206 Comentarii despre ctomatoлoгичecкая пoликлиhика № 5 la москва, крылатское, крылатская улица, 21

Știi, oamenii cer adesea doctori. Nu este corect, nu este. Și vor scrie mereu o opinie proastă despre emoții după ce au luat. Și vreau să mulțumesc și să-i mulțumesc lui Gleb Vladimirovici. Pune-i două dinți. Opt. Cel inferior a fost foarte complicat, iar cel superior a fost nr. A fost la 2 admitere. Medic foarte profesionist! Sunt încrezător în mine, în abilitățile mele profesionale și în general, așezat în fotoliu în inima mea calm! Totul va spune, va recomanda ce si cum sa faceti Dupa indepartare, politicos si placut. Data viitoare ›







Denisov Gleb Vladimirovich este un profesionist real! Foarte recunoscător!

Volokushina Margarita Viktorovna! Dentist foarte clar). profesionist în domeniul său). Mulțumesc foarte mult) până la ea). Astfel de medici au nevoie de o primă pentru a scrie!

De mult timp nu am îndrăznit să merg la stomatologie, din copilărie mi-e teamă. Dar, ca mulți, a durat până la sfârșit. Am studiat recenziile pentru o lungă perioadă de timp și am semnat pentru o recepție cu Usatova Ekaterina Vladimirovna. Medicul este un profesionist în domeniul său! Ascultă-mă, examinată, totul mi-a spus ce să fac. Încurajați în orice fel, acum nu mă tem să merg și nu doare. Și am crezut, de asemenea, că este necesar să eliminăm unele, așa cum ziceam eu, și Ekaterina Vladimirovna îi va salva. Acum numai pentru ea!

Mi-am tratat dinții în departamentul plătit la etajul 7! Trebuie să recunosc că, la vârsta de 27 de ani, mi-am "început" dinții, așa că am întâlnit toți dentiștii! Și mi-a început lunga călătorie spre un zâmbet fermecător și frumos! Doctor-terapeut - Kristina Esenovna Sobanova foarte atent, dinți minunat supuși. Chirurgul - Rustam B. Abaev, un doctor politicos și politicos, a livrat 4 implanturi. Desigur, cu zâmbetul meu orbitos, îi datorez doctorului ortoped Spivak Kirill Olegovici și dentistului. Data viitoare ›

Usatova Catherine este un salvator! Vreau să exprim mulțumiri uriașe stomatologului-terapeutului Usatova Ekaterina! Am avut un dinte foarte rău în maxilarul superior pe dreapta, am venit la el și cu mare flux (abia a sosit, înainte de a fi fost rău!) Deci, Katherine a făcut tot posibilul pentru a salva dintele, și ați salvat! Profesionistul afacerii sale, puteți vedea imediat! În plus, Catherine este o persoană bună și un psiholog, rareori când întâlnești astfel de oameni în timpul nostru!

Tsondinova Oksana Gennadevna, camera 314. Ei bine, așa-așa, a plătit anestezie ei nu funcționează, să nu mai vorbim împușcat liber, trebuie să fie adăugate la dokalyvat de dozare, cu toate că alți experți congelat imediat, verificat de mai multe ori! Dar această Oksana se construiește aproape pe medicul șef al clinicii stomatologice, iar această opinie nu este numai a mea. În general, dacă aveți nevoie de un anestezist, treceți-l!

În ajunul Anului Nou, coroana din primul dinte din față a apărut. Ea a solicitat asistență gratuită cu privire la certificatul de pensie și politica CHI la medicul de serviciu Kuzin Roman Sergheievici. Într-o stimulare puternică a, aș spune agresiunea, nu stabili buza cu un tampon de bumbac, nu tratarea unui dinte cu un antiseptic, nu uscat înainte de aplicarea materialului de fixare, așa-numitul doctor, extrem de nepoliticos literalmente „prilyapal“ Am coroana foarte strâmbă (a se vedea. Foto) . Cred că un dentist certificat. Data viitoare ›

Oroarea! Am venit cu o durere ascuțită, obrazul meu a fost umflat pe toată fața mea. În primul rând, am fost examinat de un medic, apoi trimis la altul. Numele medicului Matveyev Vladimir Alekseevich, satul a deschis gura cât putea. Medicul trebuie să înceapă să poarte mănuși medicale, să poarte un aparat respirator, să spună ce va face și să se comporte în mod corespunzător și să comunice cu pacientul fie ca un animal, fie ca un bovin. Deci, ce a făcut medicul? În loc să poarte mănuși și o mască pe față, mi-a atins gura cu mâinile murdare. Data viitoare ›

Întotdeauna am fost la Huseynov Ehtibar Mustafaevich. Și acum aflu că nu mai lucrează în acest departament de ambulatoriu. Foarte supărată. Este păcat că clinica a pierdut un astfel de profesionist, un doctor minunat.

A fost la o recepție în clinica stomatologică numărul 5 pe strada Krylatskaya de la chirurgul Kulakova Catherine Ernestovna cu un dinte bolnav. Plecați la recepție pentru doar 5 minute. Am puțini, care au "chastised" ca o școală, așa că chiar a început să "dezleagă" îndepărtarea plătită a dintelui, motivând că ar fi "dureros" gratuit. Am fost de acord. Domeniul medicului nu a dat recomandări. Două zile mai târziu, locul dintelui îndepărtat a început să se rănească și temperatura a crescut. M-am dus la o clinică privată unde am găsit că nu a fost eliminată. Data viitoare ›

Bună după-amiază, înainte de a vizita clinica citi recenzii, dar sperat pentru cele mai bune. Ca urmare, acum mă uit la cupon și folosind codurile care sunt utilizate pentru plată. Anestezie - încărcare, îndepărtarea cusăturii - pentru o taxă, deși există cantități mici. Dar de ce, dacă o persoană plătește impozite, trebuie să plătească pentru ceea ce se presupune că trebuie făcut în conformitate cu MHI?

Nu vă lăsați să ajungeți la Dumnezeu la acest "doctor" la recepție! Suyunova va vindeca chiar si faptul ca nu este nevoie sa fii tratat, un dinti sanatos poate pune un sigiliu si este totul pentru banii tai! Nu faceți nimic gratuit, spunând că toate serviciile sunt plătite. La întrebarea mea - ce servicii sunt incluse în OMS - și nu a putut răspunde în mod clar și a redirecționat către un alt doctor! Nu știe cum să comunice cu pacienții, să trateze - chiar mai mult!







Matveev, chirurgul, a scos în loc un dinte doi, iar al doilea dinte a fost complet sănătos, înțepat, a lăsat rămășițele unui dinte, a existat o inflamație puternică. S-au îndepărtat doar resturile dintelui, a afectat periostul, o lună de durere! Trebuie într-adevăr să fie judecat. Desigur, în clinică, cauțiune medicală. Lasă un răspuns astfel încât alți oameni să nu fie răniți de un astfel de "doctor", dacă îl poți spune asta!

Huseynova Nu pot să chem un doctor, un hacker, să-i rușineze haina albă

Dobrolezheva M Un hamster și tot timpul undeva se duce departe. Sa adresat cu o durere ascuțită trimisă la Dobrolezhevo MAA. Oamenii care erau în fața mea toți într-un cor se plângeau că au venit la ora 14 și numai la 17.30 medicul a fost încântat să se uite la ei. M-am așezat în coada de așteptare timp de 2 ore și am scuipat și am plecat. Impresia este că Dobrolezheva MA trage timp și nu vrea să lucreze. Sfat: nu doriți să așteptați mai mult de 3 ore în coada de așteptare! Adresați-vă altor medici.

Toți doctorii din acest birou dau timp, sunt forțați să facă totul pentru o taxă, să se scrie recenzii bune sau unul pe celălalt. Vă cer să efectuați un audit asupra posturilor politicii OMS, deoarece fac totul pentru o taxă. Am cerut un sigiliu simplu, nu, spun ei, voi face bine, dar de ce depinde costul?

În general, bineînțeles, de ce este încă o policlinică gratuită aici este principala întrebare. Descendența este încă una. Înregistrate în două săptămâni la paradontologa (curata pietrele de pe dinti), a rămas în linie timp de 30-40 de minute, dar a ajuns la timpul său, el nu a avut timp să se așeze într-un scaun și apoi departe vom merge, pentru a elimina anumite tipuri de plăci acolo gratuit, precum și 1300 de ruble , bine, cred că bine, odată ce am petrecut mult timp să fac. A făcut fălba inferioară. Ei întreabă, spunem, cel superior o va face. Spun că nu este inclus în preț. Data viitoare ›

Mi-a lipsit un dinte sănătos

Buna ziua tuturor celor care sunt interesati de aceasta policlinica! Opinia mea nu se aplică tuturor medicilor acestui policlinic uriaș, ci doar lui Kalakhanov NA după "tratamentul" din care dintele era supus numai îndepărtării. În primul rând, m-am întors acolo la sfatul unui prieten, cu o durere acută, o bucată de dinte a izbucnit în care apărea aparent mâncare. Apoi am trăit complet în afara locului de reședință, astfel că această policlinică era cea mai apropiată. Pentru că sunt un moscovit și am un certificat de asigurare. Data viitoare ›

De mult timp nu am îndrăznit să merg la stomatologie, din copilărie mi-e teamă. Dar, ca mulți, a durat până la sfârșit. Am studiat recenziile pentru o lungă perioadă de timp și am semnat pentru o recepție cu Usatova Ekaterina Vladimirovna. Medicul este un profesionist în domeniul său! Ascultă-mă, examinată, totul mi-a spus ce să fac. Încurajată în toate privințele, acum nu mă tem să merg sau să doară. Și am crezut, de asemenea, că este necesar să eliminăm unele, așa cum mi sa spus mai devreme, iar Ekaterina Vladimirovna îi va salva. Acum numai pentru ea!

Tsondinova Oksana Gennadevna, camera 314. Ei bine, așa-așa, a plătit anestezie ei nu funcționează, să nu mai vorbim împușcat liber, trebuie să fie adăugate la dokalyvat de dozare, cu toate că alți experți congelat imediat, verificat de mai multe ori! Dar această Oksana se construiește aproape pe medicul șef al clinicii stomatologice, iar această opinie nu este numai a mea. În general, dacă aveți nevoie de un anestezist, treceți-l!

Mi-am tratat dinții în departamentul plătit la etajul 7! Trebuie să recunosc că, la vârsta de 27 de ani, mi-am "început" dinții, așa că am întâlnit toți dentiștii! Și mi-a început lunga călătorie spre un zâmbet fermecător și frumos! Doctor-terapeut - Kristina Esenovna Sobanova foarte atent, dinți minunat supuși. Chirurgul - Rustam B. Abaev, un doctor politicos și politicos, a livrat 4 implanturi. Desigur, cu zâmbetul meu orbitos, îi datorez doctorului ortoped Spivak Kirill Olegovici și dentistului. Data viitoare ›

Usatova Catherine este un salvator! Vreau să exprim mulțumiri uriașe stomatologului-terapeutului Usatova Ekaterina! Am avut un dinte foarte problematic pe maxilarul din dreapta, am venit cu el și cu un flux mare, (abia am ajuns acolo, a fost atât de rău!) Deci Katerina a făcut tot posibilul pentru a salva dintele și a salvat! Profesionistul afacerii sale, puteți vedea imediat! În plus, Catherine este o persoană bună și un psiholog, rareori când întâlnești astfel de oameni în timpul nostru!

Bună după-amiază, înainte de a vizita clinica citi recenzii, dar sperat pentru cele mai bune. Ca urmare, acum mă uit la cupon și folosind codurile care sunt utilizate pentru plată. Anestezie - încărcare, îndepărtarea cusăturii - pentru o taxă, deși există cantități mici. Dar de ce, dacă o persoană plătește impozite, trebuie să plătească pentru ceea ce se presupune că trebuie făcut în conformitate cu MHI?

Nu vă lăsați să ajungeți la Dumnezeu la acest "doctor" la recepție! Suyunova va vindeca chiar si faptul ca nu este nevoie sa fii tratat, un dinti sanatos poate pune un sigiliu si este totul pentru banii tai! Nu faceți nimic gratuit, spunând că toate serviciile sunt plătite. La întrebarea mea - ce servicii sunt incluse în OMS - și nu a putut răspunde în mod clar și a redirecționat către un alt doctor! Nu știe cum să comunice cu pacienții, să trateze - chiar mai mult!

Matveev chirurg a scos în loc de un singur dinte, doi, cu al doilea dinte a fost perfect sănătos, dependent, a lăsat rămășițele unuia dintre dintelui, a existat o inflamație puternică. S-au îndepărtat doar resturile dintelui, au afectat periostul, o lună de durere! Trebuie într-adevăr să fie judecat. Desigur, în clinică, cauțiune medicală. Lasă un răspuns astfel încât alți oameni să nu fie răniți de un astfel de "doctor", dacă îl poți spune asta!

Huseynova Nu pot să chem un doctor, un hacker, să-i rușineze haina albă

Dobrolezheva M Un hamster și tot timpul undeva se duce departe. Adresat cu durere acută trimis la Dobrolezhevoy MA Oamenii care au fost în fața mea tot corul reclamând că vin în 14 ore și numai 17 din 30 medicul catadicsit să se uite la ei. M-am așezat în coada de așteptare timp de 2 ore și am scuipat și am plecat. Impresia este că Dobrolezheva MA trage timp și nu vrea să lucreze. Sfat: nu doriți să așteptați mai mult de 3 ore în coada de așteptare! Adresați-vă altor medici.

Toți doctorii din acest birou dau timp, sunt forțați să facă totul pentru o taxă, să se scrie recenzii bune sau unul pe celălalt. Vă cer să efectuați un audit asupra posturilor din politica OMS, deoarece fac totul pentru o taxă. Am cerut un sigiliu simplu, nu, spun ei, voi face bine, dar de ce depinde costul?

În general, bineînțeles, de ce este încă o policlinică gratuită aici este principala întrebare. Descendența este încă una. Înregistrate în două săptămâni la paradontologa (curata pietrele de pe dinti), a rămas în linie timp de 30-40 de minute, dar a ajuns la timpul său, el nu a avut timp să se așeze într-un scaun și apoi departe vom merge, pentru a elimina anumite tipuri de plăci acolo gratuit, precum și 1300 de ruble , bine, cred că bine, odată ce am petrecut mult timp să fac. A făcut fălba inferioară. Ei întreabă, spunem, cel superior o va face. Spun că nu este inclus în preț. Data viitoare ›

Mi-a lipsit un dinte sănătos

Buna ziua tuturor celor care sunt interesati de aceasta policlinica! Opinia mea nu se aplică tuturor medicilor acestui policlinic uriaș, ci doar lui Kalakhanov NA după "tratamentul" din care dintele era supus numai îndepărtării. În primul rând, m-am întors acolo la sfatul unui prieten, cu o durere acută, o bucată de dinte a izbucnit în care apărea aparent mâncare. Apoi am trăit complet în afara locului de reședință, astfel că această policlinică era cea mai apropiată. Pentru că sunt un moscovit și am un certificat de asigurare. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: