23 Rechemarea Consiliului Medical de la adresa Lyubertsy g, strada de panificație, 8-b

Urgentă nevoie de miere. certificatul de obținere a permisului de conducere. El a privit pe Internet și a sunat la Consiliul Medical, au spus că lucrează până la ora 20.00. Am ajuns fără un 19.40, toti medicii au fost la locul lor, m-au examinat, așa cum ar trebui să fie, și nu a fost necesară pentru narcologul și un psihiatru pentru a merge la celălalt capăt al orașului. Toate cu succes și fără probleme. Vă mulțumesc foarte mult! Sărbători fericite pentru tine! Orlov Alexander Romanovich.







A venit. Am trecut. A plătit. Am înțeles. Sunt cinci. În clinică ar primi o încărcătură de rudeness și o pierdere de timp.

Am fost în clinică, a recomandat prietenul meu. Un centru bun și curat. Medici foarte competenți și competenți. Dar există câteva nuanțe care nu pot fi ignorate. Aceasta este o asistentă de naționalitate incomprehensibilă, mai mult ca o asistență medicală, și o fată care stă la intrare cu un aspect foarte neplăcut și atitudine greoaie. Și, în general, bine făcut. Rapid și eficient.







M-am dus la centrul - cantina, începe orice administrator de centru, mirosul de carne arsă, sau ca în cazul în care chiar acolo, este pregătit ceva, stând fată, de origine ucraineană, evident confunda ucraineană cu cuvinte rusești, tadjică sau uzbecă, aparent asistentă medicală, a fugit , practic nu cunosc limba. Nici o singură întrebare nu a primit o explicație clară, am nevoie de un expert, nu există loc, nu se știe când va sosi. O clinică ciudată, unde arată conducerea orașului? O persoană oferă informații, nu există comision.

Tratamentul a fost Kamaletdinova Marina Khamitovna, ea vorbește încet, își ridică banii grei. Nu a existat nici o îmbunătățire, ea a fost expulzată de la policlinică. A abordat cu o coloană vertebrală, la mine o osteochondroză a coloanei vertebrale. Leeches, (cu ceea ce au aici) ace, ciudat ciudat, fără îmbunătățiri, plătite în mod corespunzător.

A scris un certificat pentru un motiv oarecare, în locul comisiei este doar un singur medic, cum ar fi personalul de stagiari, adevărul a reacționat rapid în mod oficial, am probleme de vedere, nu acorde atenție, mi-e teamă să merg la poliția rutieră.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: