15 Recenzii, stilistă наталья филатова, волгоград

Natashenka este un mare coleg, un profesionist cu o scrisoare de capital! Nu pot să mă încadrez în mintea mea, cum o astfel de tânără fată drăguță poate ridica acel machiaj care te potrivește atât de repede și calitativ! E frumoasă, e punctuală, politicoasă și foarte sinceră. În ziua nunții, acesta este ceea ce aveți nevoie! Mulțumesc, Natasha, pentru fața mea frumoasă, care a fost atât de jalnic să se spele!))







Natasha, mulțumesc pentru machiajul de nunți grozav! Lasted toată ziua și mai mult) Vă doresc mai mult succes creativ)

Natalia de la orice fată va face o stea. Cremă foarte expresivă și persistentă. Fotografia pare perfectă! Eu însumi nu mă așteptam ca machiajul profesionist să se poată transforma, bineînțeles, bineînțeles))))







Natalia, vă mulțumesc pentru machiaj! Văzându-mă în oglindă, eram foarte copleșit de emoții, machiajul era spectaculos, neobișnuit, armonios. Machiajul a evidențiat avantajele și a eliminat toate neajunsurile. El a devenit punctul culminant al imaginii mele. Machiajul a durat până dimineața, în ciuda faptului că era fierbinte)))

15 Recenzii, stilistă наталья филатова, волгоград

Natalia mi-a făcut un machiaj de nuntă. Foarte talentat, plăcut, un maestru al meseriei sale! N-am crezut niciodată că aș reuși să fac asta. atât de strălucitoare și frumoase. A făcut o capodoperă a artei. Mulțumesc-o pentru mâinile ei de aur și răbdare.

Cand am ales Natalia pentru un machiaj de nunta, am inceput de la faptul ca poate crea orice. Deși nu aveam nevoie de asta, am cerut un machiaj destul de standard, dar chiar faptul că un bărbat este un stăpân al meseriei sale. Foarte mulțumit. Mulțumesc!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: