13 - Escrocii pentru Frăție

Preocupat de absența soțului ei, Natashka s-a grăbit să vadă terenul și sa uitat la drumul care duce de la stație. Cina a trecut deja, a reușit. Vroia să se hrănească subțire. El a promis să vină și să mângâie! Doar tati si mumii nu, pentru ciupercile stanga. Nimeni nu ar interfera cu o distracție blândă, când altfel se întâmplă acest lucru!







În timp ce tânărul prădător însuși chinuit de așteptare inutil, soțul slab foame cu fostul ei stash Ravil Repkin retezate. Mai degrabă, tătarul a tăiat, iar Iurik a fost agitat și era nervos. Nu-i plăcea modul în care Ravil amestecă facturile. Chernyavchik credea că ar trebui să existe două pași egali, în jumătate, ca niște vagabonzi cinstiți acceptați.

Dar tătară în acest sens a fost avizul, pentru un motiv oarecare a expus în trei grămezi, apoi se pune jos doi într-o parte, iar a treia a două amestecate una - mai gros, iar a doua, de trei ori mai subtire, Yurik prezentat:

"Mi-am meritat, țineți-o!"

"Ravilchik, cum poate fi, pentru doi este necesar!" A urcat raiderul rănit.







"Tu, oaie, nu mă învați!" Cei doi - mă cu Makarychev ea - zece cositoare - ca și în cazul în care de la tine „Tambov“ da, așa că spune-mi, cum ar fi, vă mulțumesc pentru nimic perepalo! - Fierul a stăpânit scumbagul. - Asta-i tot! Bazarul sa terminat! Duy în supermarket pentru vodcă și au o gustare, nu uitați!

Ravil nu sa gândit la această oră, că a făcut o crimă muritoare pentru clientul său, putem presupune că a făcut o sânge de sânge și ia împărțit capitalul. Iurik și-a luat ura față de vodcă și sa ascuns pentru moment. Putea să ierte totul, chiar și crăpăturile, dar își trata bancnotele cu astfel de dificultăți cu rudele sale, pe când îl trata pe copiii săi.

Combinatorul a venit imediat și, în loc de a lăuda pentru o muncă bună, ca un învățător în inima lui a vrut:

- Rav! Ești proastă! Dacă Repkin va depune o plângere, atunci amândoi mâine veți fi plantați, în cel mai bun caz, veți petrece câteva săptămâni. Răscumpărați veți deveni mai scumpe decât ați făcut doar bani. Și moronul nostru în potop cu Mole - principalul cântăreț! Pierdem un astfel de subiect!

- Makarych, ei bine, tu chiar ai spus că trebuie să-l scutură pe judecător, așa cum trebuie! Ravil era justificat.

- N-ai înfruntat această anchetă sau o să merg cu tine, chiar și cu un motor cu aburi! Totul trebuie să se facă la timp, acest lucru nu ar înota nicăieri și nici nu ar fi completat. Da, ce să explice, rugați-l pe Dumnezeu, care a suferit în gunoaie nu sa rupt. - Makarych pentru el însuși a decis că cu Tatar mai multe cazuri nu va avea, chiar dacă acest timp va efectua ...







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: