88 Comentarii despre basinformsvyaz la adresa Ufa, str. Kirov, 105

Aș dori să-mi exprim recunoștința profundă operatorului Regina, care a răspuns la mesajul meu la 20:11, astăzi, 15 martie 17. Am avut probleme la conectarea la Internet, prin intermediul unui computer. Sa dovedit că, din anumite motive, cardul de rețea a fost dezactivat. Regina a fost rapid să mă ajute, a explicat ea explicând ce și cum ar trebui să fac, în 3-4 minute problema a fost eliminată. Vă mulțumim pentru profesionalism, receptivitate și atenție! Foarte frumos să se ocupe de oameni competenți! Peste. Data viitoare ›







Totul funcționează bine și bine! Voi sfătui cunoștințele!

Eu folosesc Internet-ul de mai mulți ani acum trei luni la un preț de două. Viteza este excelentă, în ciuda faptului că cea mai mică dintre cele propuse, soțul din tancuri este tăiat fără probleme. Am un dispozitiv wi-fi și patru dispozitive care nu atârnă.

De asemenea, am decis să laud BIS. Și de fapt există pentru asta. Locuiesc în Chuvashkubovo. Și vreau să spun că toate talentele tale Ufanet, Beeline, Cristale nu se apropie chiar de nas. Nu au nevoie de periferice. Scump și nerentabil pentru ei. Da, este posibil să existe o modalitate de a scoate BIS-ul, dar nu cred că, de exemplu, nu ar fi făcut un minunat call center cu accesibilitate dură din cauza, de exemplu, oprirea construcției de rețele în mediul rural. Bani poate fi văzut că nu mic merge la locul de construcție al satului și, prin urmare, probabil, salva. Data viitoare ›

Stepan Zlobin este conectat la BashTel prin Ethernet. Super BIS 400 de ruble. Internet + TV. Și nu există zboruri și eșecuri. Viteza declarată este emisă. Ping bine. 1) Mai ieftin decât alți furnizori. 2) Nu există defecțiuni și viteza declarată corespunde. 3) Anti-virus drweb - gratuit! 4) Credite pentru 2 luni. În cele din urmă, BashTel sa reînviat și a început să lucreze după mai mulți ani de eclipsă. Vă mulțumesc că ați fost acolo.)

Costul internetului, serviciilor și prețurilor, astfel de probleme la nivel global nu au fost atunci când lucrăm cu Internetul. Am folosit acest furnizor de mai mult de 3 ani. În acest caz, pot intra întotdeauna la operatorii de asistență tehnică și pot obține o consultare. Personal politicos și prietenos. Vă doresc o creștere și o prosperitate în continuare. Mulțumesc!

Am folosit serviciile acestei companii de foarte mult timp, nu au existat niciodată probleme mari, Internetul zboară, IP-ul arată excelent. Folosim cât mai multe acțiuni, cum ar fi întotdeauna multe dintre ele, de a alege! Problemele emergente sunt rezolvate rapid și calitativ, vă mulțumesc, "Bashinformsvyaz"!

Acum câteva luni, un agent a venit și sa oferit să conecteze Internetul și cablul. Rapid a emis o cerere, o zi mai târziu a venit de instalare, totul conectat, configurat, a semnat imediat contractul. Nu trebuie să mergeți nicăieri. Monter a explicat cum să folosească. Calitatea este excelentă, Internetul nu se închide, cablul arată luminos și clar, iar canalele sunt interesante. În plus, un tarif foarte profitabil, de două ori mai ieftin decât celălalt operator. Îi recomand tuturor.

Nu înțeleg de ce atât de multă negativitate, un internet bun.

Folosesc serviciile Bashinformsvyaz din Beloretsk (Internet, cablu TV, IPTV) de mai mulți ani. În fiecare an, calitatea serviciilor se îmbunătățește. Nici o cenzură în uz. În special ca servicii de pachete, foarte ieftine. Cu serviciu, fără probleme. Dacă există probleme tehnice (foarte rar), totul este fixat în cel mai scurt timp posibil. Nu orice companie se poate lauda cu asta. În general, totul îmi convine, eu recomand tuturor să utilizeze serviciile de Bashinformsvyaz, nu veți regreta!

Anterior au existat dificultăți cu serviciile de Bashinformsvyaz. Dar recent au făcut un salt mare înainte. Vitezele Internetului zboară în sensul natural al cuvântului, la televizor imaginea este excelentă, numărul de canale crește aproape în fiecare zi, puteți plăti toate acestea într-un ușor, prin propriul lor site sau orice bancă și terminal. Nu mă plâng de nimic, sunt fericită, o recomand.

Locuiesc în orașul Salavat (RB), am folosit serviciile diferiților furnizori, totuși au ales Bashtel. Testat inițial pe Internet, viteza este foarte bună, comunicăm ușor cu fiica ei prin Skype, soțul ei descarcă filme destul de repede. Nu apar probleme cu întreruperi, deci este foarte surprinzător faptul că cineva se plânge în general de calitatea comunicării. Acum șase luni am conectat un cablu, o calitate foarte bună a imaginii pe televizor! Ne place în special să vizionăm canalele "Istorie". Data viitoare ›

Proiectat servicii de internet și de cablu TV fără a părăsi acasă prin agentul Bashinformsvyaz, în aceeași zi, operatorul conectat și aranjat totul GRATUIT. Înainte de asta, a existat Crystal - pentru plata cablurilor, pentru conectori și capse plătiți, pentru toate taxele (și, de asemenea, tupitul pe Internet)! După cum se spune, Respect și uvazhuha Bashinformsvyaz! Vă recomand.

Pentru mai mult de un an am folosit serviciile lui Bashinformsvyaz ca o problemă. Internetul funcționează bine, în privința televiziunii, aș spune că calitatea este mai bună decât altele. Am fost mulțumit de eficiența și calitatea muncii. Toți au explicat totul. În general, nu există întrebări. Deci, păstrați-vă bine noroc în munca voastră!

Am citit recenzii negative și vreau să scriu. Oamenii, vă plângeți că sunt atât de "strâmbați" din cauza lipsei de concurenți în majoritatea dintre noi. Puncte pe RB, dar nu vreau să gândesc de ce? Si pentru ca nimeni altcineva nu vrea sa construiasca retele neprofitabile pentru TINE! Este scump și neprofitabil, este mai ușor să tragi Ufanet de-a lungul acoperișurilor talpilor, să strici priveliștea frumoasă a orașului cu această pânză de păianjen etc. Deci, criticând, uneori trebuie să îți includeți capul. Tarifele cresc? Deci, sunteți mai atenți la tarifele cu care. Data viitoare ›







Am semnat un acord cu această companie, am pus echipamentul, după o zi când internetul a dispărut complet, maestrul mi-a promis că va trimite mesajul meu la apelul meu, dar nu mai devreme de o săptămână. A trecut o săptămână, maestrul nu a făcut-o (nici măcar nu mi-au spus că nu vor veni, au așteptat toată ziua pentru nimic), zece zile mai târziu, comandanții au sosit, au schimbat echipamentul, au promis comunicare excelentă și. a doua zi, nu numai Internet, dar, de asemenea, televiziunea prin cablu a dispărut. Am sunat pe ele. sprijin - check-out nu mai devreme de. Data viitoare ›

DD Numele meu este Albina, contacta această companie, atunci când sa născut copilul, și a avut în mediul rural care deține un televizor pentru desene animate, o conexiune teribilă și un serviciu pentru o jumătate de zi nu funcționează, tehnica este să nu aștepte, și atunci când nu ajung știu ce să facă, întrebarea este de ce nu știi răspunsul la: „ce ai nevoie, știm restul dintre noi nu au nevoie și de treaba ta!“, am înțeles că mulți nu sunt conștienți de a fi în mediul rural, ceea ce și cum, dar nu cred că toată lumea îi place un astfel de tratament. Dar acest lucru nu se termină aici. Data viitoare ›

Am decis să sunați serviciul de asistență în Bashinformsvyaz despre televiziunea IPIP mi-a spus că toți operatorii sunt ocupați. Ei bine, am așteptat, am așteptat un minut și mi-au spus că așteptați un minut în serviciile de asistență normală spunând: Cât de mult trebuie așteptat înainte de conectarea cu operatorul, dar aici amintește cât am petrecut timp. Enrages, iar apoi au spus că dacă voi opri când repopuiesc serviciul de asistență, voi fi ultima în linie cu operatorul și apoi apelul va fi oprit. În general, în timp ce el a sunat. Data viitoare ›

Cel mai teribil furnizor. Am plătit datoria acum două zile, dar nu pot conecta Internetul, pentru că trebuie să aștept până la operator 20 de minute și să renunț, am petrecut deja două zile, de 5 ori am sunat timp de 20 de minute, se pare că ai un operator pentru întregul oraș. Foarte ușor. Te urăsc. Deconectați-vă de dvs.

Bună ziua! Am un exemplu despre experiența personală. După ce am încheiat contractul de prestare a serviciilor pe Internet, am avut încă o zi de utilizare. Și i-am cerut operatorului la ce oră să am o întrerupere a serviciului (totul a fost documentat în ce moment), operatorul mi-a asigurat că totul va fi în conformitate cu timpul specificat în document. De fapt, Internetul a fost deconectat cu o zi mai devreme decât cel indicat în contract. Această încălcare a contractului este nepoliticoasă. Vă rog să atrageți atenția conducerii companiei. Data viitoare ›

Am semnat un acord cu această companie, am pus echipamentul, după o zi în care internetul a dispărut complet, maestrul meu a promis că va trimite mesajul meu la apelul meu, dar nu mai devreme de o săptămână. A trecut o săptămână, maestrul nu a făcut-o (nici măcar nu mi-au spus că nu vor veni, au așteptat toată ziua pentru nimic), zece zile mai târziu, comandanții au sosit, au schimbat echipamentul, au promis comunicare excelentă și. a doua zi, nu numai Internet, dar, de asemenea, televiziunea prin cablu a dispărut. Am sunat pe ele. sprijin - check-out nu mai devreme de. Data viitoare ›

DD Numele meu este Albina, contacta această companie, atunci când sa născut copilul, și a avut în mediul rural care deține un televizor pentru desene animate, o conexiune teribilă și un serviciu pentru o jumătate de zi nu funcționează, tehnica este să nu aștepte, și atunci când nu ajung știu ce să facă, întrebarea este de ce nu știi răspunsul la: „ce ai nevoie, știm restul dintre noi nu au nevoie și de treaba ta!“, am înțeles că mulți nu sunt conștienți de a fi în mediul rural, ceea ce și cum, dar nu cred că toată lumea îi place un astfel de tratament. Dar acest lucru nu se termină aici. Data viitoare ›

Am decis să sunați serviciul de asistență în Bashinformsvyaz despre televiziunea IPIP mi-a spus că toți operatorii sunt ocupați. Ei bine, am așteptat, am așteptat un minut și mi-au spus că așteptați un minut în serviciile de asistență normală spunând: Cât de mult trebuie așteptat înainte de conectarea cu operatorul, dar aici amintește cât am petrecut timp. Enrages, iar apoi au spus că dacă voi opri când repopuiesc serviciul de asistență, voi fi ultima în linie cu operatorul și apoi apelul va fi oprit. În general, în timp ce el a sunat. Data viitoare ›

Cel mai teribil furnizor. Am plătit datoria acum două zile, dar nu pot conecta Internetul, pentru că trebuie să aștept până la operator 20 de minute și să renunț, am petrecut deja două zile, de 5 ori am sunat timp de 20 de minute, se pare că ai un operator pentru întregul oraș. Foarte ușor. Te urăsc. Deconectați-vă de dvs.

Bună ziua! Am un exemplu despre experiența personală. După ce am încheiat contractul de prestare a serviciilor pe Internet, am avut încă o zi de utilizare. Și i-am cerut operatorului la ce oră să am o întrerupere a serviciului (totul a fost documentat în ce moment), operatorul ma asigurat că totul va fi în conformitate cu timpul specificat în document. De fapt, Internetul a fost deconectat cu o zi mai devreme decât cel indicat în contract. Această încălcare a contractului este nepoliticoasă. Vă rog să atrageți atenția conducerii companiei. Data viitoare ›

Folosesc serviciile Bashinformsvyaz din Beloretsk (Internet, cablu TV, IPTV) de mai mulți ani. În fiecare an, calitatea serviciilor se îmbunătățește. Nici o cenzură în uz. În special ca servicii de pachete, foarte ieftine. Cu serviciu, fără probleme. Dacă există probleme tehnice (foarte rar), totul este fixat în cel mai scurt timp posibil. Nu orice companie se poate lauda cu asta. În general, totul îmi convine, eu recomand tuturor să utilizeze serviciile de Bashinformsvyaz, nu veți regreta!

Anterior au existat dificultăți cu serviciile de Bashinformsvyaz. Dar recent au făcut un salt mare înainte. Vitezele Internetului zboară în sensul natural al cuvântului, la televizor imaginea este excelentă, numărul de canale crește aproape în fiecare zi, puteți plăti toate acestea într-un ușor, prin propriul lor site sau orice bancă și terminal. Nu mă plâng de nimic, sunt fericită, o recomand.

Locuiesc în orașul Salavat (RB), am folosit serviciile diferiților furnizori, totuși au ales Bashtel. Testat inițial pe Internet, viteza este foarte bună, comunicăm ușor cu fiica ei prin Skype, soțul ei descarcă filme destul de repede. Nu apar probleme cu întreruperi, deci este foarte surprinzător faptul că cineva se plânge în general de calitatea comunicării. Acum șase luni am conectat un cablu, o calitate foarte bună a imaginii pe televizor! Ne place în special să vizionăm canalele "Istorie". Data viitoare ›

Proiectat servicii de internet și de cablu TV fără a părăsi acasă prin agentul Bashinformsvyaz, în aceeași zi, operatorul conectat și aranjat totul GRATUIT. Înainte de asta, a existat Crystal - pentru plata cablurilor, pentru conectori și capse plătiți, pentru toate taxele (și, de asemenea, tupitul pe Internet)! După cum se spune, Respect și uvazhuha Bashinformsvyaz! Vă recomand.

Pentru mai mult de un an am folosit serviciile lui Bashinformsvyaz ca o problemă. Internetul funcționează bine, în privința televiziunii, aș spune că calitatea este mai bună decât altele. Am fost mulțumit de eficiența și calitatea muncii. Toți au explicat totul. În general, nu există întrebări. Deci, păstrați-vă bine noroc în munca voastră!

Am citit recenzii negative și vreau să scriu. Oamenii, vă plângeți că sunt atât de "strâmbați" din cauza lipsei de concurenți în majoritatea dintre noi. Puncte pe RB, dar nu vreau să gândesc de ce? Si pentru ca nimeni altcineva nu vrea sa construiasca retele neprofitabile pentru TINE! Este scump și neprofitabil, este mai ușor să tragi Ufanet de-a lungul acoperișurilor talpilor, să strici priveliștea frumoasă a orașului cu această pânză de păianjen etc. Deci, criticând, uneori trebuie să îți includeți capul. Tarifele cresc? Deci, sunteți mai atenți la tarifele cu care. Data viitoare ›

Întrebări pentru organizație

Există o mulțime de canale TV inutile și similare în pachete. Trebuie să conectăm un întreg pachet inutil datorită unui singur canal TV. De ce nu există NST, RETRO, cinematograful nostru, în Ufanet există atât de multe canale diferite, dar nu aici?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: