6 Lucruri pe care nu trebuie să le iei în Goa, sănătatea bărbaților rusia

1. O valiză de lucruri de marcă

Nu este obișnuit să poarte haine scumpe, așa că vei fi corp străin sfidător, venind pe plajă în "Prada".

La un moment dat nu am acordat nici o importanță acestui lucru, în plus, soția mea și cu mine nu aveam papuci fără marcă. Dar nu ne-am descurcat prea mult. O persoană "bună", literalmente o pereche de săptămâni, ne-a "salvat" din această "încărcătură" chiar în timpul băii noastre. Venind din mare, am aflat că am fost "salvați" nu numai din lucruri de marcă, ci din jucăriile fiului nostru mic, aduse din Rusia.







După câteva luni, mi-am dat seama că, în acest loc, nu este nevoie să meargă în haine scumpe, și nu din motive de securitate.

Și "eliberatorul" nostru. poate că merită spus: "Mulțumesc!" Dar Dumnezeu nu-i permite să se întâlnească cu mine.

6 Lucruri pe care nu trebuie să le iei în Goa, sănătatea bărbaților rusia






Aproximativ așa și arătați șoferii de la Goan și turiștii stabiliți

2. Dragul de alcool de la Duty Free

Din același motiv. Nu este obișnuit să bei aici băuturi. Alcoolul local, deși ieftin, merită atenție, mai ales că are o calitate destul de decentă. Și deja am scris despre legendarul rom "Old Monk".

3. Cartela SIM cu roaming internațional profitabil

În India, și o conexiune atât de ieftină. Minutul de conversație cu patria va costa aproximativ 4 ruble. Nu uitați să cumpărați un card sim, veți avea nevoie de o copie a pașaportului cu o viză și o fotografie de 3 × 4. Poți so iei cu tine, ca să nu pierzi timpul la fața locului.

4. Mască și aripioare

6 Lucruri pe care nu trebuie să le iei în Goa, sănătatea bărbaților rusia

5. Haine calde

Ei bine, dacă decizi să-ți iei o blană doar în cazul în care ai uitat, îți amintești: "Este cald în Goa!"

6. Ghid pentru Thomas Cook

Carte interesantă. Flipping prin ea, imaginat un turist într-o haină rochie, cu o trestie de zahăr și o geantă. Dacă de obicei călătoriți fără un monoclu și un cărucior (adică o coafură), este mai bine să căutați informații pe Internet, deci este mult mai probabil să găsiți recenzii ale persoanelor apropiate în spirit.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: