21 de ani, Kirovchanka, care suferea de anorexie și a jurat să cântărească 35 kg, a murit

Kirovchanka Anna Zholobova. care pentru multe fete în ultimii ani a fost un simbol al luptei împotriva excesului de greutate, a murit.

21 de ani, Anya și sora ei gemene Maria au jurat că nu vor cântări mai mult de 35 kg.







- Am avut un tânăr care a spus odată că am celulita pe coaste. M-am uitat în oglindă - și într-adevăr, celulita. Și am decis să-și piardă în greutate, - a spus Anna. Ea a fost susținută de sora Masha.

- Am vrut să zbor ", a spus ea familiei sale. "Nu te jigni de mine." Vreau să fiu frumoasă.

Anya a luat-o, ea a cântărit 32 kg. Foto: vk.com

- Anna, vă mulțumesc foarte mult! Fotografiile tale îmi dau un stimulent să trăiesc! Trebuie să cântărească 34 kg, iar eu sunt acum 37, dar de mai sus 4 cm Dacă sunteți încă în viață, atunci nu voi muri, chiar pierde în greutate) Tu -. Ideal!

Doctorii diagnosticați Anne - anorexie. Jurnalistul Mikhail Zelensky la invitat pe Anna și pe sora ei, Masha, la programul "Pierde în greutate sau să moară". Toți participanții la program au convins-o pe Anya să se oprească, să înceteze să piardă în greutate, să se gândească la sănătate. Dar ea nu a fost uimită - "doar cu o asemenea greutate mă simt frumos".







Sora Masha după saltul de Anna a fost forțată să cedeze pretențiilor părinților ei și să-și revină la 55 de kg. Dar ea nu a renunțat la vis: cântărea 35. Dar Anna, ca și mai înainte, stătea pe o dietă rigidă. Ați consumat astfel de alimente, în care nu mai mult de 300 de calorii pe zi!

Și în această dimineață, Masha ia informat pe fanii lui Ani că sora ei a murit într-un vis.

Acum, fanii aninei leneșe recunosc ei în dragoste:

Fata era mândră de subțire și credea că numai cu o asemenea greutate era frumoasă. Foto: vk.com

- Anechka, ne amintim, ne place. întristare, lăsați pământul să fie în jos.

Și unele fete nu au făcut ca moartea lui Ani să-și vadă simțurile.

- Mănâncă-mi anorexia cu o ceașcă de cafea pe masă, vreau să plec frumos fără suferință și într-un vis ", scrie unul dintre ei. - Eu, ca Anya, înfometați, nu am o dietă. Eu nu mănânc. Bea doar cafea, iaurt. Un tânăr ma forțat să fac asta, în spitalul pe care l-au spus - lipsa greutății, obstrucția stomacului. Am renunțat și am revenit. Acum sa despărțit de tânăr și a început să moară din nou. Îmi place tot, dacă vreau să mor, doar mă anorexia mă ia.

În familia Ani, recent a avut loc o tragedie - Papa a murit. Anya după ce a căzut într-o depresie severă, a încetat complet să mănânce, a început să bea. Aparent, o astfel de lovitură nu putea rezista corpului epuizat.

21 de ani, Kirovchanka, care suferea de anorexie și a jurat să cântărească 35 kg, a murit







Trimiteți-le prietenilor: