15 Fapte interesante despre tigla Lindemann - școală rock

15 Fapte interesante despre tigla Lindemann - școală rock

15 informații interesante despre Thiele Lindemann

2) a crescut în RDG, dar nu cunoaște limba rusă, spre deosebire de alți participanți la Rammstein;

3) Am fost un înotător profesionist, din cauza unei leziuni la stomac, a trebuit să renunț la cariera mea sportivă, în plus, am fost influențat de interesul lui Lindemann în magazinele sexuale.







4) În timp ce se afla încă la evenimentul sportiv din Italia, tânărul Til a decis să meargă la un sex shop noaptea, pentru care a fost aproape exclus din secțiunea sportivă;

15 Fapte interesante despre tigla Lindemann - școală rock

Tot ce avem pe scenă este doar un spectacol







5) Pe lângă voce, Rammstein este, de asemenea, implicat în proiectul solo Lindemann;

6) Muzicianul consideră că opinia lui nu este auzită (în ceea ce privește participarea la Rammstein)

7) Til este un pirotehnic profesionist, ca o chestiune de fapt, forțe de activitate;

8) Este bunicul și de două ori tatăl;

9) Pe lângă voce, scrie poezie, chiar colecții de poezie ale muzicianului;

15 Fapte interesante despre tigla Lindemann - școală rock

Photoshoot impreuna cu Rammstein

10) Deși pentru Rammstein și nu au fost finalizate cântece. De obicei, Til a adus piesele de prelucrat, care apoi s-au dovedit a fi compozitii complete cu cuvinte completate;

11) Lindemann este de fapt o persoană foarte calmă, tot ceea ce se întâmplă pe scenă nu este altceva decât o performanță;

15 Fapte interesante despre tigla Lindemann - școală rock

12) Printre altele, muzicianul joacă, de asemenea, tobe;

13) Tatăl lui a fost scriitor;

14) Nu vrea să dea interviuri;

15) Principalul timp liber din tururi și înregistrări este petrecut în sat împreună cu familia sa;

16) Una dintre poreclele "gogoasa"







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: