6 reguli de aur despre cum să devii cea mai bună amantă - site-ul femeilor lume minunată

Cum de a deveni o amantă mai bună: 6 reguli de aur

6 reguli de aur despre cum să devii cea mai bună amantă - site-ul femeilor lume minunată

Cum să devii un iubit mai bun

Liniștită, modestă, cu o privire și nu spuneți că este super iubită. Fiecare fată, chiar și cea mai timidă și timidă, visează să devină o mai bună amantă pentru un bărbat. Relația intimă dintre doi oameni își trăiește propria viață separată, dacă ești o persoană calmă, echilibrată și fără grabă în viață, atunci în pat trebuie să devii cel mai mult pentru el. Cum să devii cea mai bună stăpână? Vom încerca să vă spunem cum să faceți acest lucru cu 6 reguli simple.







Implicați în sex cu entuziasm

După cum sa dovedit, băieții noștri nu îți pasă de natura acestui entuziasm. O fată își poate lucra activ șoldurile nu pentru că arde cu pasiune, ci doar pentru scopuri de fitness (a ratat o pregătire în sala de gimnastică și acum lucrează în zona de probleme). Da la sănătate! Cavalier își închide generos ochii. Principalul lucru este că tânăra doamnă nu se culcă cu liniștea budistă, fixând o privire izolată la tavan. Dacă imitator, inzestreaza-le orgasme „false“, oamenii au învățat este cumva tolerată, apoi halturschits că leneș, încă o dată postonat și rostogolesc ochii lui, imediat descalificat. Mai exact, în acest caz, publicul masculin este, de asemenea, foarte fericit să fie înșelat. O tipică cea mai bună amantă este fericită să se joace de-a lungul timpului. Sexul, oricare ar fi să spună, este un joc de echipă și este plictisitor să ne descurcăm fără participarea noastră. În final, există un lucru precum "credința în circumstanțele propuse". Cea mai buna amanta intelege perfect: daca incepe sa portretizeze revolta temperamentului, atunci, arata, asa se va juca, ca libidoul se va trezi si de fapt.

Fiți pregătit pentru experimente

Ei bine, unde se află fără ele! Pentru a asculta bărbații, dormitorul este aproape un laborator științific, unde se fac descoperiri nocturne. Cavalerii toți ca unul, încrezător (și, îmi pare rău, nu am îndrăznit să le aduce la realitate), care poate otchebuchit ceva „astfel de lucruri“, care, atunci vom spun emoționat prietenii ei și dedice un capitol separat în memoriile. Citând un respondent înzestrat, "permiteți-i unei femei să se simtă ca o femeie". Probabil că bărbații subconștient au înghițit că nu mai au devenit Primul, pentru că floarea nevinovăției a fost împiedicată de un alt necinstit. Și lăsați o urmă în spatele dvs., amintiți-vă, aduceți, ca să spunem așa, acarianul, cum vreți. Nu uita că Kulibin se culcă în fiecare dintre băieții noștri. Credeți că el încearcă să vă provoace orgasmul cu ideile sale inovatoare și să vă prelungească propria lui? Nu este un fapt. Majoritatea experimentelor sunt concepute exclusiv de dragul experimentului: tânărul este interesat doar să vadă și să încerce, deoarece toate acestea vor fi. De la o femeie într-o astfel de perioadă, este necesar numai - să ia partea fezabilă și să nu facă persoane curajoase. Ce ar face cel mai bun stăpân, în opinia publicului masculin? În primul rând, înainte de a începe să plângă: „Dar tu, draga mea, foarte sbrendil“, ea își găsește curajul de a da iubitul ei posibilitatea de a-și satisface foamea lui inovatoare. Asta este, elementar va încerca riscul propus, ținând cont de faptul că într-adevăr poate fi "ceva". Și în al doilea rând, să încurajeze estradă frază despre faptul că el a avut mai întâi ideea să o sărute în axilă și ohazhivat flyswatter de papa.







Spuneți da

Desigur, ar fi mult mai ușor pentru toată lumea dacă partenerii de pe pragul dormitorului au făcut schimb de instrucțiuni sexuale. Ca și cum ați fi, dragă, harta locației zonelor erogene, așa cum veți cunoaște - lupilor. Cel puțin, publicul masculin a susținut cu entuziasm această idee. Ei, știi, bat naibii de obosit, cum ar fi pisoi orb, asculta monotonă noastre „Mm-m“, și să încercăm să înțelegem dacă ne incante, fie de la durere. Femeia medie crede: lasa totul merge așa cum este, și uneori mai târziu, ea spune tânărului care clitorisul este, de fapt de zece centimetri mai jos, în cazul în care la acel moment nu a ghicit. Cea mai buna amanta nu ezita sa-si educe nu numai inainte si dupa sex, ci si in acest proces. În acest caz, ea are un truc - orice expresie corectivă începe cu cuvântul „Da“ ( „Da, iubirea mea, mai tandru“, „Da, bunul meu, la sud“). Prima parte a apelului arată că un prieten nu trebuie să disperare, deoarece în principiu totul merge bine, iar cel de-al doilea îi direcționează eforturile în direcția corectă.

Fiți capabili să spuneți "nu"

Faptul că sacrificiul - a doua natură feminină, nu numai noi am crezut, ci și oamenii noștri. Și crezând, s-au temut: cât de des fac fetele să facă ceva prin forță? Dintr-o dată, făcându-l fericit cu sex oral, partenerul se va plânge la psihanalist încă o lună că nu se poate uita nici măcar la banane? Poate atunci, bine, acest sex oral? Recunosc, de asemenea, a fost ușor surprins, dar mintea colectivă de sex masculin a insistat: cea mai bună amantă ar trebui să poată spune "nu". Nu deseori, desigur, dar în acele cazuri în care începe cu adevărat să creeze tot felul de indecventa, are dreptul și chiar datoria de a rezista. Teza cu privire la pregătirea ei constantă este, așa cum am explicat, în niciun caz nu dăunează. Puteți fi gata pentru sex, dar nu sunteți pregătiți pentru manifestările sale individuale. Nimeni nu ne cere să fim omnivori. În cele din urmă, respingând scenariul bărbatului propus, îi puteți oferi întotdeauna propriul dvs., nu mai puțin interesant.

Arata-te pe toate

Uneori nu iubesc și sexul

Valoarea leneșei masculine este dificil de supraestimat. Nu, cele mai multe dintre ele sunt tipi responsabili și grave care înțeleg că femeile au nevoie de: lumanari parfumate, lenjerie de mătase, 20 de minute de cunnilingus și stimulare abil a punctului G. Dar, uneori, ei vor să evite responsabilitatea. Asta înseamnă că nu te angaja în iubire, și anume sexul. Primitiv la acest sex zoologic. Cel mai bun iubitor al nevoilor egoiste ale bărbaților și din când în când vă permite să vă utilizați ca simulator de sex. În plus, cea mai bună amantă va aprecia spontaneitatea rușinii și nu va mirosi că ascensorul nu este locul cel mai potrivit și, în general, mai întâi trebuie să faceți o baie. Dacă credeți bărbați, atunci la acele momente, satisfacția lor față de sex în sine se face sălbatic în detrimentul senzației musculare: "Sunt un om! Eu sunt părul, nepoliticos, am venit repede și am luat repede același lucru ". Mai trebuie să mulțumim domnilor pentru abordarea civilizată: ei spun că, cu câteva secole mai devreme, actul de copulare a fost precedat de o lovitură de club pe cap.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: