44 Opinii, fotograf dens shcherbakov, jaroslavl

Denis! Vă mulțumim pentru că, datorită dvs., avem o amintire minunată a vacanței noastre de dragoste, a zilei când am devenit una! Atât emoțiile sincere sunt prinse subtil, toate momentele luminoase sunt înțelese și perspectivele interesante alese ... Suntem încântați de fotografii. Fotografiile tale sunt arta. Multe mulțumiri pentru abordarea creativă și profesionalismul. Ești super.







Denis, vrem să vă spunem OOOOGROOOMNOOOOO MULTUMESC pentru ziua noastră splendidă! suntem fericiti incantati de fotografii, emotii pe care le primim cand revizuim primele fotografii! esti doar un fotograf geniu si doar o persoana foarte buna! Am avut noroc că ne-am întâlnit pe drumul nostru de viață, mai ales într-o zi atât de importantă pentru noi! Totul a fost pentru KAIFU! =) Așteptați fotografia următoare cu dvs.!

Am filmat o nuntă și o nuntă și pot spune că fiecare fotografie a fost doar magică. Am fost atât de îngrijorat de fotografii, dar, după prima conversație, mi-am dat seama că acesta este FOTOGRAFIA noastră, un tânăr, energic, original, un cuvânt este cel mai bun! Denis - nu ești doar un fotograf mare, dar, de asemenea, o persoană minunată care înțelege mirese atât de nervos și, în general, bine surprinde ceea ce doresc) Sunt atât de bucuros că această zi este v-ar nami.Denis, eu chiar nu au suficiente cuvinte pentru a exprima mulțumesc pentru munca ta! Noi, familia noastră, prietenii sunt atât de încântați de fotografii, sunteți o persoană care dă fericire! Am deja o zi care se rupe de emoție când mă uit la fotografii.

Vreau să-i mulțumesc lui Dennis pentru faptul că ne este livrat complet din nervii și decizia independentă de orice fel au fost probleme legate de fotografie, în cea mai tare perioada pentru noi - o săptămână înainte de nuntă. Din păcate, întrebarea am găsi fotograf, mirele, a venit extrem de iresponsabil: el a început să se gândească la asta și de ceas portofoliu este prea târziu, și ceea ce a venit la Dennis, cred că un miracol la recomandarea unui prieten. Mireasa mea și cu mine am realizat repede că stilul lui Denis ne convine complet, are experiență în filmarea unei nunți, care este importantă pentru noi, iar costul filmării pentru o zi întreagă este acceptabil. Denis a lucrat foarte profesionist. N-am trebuit niciodată să-i cer ceva sau în orice moment să-i acorde atenție în ziua nunții, dacă, desigur, nu ia în considerare cererea de a sta la masa festivă. În fiecare moment al timpului, Denis sa găsit în acel loc și a prins acea precizare pe care o voi alege. La ieșire, am primit aproximativ 300 de fotografii, inclusiv taxele de mireasă și o sesiune foto în studio. Toate fotografiile sunt prelucrate calitativ și trec stilul pe care l-am văzut când ne-am uitat la portofoliu, alegând un fotograf. Dennis, vă mulțumesc foarte mult pentru profesionalismul dvs., starea de spirit mare la nuntă și care a mers să se întâlnească cu noi și au fost de acord să amâne fotografiere în studio a doua zi, deși inițial planificat pentru a trage în ziua nuntii. Cu dorințe de succes, Peter și Daria Safroshkin

44 Opinii, fotograf dens shcherbakov, jaroslavl

Denis, vă mulțumesc pentru fotografiile minunate! Sunt încântat! Vă mulțumim pentru organizarea întregului proces, pentru o atitudine și o dragoste atât de serioasă față de cauza dumneavoastră. Fotografiile s-au dovedit foarte bine. Vă doresc prosperitate, continuați să vă bucurați și să oferiți momente fericite oamenilor!

Denis, vrem să-ți spun mulțumiri! Pentru profesionalism, atenție și muncă perfectă! Fotografiile au fost luminoase, pline de culoare și vibrante. A fost foarte ușor, confortabil și amuzant să lucrez cu dvs.!)







Denis vă mulțumesc foarte mult pentru fotografiile minunate, această zi magică va fi amintită pentru o viață! fotografiile s-au dovedit a fi foarte colorate, atât de multe emoții pozitive, vreau să revizuiască, să revizuiască și să reexamineze impresiile de neuitat)))

Denis, vă mulțumesc foarte mult pentru fotografiile interesante. Ne-a plăcut cu adevărat! Vă mulțumim pentru punctualitate, muzica pe care ați adus-o împreună cu dvs. și am fotkalis în parc pentru muzică) Și pentru că ați găsit cuvinte care ne-au eliberat puțin. Și pentru producția corectă de neconceput pentru noi. Și pentru raportul de fotografie de stres. Erai parte integrantă a vacanței noastre. Prieteni, îmi recomand ... Ei bine, conform fotografiilor, vedem calitatea excelentă!

Cat de fericit ca fotograful nostru a fost Denis la nunta noastra! O minunată persoană profesională, bună și foarte pozitivă. Sesiunea noastră foto cu soțul ei a fost foarte ușor și neprinuzhdnenno ... Fotografii dovedit mare! Cred că dacă chiar încercați să strice cadrul special Dennis, el va face în continuare bomboanele =) Prietenul meu cel mai pretențios a vorbit cu invidie ca le-a placut fotografiile de nunta. Desigur ... pentru că am avut poze cool! =))) Sper că mai avem încă o mulțime de evenimente plăcute și importante din viața și laminate oportunitatea de a lucra cu Denis mai mult decât o dată. Noi nu dorim să ne oprim aici și să continue să realizeze talentul lor!

Nunta noastră a fost în toamnă) pregătirea pentru că a început în vara) soțul meu și nu am putut găsi fotograful, cea mai importantă persoană la sărbătoare. Și apoi am venit la ajutorul nostru de conducere Denis Drozdov, spunând: „Am să avem un cuplu de fotografi foarte bune“, inclusiv perechea a fost Denis), magicianul nostru - Denis Scherbakov! După ce i-am văzut lucrarea pe site, nu am putut rămâne indiferentă. O mulțime de viață în fotografie, nu rece, dar emoții pline de viață pe fiecare lucrare! Soțul meu mi-a plăcut fotografiile lui Denis cu abundența de zâmbete și de lumina care se află în fiecare poveste. A rămas doar să aștepte pentru ziua nuntii noastre) Si asa a venit), Denis a sosit la timp si imediat ne infectate cu mare starea lui, inclusiv muzica mea preferată spaniolă și știi ..) nu a fost un singur moment al zilei, când l-am văzut " de muncă (cu excepția unui ... a trebuit să se culce într-un amestec de frunze umede și murdărie de dragul unor fotografii uimitoare!). El a fost cu noi, a mers, a râs, ne-a amestecat, a dansat la un banchet, a sărit. Iar rezultatul a devenit totul nostru elegant; live, lumină, uimitoare 670. Fotografii! Îi urmărim într-o singură suflare, și tocmai pentru că sunt plini de viață) A prins astfel de momente pe care nici măcar n-am avut timp să le observ)) Mulțumesc, Denis, pentru frumusețea noastră.

Tânăr talentat fotograf! Întreaga noastră familie este încântată de fotografie, nu numai pe calitate (calitatea fotografiei este excelentă), ci și pe ideile lui Denis! Am auzit de mult timp despre Denis, iar când a fost timpul să decidem fotograful pentru unul dintre cele mai strălucite evenimente din viața noastră, m-am îndreptat fără îndoială către el. Denis, vă mulțumesc foarte mult pentru talentul dvs. Suntem norocoși cu tine.

Este o plăcere să-l împuști pe Denis! Cu el nu simțiți disconfort sau stupoare din ceea ce nu știți cum să puneți. El este foarte politicos și atent și întruchipează perfect atât ideile lui, cât și ideile noastre!

Știam bine înainte de nunta care ne va face poze în această zi))) Denis este un fotograf incredibil de cool! De dragul unor fotografii bune, el se afla chiar în zăpadă și în zăpadă strâmbă! Suntem foarte mulțumiți de munca sa și de cei care ne-au recunoscut infinit.

44 Opinii, fotograf dens shcherbakov, jaroslavl

Fotograful este mai profesionist și mai greu de imaginat. Denis, ma filmat de la ora 8 dimineața, tolerat toate dispozițiile mele înainte de nuntă. Da, bine, doar prietenii mei și rudele mele. Filmarea înainte de nuntă cu mirele tocmai a mers la Hurray. Denis abordare creativă a procesului propus de spațiu nu banal pentru a trage, descurajate monumente și poduri, în general, în cazul în care există locuri este, de obicei, fotografiate. Fotografii din sărbătoare s-au dovedit în spiritul rapoartelor profesionale, unde fotografiile în scenă au fost înlocuite cu evenimentele evenimentului. Drept urmare, Denis a lucrat la nuntă până la ora 12 noaptea, practic fără să se așeze. Rezultatul muncii sale este destul de nebun, fotografii (mai mult de 500) au fost primite într-o lună și jumătate, toate de o calitate uimitoare. Prietenele încă invidie)))

44 Opinii, fotograf dens shcherbakov, jaroslavl

Denis este un fotograf foarte bun! A reușit să surprindă momentele cele mai interesante, neașteptate și frumoase din memoria noastră! Vă mulțumim foarte mult pentru faptul că ați fost alături de noi în această zi. )))))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: