Lokomotiv a jucat o remiză cu Fenerbahce și a părăsit liga Europei

Rezultatul întâlnirii, care a avut loc joi la Moscova, este de 1: 1. Rezultatul întâlnirii, care a avut loc joi la Moscova, este de 1: 1. În minutul 45, Alexander Samedov a condus "Lokomotiv" înainte, pe 83. Mehmet Topal a avut un gol înapoi.

Pe suma a două întâlniri, biletul la următoarea rundă devine "Fenerbahce", care a câștigat în primul meci cu scorul 2: 0.

Antrenorul principal al "Locomotive" Igor Cherevchenko și-a exprimat satisfacția cu jocul echipei sale.

„Jocul mulțumit băieții nu au discutat ieri reclamații După cum, echipa va fi diferit astăzi, cred că am toate componentele outplayed rivali ...“, - a spus el Cherevchenko conferință de presă de după meci

"A fost posibil să trecem Fenerbahce, eu felicit acest club, este un rival puternic", a spus Cherevchenko.

„Fenerbahce“ joc de acțiune de la Moscova „Locomotiva“, de așteptat, în a doua etapă a 1/16 Europa League, a sucit antrenorul principal al „Fenerbahce“ Vitor Pereira conferința de presă din Turcia după meci.

"Știam că meciul ar fi foarte dificil și sa dovedit că am știut că Lokomotiv ar merge mai departe și ar lua riscuri și am vrut să profităm de el", a spus Pereira.

El a menționat că, după meciul din Turcia, "Locomotiva" a fost o altă echipă care a dat probleme antrenorului "Fenerbahce".

„Până la primul gol pentru a menține un anumit echilibru, dar apoi am recunoscut un gol și a pierdut un pic, dar după pauză au reușit să vină și să câștige“ Locomotiva „a jucat foarte bine, dar am meritat rezultatul,“ - a spus Pereira.

Clubul de la Moscova în etapa a patra a etapei de grup a Ligii Campionilor va juca în Sevilla cu același club More

Clubul armatei, care a câștigat cel de-al doilea meci, a marcat 6 puncte și a împărțit locul al treilea al treilea în Grupa A Mai mult

Jucătorii de fotbal ai clubului de armată din etapa a patra a Ligii Campionilor vor juca împotriva Swiss More

Printre jucătorii chemați - stânga pentru o lungă perioadă de timp din cauza rănirii și se află încă în recuperare după romanul său Zobnin Mai mult

Pilotul britanic înainte de termen a obținut titlul în două etape înainte de sfârșitul sezonului Mai mult

Reuniunea sa încheiat cu un scor de 3: 0 în favoarea clubului Moscova More

Campionul a învins un adversar din Camerun de către TKO More

Valoarea tranzacției este estimată la 2.3 miliarde dolari mai mult

Știri în secțiuni

În lume, Trump a anunțat închiderea programului de distribuire a loteriei cardurilor verzi Aceste măsuri pe care președintele a decis să le ia după atacul terorist din Manhattan Toate știrile

Economia X5 se gândea să cumpere supermarket-uri "O`Key" Compania a depus deja o petiție la serviciul antimonopol Toate știrile

În Rusia, 8% dintre ruși au declarat că sunt pregătiți să voteze pentru Sobchak Trei sferturi dintre respondenți au auzit despre planurile televiziunii gazdă să meargă la alegerile prezidențiale Toate știrile

Cultura Dustin Hoffman a fost acuzat de agresarea sexuală o femeie în vârstă de 32 de ani, a spus acest lucru în 1985, în vârsta de 17 ani a lucrat cu actorul pe platourile de „Moartea unui comis voiajor“ Toate știrile