5 Kopecks de citroen xsara (Citroen Ksara)

Excelent mașină compactă manevrabilă. Interior foarte ergonomic, confortabil, fundul sexy. Este beat cu electronica, la fel ca toti francezii (in configuratia maxima). Volanul stang, zboara ca un glonte, destul de cai. Totul este convenabil. Debitul este de 5-8-10.






Preț neobișnuit de scăzut, în timp ce în menținerea unor piese de schimb ieftine în stoc, o sută de francezi știu și știu cum.
Mașina mea are o culoare strălucitoare, așa că o găsesc imediat în orice parcare din orice centru comercial.

Dacă doriți să vindeți, nu veți găsi această calitate pentru acest preț. Vei conduce o cuvă de plastic din dreapta și vei jura.

Dețin o mașină de mai mulți ani, nu mai sunt înlocuiri și reparații decât soțul lui Toyota.






În această primăvară: - lumanari 800 ruble / 4 buc, termostat - 500 ruble. stâlpul frontal 1500. Plăcuțele de frână față - 500 de freze.
În ultimul an, numai înlocuirea discului de frână și a plăcuțelor din spate.

Asamblare de calitate, interior confortabil ergonomic, aspect neobișnuit. PRET. Prin patentare, am ajutat în pădure, din punct de vedere al puterii - pe drum, pentru manevrabilitate în oraș. A inceput in -30 de 1-2 ori. Costul pentru 110 cai este mediu.
Mână pe inimă - o mașină grozavă. Vândute, au cumpărat mai scump, dar îmi amintesc numai cu dragoste.

Nu știe cum să gătească borsch.

Timp de 2 ani de proprietate, numai consumabilele (tampoane, garnituri de ulei, curea de distribuție) s-au schimbat. Piese de schimb contractate la prețul unui buget Toyota, au fost întotdeauna disponibile, schimbate la cea mai apropiată stație de service.
Odată ce măcinătorul de carne a luat foc. Ea a trecut.

Economice, cel mai bun salon din anatomie poate merge 24 de ore și să nu obosească, foarte cald.

Suspensie spate din spate.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: