5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS

Desigur, nu se poate deranja și pur și simplu vorbi despre Evernote de cinci ori la rând. Cu toate acestea, gigantul de măsurare nu se potrivește multor oameni pentru o lungă perioadă de timp. Are un aspect răcoros, o bună funcționalitate, dar încetineala lui ezită și există atâtea funcții. că chiar și cu timpul nu sunt greu de confundat.







Am ales 5 aplicații alternative pentru păstrarea notițelor pe iOS, care, probabil, nu sunt la fel de funcționale ca Evernote, dar sunt mult mai plăcute de utilizat. În plus, dacă nu sunteți un jurnalist care procesează o cantitate imensă de informații text în fiecare zi, funcționalitatea Evernote-vă la orice.

OneNote (impresii de utilizare)

Cu siguranță, merită să începem cu OneNote. Mergând la el cu Evernote va fi cât se poate de confortabil. În aspect și concept, ele sunt destul de asemănătoare. Același set de caracteristici, capacitatea de a se sincroniza între desktop și clientul mobil și un aspect frumos. Cu toate acestea, merită să schimbați sapunul în sapun?

Dacă Evernote nu vă convine cu greutățile sale, este puțin probabil ca OneNote să vă apeleze la dvs. Cu toate acestea, dacă motivul este pentru altceva, încercați, probabil, înlocuirea Microsoft vă va multumi.

5 Aplicațiile mele preferate pentru păstrarea noștrilor pe iOS

  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele preferate pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele preferate pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele preferate pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS






Macrouri (revizuire)

Macrourile sunt o aplicație necunoscută, dar foarte cool. Pentru a face note în el foarte rapid și convenabil. Se pare că macrocomenzile sunt foarte simple și au un set minimal de funcții, care este încă suficient pentru o utilizare confortabilă.

În macrocomenzi, puteți crea spații de lucru ca o alternativă la notele de tip notepad. Aveți posibilitatea să atașați fotografii la note și acest lucru se termină. Singurul lucru pe care mi-l lipsește această aplicație este un fel de sincronizare. Nu contează ce: Dropbox, iCloud sau Google Drive. Vreau doar ca notele să fie întotdeauna salvate undeva. În plus, macrocomenzile reprezintă un înlocuitor excelent pentru preluarea de note voluminoase.

5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS

  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele preferate pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS
  • 5 Aplicațiile mele favorite pentru păstrarea noștrilor pe iOS

Fetchnotes

Fetchnotes combină aplicațiile de gestionare a notelor și un manager de activități. Și chiar și în această combinație, este mult mai ușor și mai convenabil de utilizat decât Evernote. Conceptul de management este preluat din căsuța poștală - aceleași slaypas pentru arhivarea și ștergerea notelor. Și nu puteți spune că este incomod. Dimpotrivă, puteți lucra cu note foarte repede.

Fetchnotes vă permite să adăugați etichete la notele dvs. pentru a putea găsi cea potrivită atunci când există prea multe dintre ele. Aplicația este complet gratuită și potrivită pentru cei care doresc să aibă o aplicație pentru mai multe scopuri: păstrarea notițelor și gestionarea sarcinilor.

Aplicația nu a fost găsită în magazin. - (

5 Aplicațiile mele preferate pentru păstrarea noștrilor pe iOS







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: