13 Recenzii ale spitalului clinic de oraș la Пятигорск г, пирогова улица, 22

Vreau să mulțumesc tuturor personalul Departamentului Endocrinologie pentru profesionalismul lor, sensibilitate, atentie, si mai ales șeful departamentului Tamara Emmanuilovna acest Om cu o scrisoare de capital, din cauza că încă mai există această separare, este profesionalismul lor, răbdare și perseverență, vom prelungi durata de viață a diabetici. Mulțumesc foarte mult tuturor angajaților. departament.







Bună ziua! Vreau să împărtășesc experiența mea de tratament în spitalul Pyatigorsk. A mințit în departamentul otolaringologilor timp de opt zile în secția generală pentru 7 paturi. Cum era de așteptat că nu este un hotel de 5 stele, dar își îndeplinește scopul camera sa de la 100% - are tot ce ai nevoie: un pat normal, dulapuri, noptiere pentru obiecte personale. Există o chiuvetă în cameră cu apă caldă și o oglindă. Curățați camera de două ori pe zi - spălați podelele, ștergeți praful, îndepărtați resturile. De două ori pe zi dezinfectează camera. Data viitoare ›

Oamenii din Pyatigorsk, nu este un spital, este haos total. Nu suntem cetățeni ai Rusiei, ci am venit în mormântul tatălui meu din Israel. Sa întâmplat ca mama mea a căzut sâmbătă și i-a rupt coapsa. Ea a fost adusă în primul oraș. Nu contează că am trăit într-o călătorie de 5 minute de la spital. Ambulanța a fost de 1,5 ore, dar acesta a fost cel mai rău lucru care ne-a întâmplat într-o zi la acest spital. Am fost întâmpinați de dr. Viktor Yakovlevich, care a vrut să opereze de urgență pe mama sa și sa înfuriat de ce am folosit compania noastră de asigurări. Data viitoare ›







Așezați cu copilul în departamentul ORL, un imens datorită medicului, dar spre capul departamentului, un ultraj imens, cred că această femeie nu este absolut competent, cum să pună amigdalite purulente lacunar, secția pentru copii mici, în acea zi a făcut operația. Foarte arogant și hamovita.

7/28/16, I (sora mai mare de miere.) Și un medic - un medic pediatru adus la copilul bolnav departamentul ORL orfelinat la spital. Înainte de Cabinetul de „pansament“, care a condus șeful de recepție otorinolaringo-logic departament Lilit Hakobyan Grachevna au fost așezați pacienți. După ce am avertizat pe toți cei din coada de așteptare că noi împreună cu copilul bolnav de la orfelinat vom trece fără să așteptăm pe linie, am așteptat 9 ore. Tânăra miere a început să curgă. muncitorii și acasă au început să vorbească când am încercat să mergem la recepție. Data viitoare ›

Am o problemă cu genunchiul meu. Osteoartrita din etapa a doua. Deja 7 luni de când sunt tratat, băut tot felul de medicamente, am făcut nenumărate injecții, inclusiv genunchiul aflutop și fermatron. Durerea a dispărut, dar genunchiul este încă umflat și este greu să meargă. Consultarea pe internet a medicului de la Moscova cu privire la indicațiile mele cu raze X și ultrasunetele recomandă sanatatea artrosopică și tratamentul ulterior. Locuiesc în Pyatigorsk și vreau să știu dacă astfel de operațiuni sunt efectuate în spitalul orașului și ce este necesar pentru asta? Telefonul meu. casa. 33-20-58. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: