709 Comentarii recente - golubaya volna

"Număr bun: design minunat, frumos, curat, confortabil. "

Cameră bună: design mare, frumos, paturi curate și confortabile.

Personalul nu spune nimic, totul trebuie tras de căpușe: reguli, condiții, mâncare. Dusul cu lac este rupt. Set mic dejun - inconfortabil, puteți lua doar un anumit set de brânză de vaci, nu puteți terci de cereale. Locul de parcare a fost găsit accidental, dar dacă nu a fost? Condé pe balconul de sticlă - ferestrele nu pot fi deschise, plus pericolul unui incendiu.

"Mi-a plăcut mâncarea din cafeneaua din hotel, au gustat bine."

Îi plăcea mâncarea în cafeneaua din hotel, hrănindu-se delicios.

Am trăit în camere standard, unde se simțea un miros neplăcut, aparent, probleme cu sistemul de canalizare și drenaj. Hotelul a fost mult timp pentru a repara, care este ușa la baie, care se închide nu pentru prima dată și cu mare efort. Forma de mucegai nu este vizibilă, dar toate echipamentele sunt cumva plictisitoare.

"Totul a fost minunat"

1. Cafea. Și foarte delicios! Deși este doar un Neskafe solubil din plicul :) 2. Piscină. Curățat, cald și mare. Curățați-l în fiecare dimineață. 3. Mâncarea într-un restaurant. Totul este gustos, moale, proaspăt. Nici un sentiment de stalenă * 4. Numărul. A luat jumătate de lux, se potrivește perfect fotografiilor. În general, mi-a plăcut totul. Hotelul are o zonă mare, un dig. Seara, puteți să vă așezați pe bănci sau în pavilioane. Totul este bine întreținut. Zgomotul din drum nu poate fi auzit. Există, de asemenea, o piscină, o saună, dar nu am ajuns acolo.

1. Datorită reabilitării drumurilor este dificil să ajungeți la hotel. Din aeroport au sunat un taxi și și-au pierdut drumul. Construcția pe scară largă este în curs, dar nu există semne. Taxiotul a continuat să spună cum va ieși de aici și va ajunge acasă?) Dar nu este vorba despre afirmațiile hotelului, ci despre situația din oraș. 2. Plaja. Atunci când alegeți un hotel, un rol esențial a fost jucat de * plaja proprie *. De fapt, sa dovedit că nu există aproape nici o plajă acolo (nisipul nu se ia în considerare) și, din moment ce râul a devenit puțin adânc, până la alte 10 metri, este necesar să mergem de-a lungul nămolului. Nu îndrăznea. Dacă scrieți despre plajă, echipați-o. 3. Serviciu foarte lent în restaurant. Mai puțin de 40-50 de minute, comanda lor nu a fost niciodată așteptată, în timp ce oamenii din restaurant erau aproape acolo, cu 5-6 persoane în totalitate. Dar o astfel de așteptare lungă a fost compensată de mâncare foarte gustoasă.

"Totul este foarte minunat. a avut o odihnă perfectă. "

Micul dejun este excelent din care să alegi, iar patul este foarte bun!

trepte alunecoase la intrarea pe verandă

"Este aproape super!"

Piscină mare mare, gratuită pentru oaspeți) locație bună, o mulțime de verdeață, cameră frumoasă pentru o noapte)

Sala de dus nu este foarte confortabilă, nu există scaune, este fierbinte în loggia) nu există nici o ușă la dormitor)

Camere convenționale de zonare, acesta este un hotel de parc, există un loc de joacă pentru copii, multe chioșcuri confortabile

Au promis un pătuț, iar când au sosit, sa dovedit că au fost dezmembrate. Pentru noi a fost o chestiune de principiu

"Am fost doar o călătorie de o noapte."

A fost doar o călătorie de o noapte. confortabil în cameră. Micul dejun este delicios (puteți alege între 5 opțiuni). Piscina nu este mare. curățați cu adâncimi diferite. Copilul a plăcut. Teritoriul este. puteți merge în seara de-a lungul digului râului.

"Un miros teribil în cameră, zgomotos"

Miros miros în cameră, zgomotos

Disponibil, ușor de înțeles. Am ajuns târziu, am găsit cu ușurință. Personalul prietenos.

A trebuit să caut un loc pentru parcare. Unitatea exterioară a aparatului de aer condiționat este instalată pe balcon. Balconul este glazurat și nu iese cu aerul condiționat. Nu există odorizante în camera de toaletă (nu este confortabilă). În rest, totul este bine.

"Hotelul este bun și proprietarul pentru a schimba administratorul este foarte dur"

"O piscină mare, o zonă spațioasă cu vedere la Don".

Piscină mare, zonă spațioasă, cu vedere la Don. Camere confortabile.

Prețuri și servicii în restaurant

"Poate fi un tranzit pentru câteva zile"

Personal prietenos, disponibilitatea de a rezolva unele probleme sau probleme, mic dejun bun, prezența unei piscine. Camere curate, lenjerie albă, curată.

În apropiere, în afara hotelului sau casei private, sau ce. dar există un câine. care a început să latreze în zori ... și a latrat de mult timp, cu un sentiment ... auzul a fost frumos, era deja imposibil să dormi. Deși sperau să se odihnească de pe șosea. În weekend, piscina este plătită chiar și pentru rezidenți, în mod neașteptat. Parcarea este complexă, există puține locuri. Problema este situația generală a orașului Rostov acum. pe malul stâng, se pare că au pus niște țevi de canalizare. respectiv, mirosul în baie să-l puneți blând neplăcut, după coborâre și de deschidere a kranov.ochen surprins de faptul că unitatea de aer condiționat agățat pe exterior glassed! Balcon. Ferestrele de pe balcon deschis posibil, iar in camera - nu, balkon.vnizu sub numărul nostru - restaurantul nu este zgomotos, dar unitățile exterioare de aparate de aer condiționat din nou, chiar lângă numărul nostru pe zona de fumat kryshe..i de mai jos - desenată în număr ( noi suntem non-fumatori, am simtit-o). În opinia noastră, formularea de camere sumbre - încă yug.hotelos de ceva mai mult baie svetlogo.v prea nu este în mod clar suficient de iluminat. ușa la baie este de sticlă .. transparență medie, dar este clar .. toată lumea cu soțul meu a fost inconfortabil, pentru că am fost cu un fiu de 13 ani. A trebuit să îmbrățișez prosopul ăsta ... jumătate de transparență .. în camere puteai pune odorizatoare de aer.

Calitate! Foarte gustos în restaurant, mâncarea este într-adevăr pregătită pentru dvs.

Locația foarte. Ca și în parc au mers. Mi-a plăcut piscina. Un alt pescuit ar fi adăugat și ar fi super.

Nu există bucătărie pentru a găti nimic. Trapa în piscină nu este suficientă. Ciuperca nu funcționează în piscina pentru copii. Mesele nu sunt confortabile în cameră, pentru cină.

"Pentru acest preț, căutați altă opțiune"

Ne-am oprit pentru o noapte pe drumul către Crimeea. Terasă bine îngrijită și frumoasă, există parcare, camera are o curte mică cu o masă și scaune. Un mic dejun bun.

Piscina declarată în rezervare a fost plătită. Camera este murdară, în sertarele nopții se află părul și fâșiile, o pânză de păianjen pe lampă, cabina de duș este închisă de o perdea - toată apa de pe podea. Ușa din curte nu este blocată. În loc de capace duvet - o foaie! Foaia! Când a fost adresată întrebarea adresată administratorului: "Nu este furnizată coperta de duvet". Ca și înainte în trenuri! Pat dublu - pat și o jumătate. La cerere, o a doua pătură a fost primită, dar totuși. Linia de jos: prețul nu corespunde calității.

O cameră curată demnă de banii lor și micul dejun este posibil pentru o taxă suplimentară. Personal plăcut, de ajutor, o zonă mare a hotelului și o parcare convenabilă.

Frigiderul este amplasat pe balconul aflat sub ieșirea balsamului, adică în vara, în căldură. Am petrecut o singură noapte și n-am avut timp să ne bucurăm de infrastructura hotelului.

"Ne-a plăcut foarte mult, un mic dejun minunat, mai ales pentru copii. "

Ne-a plăcut cu adevărat, un mic dejun excelent, în special meniul pentru copii. Piscină rece

Camera este curată, confortabilă, aer condiționat, duș, prosoape, mic dejun comandat contra cost, foarte bun, personal plăcut, a primit întrebări pentru toate răspunsurile, o piscină minunată. Am petrecut toată ziua acolo.

Piscină plătită într-o zi liberă pentru rezidenți. În opinia mea, bustul.

"Teritoriul este frumos, bine îngrijit, multe arbori, locuri pentru. "

Teritoriul este frumos, bine îngrijit, multe arbori, locuri de recreere, acces la Don.

Atitudinea personalului atât în ​​epoca sovietică. Hamovatost, rudeness. Au cerut o pătuț, până când le-au amintit, că nu au adus-o. Ei bine, este în regulă; nu critică. În general, nu suntem oameni capricioși. Dar, atunci când este ocupată în absolut murdar și nu sa pregătit pentru numărul de persoane, și chiar și cu doi copii, dintre care unul de 8 luni, este rău. Peste tot era părul negru, chiar și pe lenjeria de pat. Și în camera de duș. Instalatiile sanitare sunt o conversatie separata. Apa nu a plecat în chiuvetă și era rău în toaletă. Și mirosul în duș. Care se ascundea cu grijă sub un detergent mirositor. Sunt deja tăcut despre astfel de lucruri, că microundele stăteau acolo unde nu există puncte de vânzare. Trebuia să rearanjez. Restaurantul. În principiu, nu rău. Dar din nou același serviciu. Revendicările nu trebuie să-l aștepte pe Christina. Dar. Ei au vrut să aibă cina într-un foișor în stradă, ca o seară caldă de vară, și chiar și cu un copil, nu a vrut să stea sub kondeem în interior. Dar ni sa refuzat acest lucru. Au fost la hotel pentru mai puțin de 24 de ore. Din moment ce călătoresc în Crimeea. Dar nu ne-a stricat odihna!

O piscină mare este gratuită în timpul săptămânii, în orice moment. Locația de pe șosea (M4) este convenabilă - s-au oprit prin trecerea spre sud. Pier, acces la râu. Curățată, confortabilă.

Personalul de la restaurant trebuie să învețe curtoazie, mic dejun pentru o taxă, dar a fost un sentiment de nemulțumire pentru oaspeți, ca și cum noi ar fi nevoie de hrană gratuit. Cafea dezgustatoare!

"Lilyakebab de dimensiuni uriașe))))"

"Personalul, curat, piscina, problemele de personal sunt rezolvate. "

Personalul, curat, piscina, problemele de personal sunt rezolvate rapid, restaurantul are bucate chic pe gratar si ureche. Terra frumoasă bine îngrijită cu iluminare de noapte.

Carnea de vita Orloff a pus brânză topită în Adjaria pâine khachapuri pochtiodin, ouă nu polozhili.kompressor de aer conditionat nu este în stradă, iar în loggia. În apropiere nu merge oriunde.

Locația hotelului este bună, avem o cameră bună.

Când intram în cameră, trebuia să plătim suplimentar pentru copil (13 ani) - 400 ₽, nu am înțeles de ce. Și când s-au dus la piscină, a fost plătită. de asemenea, a trebuit să plătească 400 € pe persoană! Nu era foarte plăcută.

"Opțiunea pentru o noapte, și apoi nu cea mai ieftină."

Există propriul teritoriu și acces la malul Donului, propria sa piscină, care este gratuită în timpul săptămânii. Micul dejun este destul de consistent, de la mai multe feluri de mâncare. Există plase de țânțari pe ferestre, țânțarii nu erau.

În cameră se află un gunoi foarte mic. Am trăit timp de 2 zile, nu am fost niciodată curățați. În loc de coperți de duvet, peste noapte, totul se pierde, mai ales la copii. Aparatul de climatizare era suspendat chiar peste locul de dormit, inclus doar în absență. Nu există blocări pe ușile toaletei și în baie, în condițiile unei familii mari, acest fapt provoacă neplăceri. Dușul era pur și simplu împrejmuit cu o perdea. Prețurile în cafenea sunt Moscova, calitatea alimentelor este medie. Nu există magazine în apropiere. În apropierea construcției stadionului și a drumurilor.

"Opriți-vă pentru o noapte în Rostov".

Hotelul ocupă un spațiu bine întreținut, poate fi cazat atât în ​​cameră, cât și în case. Parcarea este disponibilă la hotel. Există o piscină mare în aer liber, acces la râul Don cu o mică plajă, unde puteți chiar să jucați volei :) Loc de joacă pentru copii, multe trandafiri în jurul) Cafenele sunt situate astfel încât aproape din orice punct îl puteți vedea pe Don. Este regretabil că am ajuns târziu seara și nu am avut suficient exercițiu și înot în râul Don. Camera este spațioasă, cu aer condiționat și un frigider. (am luat un nr. 306 cu 3 paturi) cu ferestre cu vedere spre restaurant. Era zgomotos. Dacă nu era atât de întunecată, în teorie, puteai să-l vezi pe Don. Când aparatul de aer condiționat este în cameră, este răcoros. Fără - foarte înțepenit. Dar în Rostov a fost săptămâna trecută +50!

Este foarte înțepenit în coridor, repararea drumului, dar ne-am dus la întuneric, dimineața ar trebui să fie mai bine.

"Puteți îmbunătăți micul dejun"

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii se bazează pe 132 686 666 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    ID-ul dvs. de referință: 61008F7







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: