11 Recenzii de la targis la москва, щукино, marshal соколовского улица, 4

Clinica bună, curată și mică. Medici profesioniști și personal amabil. De obicei nu scriu recenzii, prefer să mulțumesc personal. Dar, după ce am citit negativul, am decis să mă opresc pentru onoarea oamenilor care își îndeplinesc în mod competent și onest munca, ne scapă de durere. Sunt un pacient adevărat al clinicii, am găsit-o din întâmplare, lucrand alături. Îmi tratez dinții cu Larisa Leontievna, Alexander Mikhailovici a decis probleme serioase (coroane). Multe mulțumiri acestor oameni pentru profesionalismul, exactitatea și umanitatea lor. Data viitoare ›







Mama mea a făcut dinți și coroane acolo și acum trebuie să le pun pe două dinți. Mă duc mâine la ei. Sper că totul va fi bine și mama mea este foarte mulțumită de prețuri și de servicii.

Reparatii, proiectare si echipamente noi - cu echipa anterioara, atitudine fata de pacienti si cordialitate generala!

Apariția mea în clinică a fost cauzată de necesitatea de a pune coroana. Am vrut să fac o coroană cu zircon. Deci, cautam o clinica unde se fac astfel de lucruri si la preturi accesibile. Și un cinic era lângă casă. Coroana a fost pusă, tot Horsch. Acum îmi pun restul dinților în ordine: schimbați umpluturile vechi, vindec cavitățile. Larisa Leontievna tratează foarte delicat și dinții sunt obținuți ca fiind noi. Multe mulțumiri întregului personal și înflorirea companiei dvs.

Datorită excelentului doctor - Alexander Mikhailovich! Este foarte convenabil pentru mine să vin aici - locuiesc foarte aproape. Se pare că greșelile medicilor din alte clinici sunt corectate aici. Există raze X, proteze și tratament. Toate într-un singur loc. Convenabil și plăcut. Relații foarte calde în echipă și o atitudine excelentă față de noi, pacienți. Multumesc din nou!







Targis nu este prima clinică stomatologică în care am fost servită, de obicei am vindecat un dinte bolnav acut și rar m-am întors înapoi. În cazul acestei clinici, a fost cu totul altceva, am vindecat toți dinții. Doctori excelenți (ambii terapeuți și protestatari, el este medicul șef, apropo), servicii excelente, un administrator excelent. Tratamentul fără durere la un moment convenabil pentru tine. Îmi aduc aici toți rudele și prietenii mei, toată lumea e fericită. Mulțumesc clinicii.

Apariția mea în clinică a fost cauzată de necesitatea de a pune coroana. Am vrut să fac o coroană cu zircon. Deci, cautam o clinica unde se fac astfel de lucruri si la preturi accesibile. Și un cinic era lângă casă. Coroana a fost pusă, tot Horsch. Acum îmi pun restul dinților în ordine: schimbați umpluturile vechi, vindec cavitățile. Larisa Leontievna tratează foarte delicat și dinții sunt obținuți ca fiind noi. Multe mulțumiri întregului personal și înflorirea companiei dvs.

Datorită excelentului doctor - Alexander Mikhailovich! Este foarte convenabil pentru mine să vin aici - locuiesc foarte aproape. Se pare că greșelile medicilor din alte clinici sunt corectate aici. Există raze X, proteze și tratament. Toate într-un singur loc. Convenabil și plăcut. Relații foarte calde în echipă și o atitudine excelentă față de noi, pacienți. Multumesc din nou!

Targis nu este prima clinică stomatologică în care am fost servită, de obicei am vindecat un dinte bolnav acut și rar m-am întors înapoi. În cazul acestei clinici, a fost cu totul altceva, am vindecat toți dinții. Doctori excelenți (ambii terapeuți și protestatari, el este medicul șef, apropo), servicii excelente, un administrator excelent. Tratamentul fără durere la un moment convenabil pentru tine. Îmi aduc toți rudele și prietenii numai aici, toată lumea e fericită. Mulțumesc clinicii.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: