6 Recenzii de la doctorul hollywood la москва, ростокино, мира проспект, 131

Ca rezultat al accidentului, mai mulți dinți mi-au fost loviți, așa că problema implantării a apărut imediat după descărcarea de gestiune din spital. Încă acolo am fost sfătuit să aplic "Dr. Hollywood" ca unul dintre dentiștii cei mai calificați din nordul Moscovei. Implantarea pentru ei este profilul principal, medicii sunt de fapt experimentați, nu sunt nou-veniți. Au fost recomandate implanturile suedeze cu coroane de zirconiu - nu este ieftin, dar arata bine si cel putin riscuri. Acum, cu adevărat inserate dinți din propriile lor nu se disting, lovit cu succes și în culoare, și în formă, ca și familia. Mulțumesc!







Cum ar fi norocul, dintele avea șapte luni însărcinată. Am citit toate forumurile femeilor, i-am sunat pe toți prietenii și am decis să vizitez clinica pe Mira Avenue. În Dr. Hollywood la femeile gravide este o atitudine foarte atentă, a fost plăcut surprins. Sunt foarte sensibil la toate întrebările, așa că medicul a trebuit să-mi spună despre anestezie și alte medicamente, pe care le-a făcut fără obiecții. Toate procedurile au durat o oră și jumătate, trebuia să tratez un dinte (carii) și un pic a fost distrus în apropiere, care de asemenea. Data viitoare ›







Sa întâmplat astfel încât, în timpul celei de-a cincea luni de sarcină, gingia mea a sângerat și a existat o durere dureroasă în dintele mult inferior. Prietenul meu ma sfatuit sa merg la clinica "Doctor Hollywood", unde medicii stiu sa lucreze cu femeile insarcinate. Într-adevăr, toată lumea a încercat să facă astfel încât să fiu confortabil și deloc dureros, deși diagnosticul de pulpită nu este la fel de simplu cum pare. Sunt foarte multumit de munca doctorilor, multumesc!

Bine ai venit! În primul rând, vreau să mulțumesc întregului personal al clinicii pentru atenție, cordialitatea pe care o expuneți pacienților. Cred că mulți vor fi de acord cu mine că vizitele la medicul dentist nu sunt momentele cele mai plăcute din viața noastră, iar abilitatea de a "lumina" acest "negativ" este o întreprindere minunată. În al doilea rând, și acesta este principalul lucru - sper că revizuirea mea va fi citită de "îndoielnici" care nu îndrăznesc să implanteze, care se îndoiesc de alegerea clinicii. Eu însumi, încă nu sunt bătrână, mi se pare, o femeie :-), a fost forțată. Data viitoare ›

Sunt un fumător cu experiență (mai mult de 10). Ca mulți fumători, de asemenea, am o cafea, o țigară și o cafea - acesta este începutul zilei mele. Aproape 30 de ani au început să apară la întuneric și apoi o plăcuță maro pe dinți. Mai ales în cazul în care dinții sunt mestecați între caneluri și nereguli, și pe pereții din interiorul dinților și între dinți. Dinții înșiși erau plictisiți și am înțeles motivul pentru această cavitate orală urâtă, dar nu am vrut să renunț la fumat. Numai atunci când există un neplăcut constant. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: