kcal. Dar nu mă iau cu un exemplu, sportul trebuie încă să fie abordată.







Fetelor, cifra mea este proporțională, așa că pierd greutatea peste tot, proporțional. Piele (chiar și în anii mei) am elastic, deci nu există probleme speciale. Numai aici. Sânul a devenit subțire aproape de dimensiune (3 pe 2), îl afectează. și o piele slabă pe coapsele interioare. dar în spatele a totul este bine. Cum am înțeles asta. a inceput imediat sa faca impachetari, masti din alge si masaj cu vid, poate cred, dar rezultatul exista deja.

Pare atât de departe. Restul este în blogul meu, toate pas cu pas în detaliu.
. Mult noroc în scăderea în greutate. Irene

Și mai mult. Fac deja al treilea apel din această dietă, deși acum nu consider că este o dietă, îmi place să mănânc și să pierd greutatea în acest fel.
Greutatea mea de azi este de 76.6 kg. Pa.


Da, da. Pur și simplu mă simt ca și corpul meu mi-a spus să-ți mulțumesc pentru ce l-am salvat de la 20 de kg de grăsime, mai ales picioarele mele, ele sunt acum doar zboară și nu se rotească și complet oprit doare. și totuși să stea pe picioare în dimineața a fost un astfel de chin, durerea a fost incredibil, atât de umflate și stagneze de sânge, pe noapte, acum doar flutura. Irene

Vă mulțumim pentru un răspuns atât de detaliat. Imediat am înțeles totul, dar multe dintre concluziile deja în sine a făcut prea. Ai dreptate, nu cumpara in fraza „Există un număr“, ea știa de experiență, atunci când carne de pui și produse fierte nu regretând pentru mine, și apoi nu a văzut liniile de plumb.
Am fost inspirat de exemplul dvs., voi repeta dieta până la 1 mai. Singurul lucru, sufăr fără cafea și nu pot bea fără lapte. Tipul de ceai Turboslim ar trebui să fie beat, tk. totusi veverita nu functioneaza foarte bine pe intestine, inainte de asta, si astazi am luat-o, am baut "Reed".
Încă o dată vă mulțumesc mult! Nu vă pierdeți. apare aici mai des, experiența dvs. mă ajută foarte mult.

cat de fericit am venit la voi "sa vizitati"! Numai azi în blogul ei a întrebat despre dieta de ou, iar acum am primit răspunsuri de la tine! Am stat acolo timp de 2 săptămâni, mâine începe a treia. Prima săptămână în care mi-a plăcut cu adevărat, și nu am spart nimic, am aruncat 4,6 kg. Dar în a doua săptămână au existat abateri și sa dovedit că am fost "călcată pe loc". Chiar sper să-l arunc din nou la 3 și 4 săptămâni.
Și cum a scăzut greutatea ta de săptămâni? Adică, în ce săptămână ai mai plâns?
Tu ... bine făcut! Nu sa rupt, probabil. Am fost supărat de un mic fiu de câteva ori, dar nu am început din nou, așa cum recomandă. Cred că totuși există mai multe linii plumb înainte de mine.


Irishechka, ce ești un om bun))) bucurie și mândrie directă și tocmai ați izbucnit în afară: D

Dacă vrei să ai ceva ce nu ai avut niciodată, va trebui să faci lucruri pe care nu le-ai făcut niciodată.
Coco Chanel

20 kg! Vă răspund la întrebările privind dieta din ouă, pe diete







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: