35 Recenzii ale clinicii la moscow, Taganskiy, lanterna mare torch, 3, p.

Sa adresat în Линкликлиник pentru consultare cu ocazia eliminării asteriscelor vasculare pe Lumenis M22. Înainte de asta, mulți medici mi-au sfătuit să nu le ating, deoarece au spus că nu ar exista niciun rezultat. Dar, după cum spun ei, "lupul se teme - în pădure să nu meargă" - așa că nu m-am speriat și am decis din nou să aflu totul. Mi sa spus în detaliu despre procedura în sine, despre laser, a explicat toate argumentele pro și contra și am decis. Au trecut deja trei luni, am făcut-o de trei ori - și nu mai țin minte stelele! Mă linistesc liniștit. Data viitoare ›







Am ajuns la curățarea în 10 faze, sunt mulțumit de rezultatul și serviciul. Personalul este competent și politicos, buni prieteni!







Mi-a plăcut GPL și presoterapia, senzații foarte plăcute și relaxante în timpul procedurii, există un efect și ușurință în picioare după.

În cele din urmă mi-am găsit laserul! Am trecut prin mai multe tipuri de îndepărtare a părului cu laser, fotoepilare, dar nu am primit nimic altceva decât banii și timpul petrecut, dar apoi te-am găsit, am luat un curs pe câteva zone mici pentru testare și rezultatul a fost foarte fericit, absolut nimic nu crește! Îi sfătuiesc pe toți.

A durat aproximativ o lună, când am venit la tine pe plastic. Imi place rezultatul atat de mult incat am decis sa scriu despre el! A făcut-o Repleri, sa dovedit foarte natural și frumos. Pur și simplu ați înțeles ce vreau, mulțumesc mult pentru acest lucru și pentru profesionalism.

Mă duc la ozonoterapie, îmi place efectul - procesul de scădere a greutății poate fi văzut atât vizual, cât și de fapt (pe blugi). Pielea a devenit netedă, netedă. Deci, și pentru sănătate este util, în general, este mulțumit de alegere.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: