3 răspunsuri pentru viața denta la moscow, falconry, Budennogo avenue, 20, p.

Stomatologia a plăcut foarte mult, curată, îngrijită, drăguță.) Pentru a obține și a găsi ușor. A curățat AirFlow (noduri, fluorură, lustruire), medicul Svetlana Sergeevna Mejajlo a făcut foarte bine, exact și calitativ! Toți au explicat cu privire la problemele care au fost, au dat sfaturi. În plus, administratorul a venit să se întâlnească cu timpul. În general, mi-a plăcut foarte mult, mulțumesc foarte mult!







A fost de 12.08 pe cupon. În plus, mulți se temeau că cuponul va fi de serviciu lăsând mult pentru a fi dorit. DAR. Ea a mers la Mejylo Svetlana Serghena - carii vindecate și a restaurat dintele anterior cu atenție și calitativ. Este foarte plăcut să primiți o astfel de atenție și un serviciu cu un discount imens. Mulțumesc!

Vreau să mulțumesc angajaților Denta-Life. Mai ales medicul - Grigoriev Dmitri Vasilievici (patronimic sperăm auzit este adevărat: Este o prețuri surpriză plăcută și personalul de fata de la recepție cu o precizie suficientă pentru a naviga în costul serviciilor de drum, banii nu centrifughează și operațiunile care nu sunt necesare nu (din păcate, a existat un caz similar în .. alte clinici). În general, eu sunt foarte multumit de serviciile stomatologie, eu recomand tuturor celor care prețuiesc timpul și banii lor.







Stomatologia a plăcut foarte mult, curată, îngrijită, drăguță.) Pentru a obține și a găsi ușor. Face curățarea fluxului de aer (obligațiuni, fluor, lustruire), medicul Svetlana Menyailo făcut foarte bine, curat și de înaltă calitate! Toți au explicat cu privire la problemele care au fost, au dat sfaturi. În plus, administratorul a venit să se întâlnească cu timpul. În general, mi-a plăcut foarte mult, mulțumesc foarte mult!

A fost de 12.08 pe cupon. În plus, mulți se temeau că cuponul va fi de serviciu lăsând mult pentru a fi dorit. DAR. Ea a mers la Mejylo Svetlana Serghena - carii vindecate și a restaurat dintele anterior cu atenție și calitativ. Este foarte plăcut să primiți o astfel de atenție și un serviciu cu un discount imens. Mulțumesc!

Vreau să spun datorită personalului Dent-viață. Mai ales medicul - Grigoriev Dmitri Vasilievici (patronimic sperăm auzit este adevărat: Este o prețuri surpriză plăcută și personalul de fata de la recepție cu o precizie suficientă pentru a naviga în costul serviciilor de drum, banii nu centrifughează și operațiunile care nu sunt necesare nu (din păcate, a existat un caz similar în .. alte clinici). În general, eu sunt foarte multumit de serviciile stomatologie, eu recomand tuturor celor care prețuiesc timpul și banii lor.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: