418 Comentarii reale - club de yachturi noviy bereg

"Ca un hotel pentru o vacanță mică va face."

Pe plajă, dimineața se deschide o priveliște minunată a apei. Plăcut surprinzător de prânzuri și mese festive, așa cum se aștepta în sala de mese, și aproape că era un restaurant. Piscină curată, hamam și saună. Personalul a fost prietenos, nimeni nu era nepoliticos. Există două cafenele, cafea normală (nu mai). Noaptea, a comandat mâncare în cameră - a fost delicios, rapid și există un alcool decent. Lăsând Moscova la sfârșit de săptămână - nu a fost nici un scop de a umbla în natură, doar a vrut să se relaxeze.

"Cel mai bun hotel boutique din regiunea Moscovei"

Foarte confortabil, curat și confortabil. Se poate vedea că au încercat cu designul să facă locul confortabil și confortabil - fără "scoop". Mic dejun excelent, cu o masă inteligibilă, dar foarte gustoasă. Foarte aproape de Moscova. Sunt absolut convins că în intervalul de prețuri de până la 10 000 de ruble # 47, în weekend pentru a petrece un weekend liniștit în natură, aceasta este cea mai bună ofertă din suburbii.

"Îi recomand tuturor. Potrivit pentru o vacanță liniștită și pentru companii »

Vederea de la suită este excelentă pentru iahturi. Tăcere. Camera este super. Balcon cu scaune. Restaurantul de servicii Laguna și în special Roomservice au depășit așteptările. În restaurant, personalul este prietenos, dar serviciul ar trebui să fie învățat. Multe kebaburi prăjite pe țărm de către companii. krasotischa

Zona este foarte mică. Nu există unde să mergeți la o plimbare. Este interzis să mergeți la dig. Gărzile aruncă destul de mult.

"Mi-a plăcut! Timpul a fost foarte bun :) "

Curățați teritoriul, un centru SPA bun

Am ajuns în după-amiaza, micul dejun a fost inclus în cameră (gustos și mare), dar seara, de asemenea, trebuie să mănânce, iar prețurile în restaurantele locale sunt foarte mari. Chiar acum Moscova. Am plecat spre teritoriu să mănânce. În "colibă" pentru două persoane de cel puțin 1600 de a mânca și să nu mănânce. În "laguna", de asemenea.

"Un loc minunat pentru relaxare."

Un loc minunat pentru relaxare. Elegantă natură, iahturi, piscină și 2 tipuri de saună (toate incluse în sejur), mic dejun variat.

Nu că nu mi-a plăcut, dar sunt nuante mici. Este indicat că există o închiriere de biciclete, dar nu a fost văzut .. teritoriul este mic și înțeleg că este posibil numai în afara hotelului. Gratar pot fi închiriate numai (prețul în opinia mea ușor supraestimează) Grătar prietenos pe site-ul nu poate fi instalat, și la câțiva pași de zona acest lucru nu este posibil (poate că cineva va fi util, acest lucru totul altceva informatsiya.V a fost super!

"Excelent complex - piscină, saună, hamam și jacuzzi, care. "

un complex excelent - piscină, saună, hamam și jacuzzi, care sunt incluse în preț. bun, delicios mâncare în restaurant și personal frumos. asigurați-vă că veniți din nou!

a plăcut totul, cu excepția unei saltele alunecoase)) și lipsa unui balcon (în vara cred că este foarte lipsit de)

perdeaua din baie ar fi putut fi puțin mai curată sau mai nouă, dar acestea sunt puține în comparație cu impresia generală pozitivă

"Camere excelente, curățenie peste tot, piscină frumoasă cu saună și. "

Camere excelente, curățenie peste tot, piscină frumoasă cu saună și jacuzzi!

Personalul restaurantului nu a reușit să facă față unui număr mare de vizitatori, aproximativ 30 de persoane la un moment dat.

"Locație convenabilă și valoare confortabilă".

Totul este bine și proaspăt)

apa potabilă în încăperi pentru a pune dacă-ar fi bine

"Un loc minunat pentru un sejur ieftin în zonă și nu mai mult."

Calitatea camerelor este destul de decentă, mobilierul este plin, instalațiile sanitare sunt în ordine, curat. Piscina cu saună nu este supraîncărcată cu vizitatori. Pentru o noapte pentru o ofertă ieftină - foarte bună.

«Mic dejun tip bufet delicios, vedere din fereastra. "

Mic dejun tip bufet delicios, vedere de la fereastră la doc, pat moale mare

"Curățenia și ordinea"

Curățenia și ordinea

"Piscină liberă până la 23 de ani."

Piscină gratuită până la ora 23.00.

Perne mici sinteponovye. Halate de baie și papuci pentru taxă suplimentară. Cină supradimensionată în restaurant.

"Am tot ce-am vrut"

Zona bine îngrijită, aer curat, zonă de spa

Piscină în aer liber este timpul să reîmprospătați

"Este pe malul râului, dar este interzis să înoate."

Este situat pe malul râului, dar este interzis să înoate.

"Departe de civilizație :)"

Camera este curată (există un uscător de păr, prosoape, un frigider, în coridor un răcitor, o masă de călcat) Micul dejun într-o zi a fost un bufet, în celălalt fără ea! Fără bucle, dar destul de satisfăcătoare. Există parcare. În hotel puteți merge la saună, puteți juca tenis. Teritoriul nu este mare, în spatele lui este o pustie.

Rece în cameră (a trebuit să includă aer condiționat cu aer cald), nu există magazine și cafenele în apropiere.

"Loc foarte frumos, cameră bună."

Locul foarte frumos, cameră frumoasă. Personalul este prietenos și util.

Nu mi-a plăcut că bowling-ul a fost închis. Am sosit duminică și n-am avut nimic de făcut. Camera a fost puțin prăfuită.

"Locație de succes, aproape de oraș."

Locație bună, aproape de oraș. Prezența unei bazine deschise este un plus clar. Am avut o cameră cu un balcon și o vedere la rezervor, frumoasă. Sunt mulțumiți de un loc de joacă în curte, precum și de disponibilitatea colțurilor tematice pentru copii în cameră (în caz de vreme rea).

Nu-mi plăcea cartier cu firme beat puternice, pe tot parcursul zilei pentru a bea alcool in fata copiilor, care într-o stare indecentă flop în piscină. Pentru micul dejun, acești oameni apar cu fețe umflate și sticle de bere. care ridică și întrebări. În fotografie zona de plajă pare frumos și pare potrivit pentru inot, dar, în realitate, este imposibil să intre în apă, în picioare preocupări ale lemnului, formând un baraj și din acest miros de apă înflorit. Nu sunt suficiente șezlonguri și în general locuri pentru restul tuturor restaurantelor.

"Mulțumesc pentru restul!"

Mi-a plăcut atitudinea calmă și prietenoasă a personalului. Nu este suficient de scump pentru serviciile oferite. Mi-a plăcut cu adevărat teritoriul bine îngrijit.

Deoarece sunt iubitor de bere, gama părea slabă. Și restul - fără comentarii.

"Mi-a plăcut micul dejun, o locație frumoasă, o saună bună și. "

"Este murdar și un pic nepoliticos. Bună spa. "

Cazarea include o saună, hamam, o piscină și un jacuzzi. Recent au făcut reparații, așa că este foarte frumos să fiu acolo. Aerul condiționat în camere a funcționat bine, deși era murdar. Micul dejun la hotel este bun, bufet. Există o piscină în aer liber și o zonă de bronzare. Pentru o taxă, puteți închiria activități cu apă.

Camere murdare și prăfuite. Camera nu avea elemente de igienă. De asemenea, cu excepția a 2 pahare în încăpere, nu mai există vase. Dacă nu luați lux, atunci priviți în clădirea următoare. Servitorii nu modifică în mod clar, podelele și suprafețele orizontale sunt praf. Mini-barul este gol. Apa din robinet scoate foarte mult fier. După ce a făcut un duș, există un miros neplăcut pe corp. Nu există bureți de baie, deci nu veți putea să vă culcați. Au sunat la restaurant și au cerut feluri de mâncare, ni sa spus să venim pentru totul pe noi înșine. După ce vizitați acest hotel a lăsat o impresie dublă. Există un spa bun este inclus în cameră și, în același timp, hotelul este blocat în realitățile savdepovskih cu camere murdare și ușor de atitudine mitocănesc. Singurul lucru - recepționiști foarte frumosi.

"Mini-vacanta la un pret accesibil si calitate."

Un loc bun pentru a vă îndepărta de agitația zilnică a Moscovei. Sâmbătă, mulți oameni vin pentru gătit shish-kebabs, petreceri corporative etc. Duminică, oamenii sunt mult mai puțin. Alimentarea în restaurante este bună. Prețurile pentru unele feluri de mâncare sunt mai mari decât media din oraș, unele mai mici. Prezența piscinelor este un plus important. Camera este simplă, dar curată. Dacă nu găsiți vina prea mult, este o opțiune foarte demnă de a vă crea o vacanță mini.

Piscina este clorată, dar nu mai puțin, așa cum se spune. La micul dejun puteți ajunge la decalaj atunci când totul este mâncat.

"Un loc decent pentru un weekend"

Locul este liniștit, confortabil. Cameră cu izolare fonică bună. Patul este nou cu o saltea bună. Mic dejun cu o mulțime de alegere și delicios.

Nu există plajă cu nisip și posibilitatea de a înota în rezervor. Teritoriul este retras până la o clasă solidă 3.

"Când eu și soția mea am vrut să văd digul cu iahturile mai aproape. "

Când soția mea și cu mine am vrut să vedem digul cu iahturile mai aproape, nu ni sa permis să mergem acolo. De obicei, există iahturi private. Dar nu era gard. Acest lucru a stors foarte mult impresia generală.

"Camera foarte curată și confortabilă (am avut o suită)!"

Cameră foarte curată și confortabilă (am avut o suită)! Mâncarea este foarte gustoasă. Micul dejun a fost inclus în preț. Vederea de la balcon este frumoasa)

Nu mi-a plăcut apa. Miros foarte puternic, era imposibil să se spele, să-și perie dinții. Ei bine și un pic de divertisment. Prețul include numai folosirea piscinei și a tenisului de masă. Restul este plătit și destul de scump. De exemplu, o oră de bowling de 900 de ruble, și despre plimbări pe o barcă sau un iaht am tăcut, există o oră de mers pe jos pe o barcă 7000 de ruble.

"Probabil, această opțiune este potrivită pentru compania de tineret. "

probabil această opțiune este potrivită pentru o companie de tineri care se distrează, stau la piscină, merg la bowling. pe toate astea. Mai mult de o noapte devine plictisitor.

animație fără copii, fără programe de seară. Teritoriul este mic, nu are unde să meargă la plimbare. Plaja este închis, glisiera nu funcționează ((poate organiza barca de viteza de călărie, banane și așa mai departe. Dar nici unul din aceasta fie. Piscina interioara nu a fost de lucru. Piscina in aer liber, cum ar fi un bun, dar sentimentul neîngrijită, cortul murdar. Și nu toate camerele Rezervarea prin rezervare cu 10% Genius, deci, a oferit o cameră cu vedere spre ferestrele altora, partea (((nici o dorință de a reveni.

"O vedere bună asupra rezervorului."

Vedere bună a rezervorului. Este convenabil să ajungi. Camere mari de lux cu un balcon superb, curat!

Micul dejun este modest, nu există posibilitatea de a lua un bufet pentru cină și prânz. Plaja nu este plaja: nisipul este împrejmuit cu grămezi de lemn, condus în partea de jos, multe bărci (mirosul de benzină și zgomot)

- La hotelul de clasa a treia.

Natura frumoasă. Există un dig.

Uscătorul de păr nu a funcționat, baia nu a putut fi luată deoarece nu exista un blocaj de trafic. Patul suplimentar nu a fost nici măcar organizat, tocmai a rostogolit patul în cameră. Lenjeria de pat a fost pliată pe pat, în coperți de duvet sa umplut. Restaurantul aștepta trei ore pentru feluri de mâncare. Meniul indică unul, aduce un complet diferit. Compoziția felurilor de mâncare nu se potrivește și este foarte costisitoare.

Locație foarte convenabilă și o infrastructură variată în jurul valorii de, bună valoare pentru bani, parcare gratuită

Mic dejun neplăcut, un mic "anturaj sovietic" în interiorul clădirii principale, 3 stele stabile

Locație bună! În restaurante, și există două în zona de lângă apă și hotel. Pregătiți-vă de sub cuțit, adică tu personal, dar trebuie să aștepți, nu pregătit pentru un aflux mare de oameni, puțini însoțitori. Prețurile sunt destul de mari, un castron de supă 360 de ruble. Poți să aduci mâncare cu tine, în camere un frigider și un cooler din munți. apă pe podea. Vedere frumoasă a apei. Barci cu motor, iahturi, apă, este întotdeauna frumoasă.

O zonă foarte mică, indiferent unde. Plaja este închisă, este probabil cea mai supărător, și ne-am dus în mod specific la hotel cu o zonă de plajă. Piscina este normală, dar totul este foarte slab și nu este frumos în jur. Foi nu sunt prevăzute pentru astfel de saltele, în mod constant laminate în jos.

"În loc de șampon și gel de duș în flacoane de unică folosință. "

În loc de șampon și gel de duș în flacoane de unică folosință, dozatorul se află pe perete, la fel cu săpunul.

"Camerele sunt curate, iar pe coridor există o masă de călcat cu fier."

Camerele sunt curate, iar pe coridor există o masă de călcat cu fier. Există un răcitor. Micul dejun este bun.

Zona este foarte mică, în plus, există o reconstrucție a plajei. În afara teritoriului se află construcția unei zone rezidențiale. Pe dig, nu poți merge "Numai pentru proprietarii de yachturi". În ambele corturi, s-au ținut nunți. Pe scurt. natura, liniștea și relaxarea nu mirosesc nici măcar))) În baie nu există blocaj de trafic. probabil pentru că apa este ruginită.

Tipurile de natură sunt excelente atât din cameră, cât și din teritoriu. Micul dejun este bun, personalul este excelent, în special la recepție. curățarea camerei de data asta dezamăgită. Dar, cu toate acestea, ne vom întoarce de mai multe ori. Mulțumesc

Curatarea camerelor (pardoseli)

"Restul în Exit"

Vedere la golf cu iahturi. Camera nu este rău.

Nu există loc pentru a merge. două restaurante, alegerea felurilor de mâncare este mică. Piscina interioară nu a fost de lucru, copilul a fost supărat. tk nu a putut înota (în -Asta general, etogobasseynv din cauza și a venit. A face teritoriu este nimic special. Hotelul este închis la nuntă, zgomotos până 23. perne stânjenitoare în cameră, un an și jumătate o pătură pentru două incomode Pct ((

"Mi-a plăcut locul ăsta."

Mi-a plăcut locul ăsta. Am venit să mă odihnesc cu familia mea. Camera este curată. Cu baie. Vederea din cameră este foarte frumoasă, pe rezervor și pe iaht. Teritoriul este rafinat, curat, mic. Există loc de joacă pentru copii mici. Mic dejun - bufet - totul gustos, proaspăt. În liniște, liniștită. Poți merge pe un iaht.

Temperatura apei în piscina în aer liber este de 22 gr. Nu știu dacă e puțin sau normal, dar e rece. Alegerea bicicletelor închiriate este mică. Doar un adult și un copil. Nu funcționează piscină în hotel. Din motive tehnice. Este păcat, dar nu contează pentru un minus. În cafenea prețurile sunt scumpe. Dar pentru fiecare a lui.

- Cel mai rău hotel în care am rămas.

doar vizualizarea iazului

- nu a existat nici un loc în parcare, înainte de a intra în club, a trebuit să fie de acord să lase în interior, datorită în mare parte garda! - angajat recepție (stagiar) a fost foarte obosit, și nu întotdeauna fiabile și nu au vrut să răspundă la întrebările noastre, după această comunicare cu recepție. vrut doar să se întoarcă și du-te înapoi la (((- în dimineața am fost trezit de o bufnitură puternică cu pumnul în ușă, ne-am podskachila și a crezut că focul, dar sa dovedit că acest membru al personalului nu au înțeles care a comandat o bere și am greșit scobite ușă, în timp ce el chiar nu am cerut scuze atunci când i-am spus că el a fost greșită și că ne-a trezit am dormit ((- în camera noastră pe fereastră nu avea plase de țânțari, așa că a trebuit să doarmă într-o cameră înfundat ((deși alte octanică ea a fost - .. în baie. Cortina era ruginită de culoare din apă și nu mirosea plăcut (acid) - într-un restaurant înăuntru teritoriul clubului, pe malul apei, sa dovedit că nu există absolut nici un desert pentru ceai sau cafea, în timp ce noi face acest lucru, au spus fericit. că tot ceea ce spun ei este deja mâncat până la tine))), în general, judecător pentru tine!

"În apropierea Moscovei".

Aproape de Moscova. Poți călări cu barca. Costul scăzut al camerei. Bowling, tenis de masă etc. Micul dejun nu este rău, dar nu recomand pensiune completă. Dacă vă puteți permite să mâncați mai bine într-un restaurant de pe plajă, nu ieftin, dar totul a fost foarte gustos. Cameră spațioasă. Parcare gratuită, deși nu este la fața locului.

Pentru cină nu se găsea nici o supă de schwali gustoasă și nici un pilaf ars. Femeile care lucrează în cantină sunt, în general, neinvitatoare, una dintre ele fiind chiar prost spusă. În încăperea din apă de la robinet curgea în trei curenți și nu unul în chiuvetă. Pernele sunt chiar îngrozitoare, saltea este și așa. Conținutul de vizitatori în acest weekend a fost ca și cum ați alege o vite bătută.

"Odihnă liniștită departe de agitația orașului"

Camera este excelentă, totul este curat, mâncarea este variată și gustoasă. Personal foarte util. Ne-a plăcut cu adevărat.

joc mare, cu un animator, a venit deschiderea sezonului a fost de divertisment super-Duper cu premii și o pistă de bowling gratuit și mult mai mult, în ciuda numărului mic de vizitatori baieti au lucrat pe deplin. Două piscine, bowling, cafenea, plimbare cu barca pe teritoriu. O opțiune excelentă pentru relaxarea cu copiii în week-end vara.

Micul dejun este mediu, pernele sunt strânse, teritorii mici, dar bine decorate.

Zona bine îngrijită, personal excelent, vedere uimitoare asupra coastei

Comentariile clienți reflectă opinia personală a clienților Booking.com care au răspuns la chestionar după șederea lor la hotel. Aceste opinii pot să nu coincidă cu opinia companiei Booking.com.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 132 685 985 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    Numărul dvs. de identificare: E4D13B0







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: