28 Feedback-uri despre lumea frumuseții la москва, якиманка, малая полянка улица, 2

Nu este pentru prima dată în cabină, du-te aici cu privire la procedurile Deauroy, el însuși a luat corpul naborchik, acum, de asemenea, în sala de sport mă duc, am citat o cifră în ordine, și mulți observat deja, pe plajele din mine în mod constant complimente spun ceva de ascuns: o figură bună este în valoare de eforturi mari și fără dificultate (cel puțin cosmetică zilnică) nu o va face. Deaura mi-a dat posibilitatea de a ascunde celulita, elimina mici umflături pe piele, strângeți pielea în toate locurile potrivite. Deci, meritul acestui cosmetice în aspectul meu bun este foarte mare.







Vreau să mulțumesc acestui salon și personalului pentru munca lor! Desigur, acest lucru nu este fără a utiliza cele mai bune produse cosmetice, dar cred că fără mâini cu pricepere, chiar și cele mai bune produse cosmetice nu vor funcționa.

Voi adăuga semnul meu de plus la bancul purtător Daehra! Deoarece cosmetice foarte cool, am găsit în cele din urmă, și să se bucure de mine)))) Doamne, cât de mult am încercat pe parul tau - nu descriu! Colorarea, colorarea, chiar și chimia, bine, pentru gustări - călcat, curling, uscător de păr, termobigi. Ca rezultat, parul plictisitoare, poplohelo, sfaturi aproape complet uscat și a devenit iremediabil divizat. Am fost atât de sârguinioasă căutând un brand adecvat pe care l-am găsit cel mai bine! Aceasta este cosmetica foarte cool, eu personal am un set. Data viitoare ›

Bun interior și cosmetice

Nu este primul an în care merg la salon și folosesc "Daauroy". Rezultatul este excelent, fără riduri, pielea este uniformă, catifelată. Anterior, de cele mai multe ori au existat ecdizii, din cauza cărora nu puteam folosi nici o cremă de voce-frecvență, totul se rostogoli. Și acum, pentru mine, practic nu este atât de necesar tonalnik pentru față, o piele și fără agenți similari pare sau apare decent. Îi sfătuiesc pe toți să încerce, pentru că este într-adevăr o cosmetică care funcționează.

Locul este frumos, personalul este politicos. Un serviciu foarte bun, am intrebat in detaliu despre branduri diferite - am raspuns lung si rabdator. În salon este frumos să fii - design frumos, muzică, dar și liniștită. De mult timp nu am fost aici - m-am uitat la cosmetice, am întrebat ce era necesar și am plecat. Apoi m-am gândit mult timp, pot să-l cumpăr? Totuși, sa dus și a luat un set pentru fața ei. Acum, acum două săptămâni am folosit. Colegii spun - împrospătați, mai frumoși. Și eu folosesc Daaura.

Mi-am cumpărat un kit pentru a accelera creșterea părului, bine, ca set, șampon, mască și balsam. În general, după pătarea nereușită, a trebuit să îmi taie tot părul. Am o viață lungă cu o lungă perioadă de timp, iar aici chiar și pe un pătrat de păr nu a fost suficient, dar este mai bine cu o tunsoare scurtă decât cu un păr teribil și rănit. Apoi mi-au fost recomandate aceste remedii pentru păr. Și într-adevăr pentru o lună părul crește undeva pe centimetri 5, ca rezultat pentru trei luni de utilizare + 15 sm, și deja kare normal. Voobshchem este fericit. Data viitoare ›

Bună ziua, am vizitat acest salon de proceduri hardware la Polyanka. Invitați la acțiunea "peeling gaz-lichid", există un divorț obișnuit pentru bani și împrumuturi. Nu mi-a fost dat nici o procedura, au facut diagnosticarea pielii si au spus ca acum nu este nevoie de peeling. Ei au făcut o mică îngrijire la scară mică, dar în recomandări medicul a scris atât de multe proceduri, cât și 150.000 și piligs acest lucru inclus în recomandare. Dacă clientul este promovat pentru bani, o vor face. Dacă nu, atunci vor propune un tip de mască de față și totul, pentru ei înainte de alții. Data viitoare ›

Nu voi scrie despre salon. Voi scrie despre cosmetice, pe care le puteți cumpăra în acest salon. Fete, acest lucru este într-adevăr foarte de înaltă calitate cosmetice, care pot face minuni! Îi sfătuiesc pe toată lumea și o recomand! Chiar nu am încercat cosmetice pentru față, dar mi-a plăcut foarte mult! Acum vreau să cumpăr o serie nouă pentru conservarea culorilor.

Deaura Am fost mult timp de interes, toată lumea a vrut să cumpere de pe internet, dar a fost descurajați de fete, spun ei, astfel de produse cosmetice nu pot fi vândute în internet, se pare a fi doar în saloanele vinde. Am studiat problema a ceea ce este numit și a mers la acest salon, sa întâlnit cu un prieten, aproape că nu a trebuit să aștepte. Am fost interesat de seturi de păr și mai ales de cele noi. Îmi amintesc că i-au placut produsele cosmetice într-un pachet interesant. Sa dovedit, este un mijloc pentru părul gras, care tocmai am fost. Am crezut că nu merită. Data viitoare ›







I-am cumpărat aici un set pentru părul gras oval Scalp Păr. În Moscova, părul devine foarte rapid gras, cu cât lucrez mai mult cu călătoriile, trebuie să călătoresc mult în jurul orașului. Mă gândeam să cumpăr mai întâi un kit de drum, pentru că de multe ori merg în călătorii de afaceri, dar apoi am decis să mă opresc pe mijloacele pentru părul gras. Am incercat deja acest cosmetice si cred ca voi cumpara al doilea set cu timpul. Părul nu este într-adevăr atât de gras, chiar le-am pus mai repede. Acum nu mă îngrijorez și nu merg. Data viitoare ›

Am fost aici, am cumpărat un set împotriva psoriazisului și a dermatitei seboreice. În kit, șampon, balsam, mască de noroi și liniștitor pentru scalp. Îl folosesc, observ că scalpul nu este atât de uscat, devine neted, cântarea nu este atât de mare, iritația scade. Ca parte a cosmeticelor există uleiuri naturale, extracte vegetale și multe alte lucruri naturale. Desigur, nu sunt surprins de faptul că, cu această compoziție, rezultatul a fost bun. Daaura se bucură de colegul meu, știam deja înainte de a cumpăra că era super-cosmetică.

A fost aici! Serviciul este foarte bun, în general serviciul este la nivel și atmosfera este confortabilă, aici vrem să vină din nou. Am trecut prin procedura cu cosmetice deahura pe parul meu, apoi am arătat după o procedură salon reală. Deci, cel puțin uitați - nu veți regreta!

Am intrat în salon pur și simplu din întâmplare - prietenul meu a fost aici și ma sfătuit. La început am crezut că am uitat de un salon și apoi am decis că pot merge. Serviciul aici este la un nivel, atmosfera este festivă (la urma urmei, punerea în ordine este un eveniment întreg). Da, și cosmetica în sine sa dovedit a fi de înaltă calitate. Am cumpărat un set de păr aici, în care sunt 8 unelte și 2 aparate. Acestea ar trebui utilizate împreună cu produsele cosmetice pentru a avea un efect mai puternic. Să vedem! Cosmeticianul a explicat. Data viitoare ›

Am decis să am grijă de mine. A fost ca un spa, solar. Într-un deauru sfătuit cabină pentru bolnav parul meu (le am chiar și în ajunul unei scurte speciale care reușește, deoarece sa uitat capetele despicate salbatic pe toată lungimea oribil). Am cumpărat un set (vândut imediat toate mijloacele de îngrijire, în complex) și am început să-l folosesc. Îți plăcea foarte mult serul pentru sfaturi. Este foarte ușoară și nu miroase nimic, nu face părul gras. Bineînțeles, restul banilor este prea rece, șampon, confecții, măști. Data viitoare ›

În acest salon efectuează proceduri gratuite cu cosmeticele Deaur, astfel încât oricine vrea să încerce să se înscrie. Am auzit mult timp despre această cosmetică israeliană, dar nu am putut să colectez nimic. În cele din urmă, am avut timp liber, am semnat și am venit. Puteți alege orice procedură pentru pielea feței, a corpului sau a părului. Am ales pentru păr. Fetelor, e super! Parul devine drept, atât de moale, nu împingeți. Iar cel mai tare este un spray pentru capete divizate! După el. Data viitoare ›

În acest salon efectuează proceduri gratuite cu cosmeticele Deaur, astfel încât oricine vrea să încerce să se înscrie. Am auzit mult timp despre această cosmetică israeliană, dar nu am putut să colectez nimic. În cele din urmă, am avut timp liber, am semnat și am venit. Puteți alege orice procedură pentru pielea feței, a corpului sau a părului. Am ales pentru păr. Fetelor, e super! Parul devine drept, atât de moale, nu împingeți. Iar cel mai tare este un spray pentru capete divizate! După el. Data viitoare ›

Totul e de rahat. De foarte multe ori veniți să așteptați vizita dvs. timp de 30-40 de minute, deși aveți un timp. Am plecat aproape toate procedurile și nimic nu sa schimbat. În înțelegerea lor, numai cosmeticele lor sunt bune, și totul e al naibii. Și faptul că nu există rezultate în toate acuză tractul gastrointestinal și stresul, deși am acest lucru în regulă. Astfel, fetele și femeile nu sunt concediate pentru divorț, deoarece plătiți și dobândă la împrumut, dar nu există niciun rezultat. Pe fata nu se fac toate. Data viitoare ›

Întrebări pentru organizație

Salonul de interior este întotdeauna plăcut la ochi, atunci când frumos. Dar nu devine foarte plăcut să urmăriți o imagine când specialiștii de păr unul de celălalt aproape smulgă echipamentul și se răsucesc pe mașini. Totul pare amuzant la început, atunci îți dai seama că pentru gestionarea imaginii organizației nu este importantă, și cel mai important, pentru a câștiga mai mulți bani. Aveți o mulțime de clienți, și dulapuri, nu vă puteți echipa în mod corespunzător specialiștii dvs. cu echipamente, astfel încât acestea să funcționeze fără probleme cu un impact și mai mare. Data viitoare ›

Cititi aici pe undeva, care ca într-una dintre liniile de drum au apărut Deaury pentru păr set în care, special tuburile mici, pentru a transporta în avion. Dar nu găsesc informațiile. Este într-adevăr așa? Dacă da, ce este inclus într-un astfel de kit și, unde poate fi văzut, cumpărat? Vă mulțumim anticipat pentru răspuns!

Bună ziua, am auzit că un fel de cosmetice Deaura a apărut o serie de medicamente pentru a combate seborrhea și psoriazisul sau ceva de genul asta. Spune-mi, te rog, chiar așa? Fondurile merg în kit? Dacă da, ce include? Unde pot obține mai multe informații? Vă mulțumim în avans!

La prezentare, totul era plăcut, atmosfera, personalul și cosmeticele. Toate, cu excepția prețului. Pentru mine este un pic mai scump. Bineînțeles, toată lumea are averea proprie, și considerând că cosmeticele din Israel sunt un preț, consider că este rezonabil, dar nu în buzunarul meu. Dar mi-a plăcut foarte mult salonul. Simte că în jurul profesioniștilor. În general, l-am dus la notă, voi merge aici, mai ales că aproape de muncă - doar pe drumul spre casă. Procedurile sunt foarte diferite.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: