28 Comentarii despre gradini pridonya td la москва, нагорный, фруктовая улица, 7, стр

Produse din piele. Toate sucurile așa-numite sunt făcute din chimia chineză ieftină. Există grădini de mere, dar concentratul se duce în Europa. Mai mult sau mai puțin la nivel local este posibil să ajungeți la sezonul de recoltare în toamnă, uitați-vă la dată. Restul este chimie ieftină. Întreaga zonă în care apa este turnată cu concentrat este umplută cu ambalaje chinezești din această chimie. Vrei să otrăvești și să câștigi un ulcer, doar atunci nu te plânge că nu ai fost avertizat. Fiți atenți la gustul acid al sucului de mere care. Data viitoare ›







Deseori în piureul de fructe pentru copii erau niște fire care erau alb sau roșu, dar astăzi era o pene mică. Este foarte trist că aceste lucruri se încadrează în produsele alimentare pentru copii, cel mai probabil la fabricarea nesteril, iar această putere este dată la bucătărie lactate. RUȘINE.

Și nu-mi plac sucurile "Gardens of the Seashore". Adere la principiul "Mai bine este mai puțin, dar mai bine", deci aceste sucuri intră rar în coșul meu. Nu-mi place gustul acestor sucuri, iar gustul indică deseori calitatea produsului. Deși, probabil, nu este gustul și culoarea prietenilor, așa că mă voi abține de la un feedback pozitiv sau negativ și voi pune o evaluare neutră 4.







Produse din piele. Toate sucurile așa-numite sunt făcute din chimia chineză ieftină. Există grădini de mere, dar concentratul se duce în Europa. Mai mult sau mai puțin la nivel local este posibil să ajungeți la sezonul de recoltare în toamnă, uitați-vă la dată. Restul este chimie ieftină. Întreaga zonă în care apa este turnată cu concentrat este umplută cu ambalaje chinezești din această chimie. Vrei să otrăvești și să câștigi un ulcer, doar atunci nu te plânge că nu ai fost avertizat. Fiți atenți la gustul acid al sucului de mere care. Data viitoare ›

Deseori în piureul de fructe pentru copii erau niște fire care erau alb sau roșu, dar astăzi era o pene mică. Este foarte trist că aceste lucruri se încadrează în produsele alimentare pentru copii, cel mai probabil la fabricarea nesteril, iar această putere este dată la bucătărie lactate. RUȘINE.

Este păcat că sucul este scump, mai devreme în cazul în care societatea nu a fost atât de deșirat cumpere mai mult, iar acum sucul de struguri este de 71 de ruble în Auchan, îmi amintesc acum 2 ani costa 38 de ruble Cerere producătorilor posibil pentru a reduce prețul, astfel încât cetățenii noștri au posibilitatea de a bea un delicios și suc de calitate rusesc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: