110 Recenzii ale aurora la москва, лосиноостровский, стартовая улица, 12

La etajul 3, a avut loc un eveniment de nuntă. Serviciu, la cel mai înalt nivel! Toți oaspeții sunt încântați de calitatea serviciului, de la restaurant, în general, nu există nici un discurs, "lingeți degetele". Calitatea justifică mijloacele, este vorba despre acest restaurant! Vă mulțumesc foarte mult!







Feedback-ul meu. Bucătăria este rău, furajul este sub toate criticile. Nu împliniți zelul deja plătit pe față, fețele de masă albe vechi de secole arse de țigări, cunoașterea standardelor elementare de etichetă este ignorată. Cerințele de plată sunt mult mai mari decât serviciile reale. Aceștia au fost forțați să elimine problemele chiar la banchet, chiar înainte de a face apel la uniunea consumatorilor. Situația a fost salvată pur și simplu de oaspeții minunați care au luat greșelile restaurantului. Ce a ucis a fost că schimbarea de feluri de mâncare a avut loc direct în vase murdare, deși politicos. Data viitoare ›

Am decis să scriu o recenzie despre Aurora, pentru că a găsit o altă instituție cu personal excelent și mâncare delicioasă! Acum e doar o cină! Mâncarea nu este gustoasă, atmosfera din restaurant este răuvoitoare! Fețe de masă arse, pahare murdare! Salatele nu sunt clare cum s-au făcut! Locația restaurantului este minunată!

Meniu tipic neobișnuit. Energia personală este pur și simplu dezgustătoare, se pare că migranții ne urăsc. Din păcate, după Europa, unde pentru astfel de bani, veți obține un zâmbet real, în "Aurora" doar o scoică.

Ieri au fost într-un restaurant, a mers pentru cafea - totul este curat, frumos, mulțimea de chelneri, mașini de copii și alte forme de divertisment, și totul ar fi bine, dar chelnerul la început a fost mulțumit de faptul că el știa de contrast un tip de cafea de cealaltă, apoi a adus o salată grecească nu condimentată ulei de măsline extra virgin, rugat să aducă separat, înghețată ordonată pentru copil și aventurile s-au grabit. În primul rând, chelnerul a spus că plata numai în numerar, a trebuit să verifice cu administratorii, apoi a adus proiectul de lege și acolo miracolele sunt simple. Data viitoare ›

Citește, nu fi leneș și RUN din acest loc! Mai mult de șase luni în urmă a fost o nuntă în acest loc. Pentru mult timp nu am îndrăznit să scriu o recenzie, am vrut doar să uit această zi, care, din cele mai frumoase, sa transformat într-un coșmar. În virtutea profesiei mele, mă duc adesea în locuri diferite, mai ales la nunți și văd mult, dar asta este. Și toți antreprenorii care au lucrat la eveniment au fost, să-l spună blând, în șoc. Cea mai bună zi sa transformat într-un coșmar. Cu privire la lucrurile mici (de exemplu, lenjerie de pat cu o uriașă murdară. ›

Ai o zi frumoasă. Dacă doriți o "vacanță pentru suflet" (vorbim despre corporație) și "aveți bani arși coapsă", aici veți obține o vacanță. Nu e rău, cu servicii demne. Dar fi pregătit pentru faptul că sunteți "cuplat" aici. În orice caz. Subțire și groasă, frumoasă și nu foarte. În orice caz, prețul și condițiile convenite devreme se vor schimba. În sine, nu în direcția voastră. În general, impresia că restaurantul se află pe "autostradă" și se concentrează pe o vizită unică, unde nu este un păcat să se încălzească. Greșită. Data viitoare ›

Ai o zi frumoasă. Dacă doriți o "vacanță pentru suflet" (vorbim despre corporație) și "aveți bani ardeți mielul" aici veți obține o vacanță. Nu-i rău. Cu serviciu demn. Dar fi pregătit pentru faptul că sunteți "cuplat" aici. În orice caz. Subțire și groasă, frumoasă și nu foarte. În orice caz, prețul și condițiile convenite devreme se vor schimba. În sine, nu în direcția voastră. În general, impresia că restaurantul se află pe "autostradă" și se concentrează pe o vizită unică, unde nu este un păcat să se încălzească. Greșită. Data viitoare ›

Au existat o companie mare, un bărbat 15. Au mâncat niște salate incomode (Caesar fără a adăuga prăjitură, ideea unui bucătar), mâncăruri fierbinți - nu! Ca urmare a lăsat o mulțime de bani și a mers foame. Design - da, bine, dar mâncare - doar groază!

Feedback-ul meu. Bucătăria este rău, furajul este sub toate criticile. Nu împliniți zelul deja plătit pe față, fețele de masă albe vechi de secole arse de țigări, cunoașterea standardelor elementare de etichetă este ignorată. Cerințele de plată sunt mult mai mari decât serviciile reale. Aceștia au fost forțați să elimine problemele chiar la banchet, chiar înainte de a face apel la uniunea consumatorilor. Situația a fost salvată pur și simplu de oaspeții minunați care au luat greșelile restaurantului. Ce a ucis a fost că schimbarea de feluri de mâncare a avut loc direct în vase murdare, deși politicos. Data viitoare ›







Am decis să scriu o recenzie despre Aurora, pentru că a găsit o altă instituție cu personal excelent și mâncare delicioasă! Acum e doar o cină! Mâncarea nu este gustoasă, atmosfera din restaurant este răuvoitoare! Fețe de masă arse, pahare murdare! Salatele nu sunt clare cum s-au făcut! Locația restaurantului este minunată!

La etajul 3, a avut loc un eveniment de nuntă. Serviciu, la cel mai înalt nivel! Toți oaspeții sunt încântați de calitatea serviciului, de la restaurant, în general, nu există nici un discurs, "lingeți degetele". Calitatea justifică mijloacele, este vorba despre acest restaurant! Vă mulțumesc foarte mult!

Meniu tipic neobișnuit. Energia personală este pur și simplu dezgustătoare, se pare că migranții ne urăsc. Din păcate, după Europa, unde pentru astfel de bani, veți obține un zâmbet real, în "Aurora" doar o scoică.

Ieri au fost într-un restaurant, a mers pentru cafea - totul este curat, frumos, mulțimea de chelneri, mașini de copii și alte forme de divertisment, și totul ar fi bine, dar chelnerul la început a fost mulțumit de faptul că el știa de contrast un tip de cafea de cealaltă, apoi a adus o salată grecească nu condimentată ulei de măsline extra virgin, rugat să aducă separat, înghețată ordonată pentru copil și aventurile s-au grabit. În primul rând, chelnerul a spus că plata numai în numerar, a trebuit să verifice cu administratorii, apoi a adus proiectul de lege și acolo miracolele sunt simple. Data viitoare ›

Citește, nu fi leneș și RUN din acest loc! Mai mult de șase luni în urmă a fost o nuntă în acest loc. Pentru mult timp nu am îndrăznit să scriu o recenzie, am vrut doar să uit această zi, care din cele mai frumoase, sa transformat într-un coșmar. În virtutea profesiei mele, mă duc adesea în locuri diferite, mai ales la nunți și văd mult, dar asta este. Și toți antreprenorii care au lucrat la eveniment au fost, să-l spună blând, în șoc. Cea mai bună zi sa transformat într-un coșmar. Cu privire la lucrurile mici (de exemplu, lenjerie de pat cu o uriașă murdară. ›

Ieri a sarbatorit nunta pe dig. Totul este bine - personalul este politicos și discret, nivelul de securitate este gustos, atmosfera este familiară și acest lucru se întâmplă în ciuda numărului mare de persoane de pe celelalte diguri. Să nu mai vorbim de designul interior atît interior, cît și exterior. În general, plăcut surprins. Apropo, nimeni nu ne-a încălzit cu bani. Cât de mult a fost stipulat, acest lucru a fost dat. Pe scurt - mă voi veni și voi aduce prieteni. Mulțumesc!

Ai o zi frumoasă. Dacă doriți o "vacanță pentru suflet" (vorbim despre corporație) și "aveți bani arși coapsă", aici veți obține o vacanță. Nu e rău, cu servicii demne. Dar fi pregătit pentru faptul că sunteți "cuplat" aici. În orice caz. Subțire și groasă, frumoasă și nu foarte. În orice caz, prețul și condițiile convenite devreme se vor schimba. În sine, nu în direcția voastră. În general, impresia că restaurantul se află pe "autostradă" și se concentrează pe o vizită unică, unde nu este un păcat să se încălzească. Greșită. Data viitoare ›

1) Serviciu la cel mai înalt nivel 2) Interiorul este foarte plăcut atât în ​​cameră cât și pe stradă 3) Prețurile sunt destul de acceptabile, dar în fiecare zi va fi cam scump)) 4) Alimentele sunt foarte delicioase! Porțiunile sunt normale și nu, ca de obicei, în restaurantele de sushi pentru tăiței și pentru a aduce ceva de genul prânzului copilului.

Ai o zi frumoasă. Dacă doriți o "vacanță pentru suflet" (vorbim despre corporație) și "aveți bani ardeți mielul" aici veți obține o vacanță. Nu-i rău. Cu serviciu demn. Dar fi pregătit pentru faptul că sunteți "cuplat" aici. În orice caz. Subțire și groasă, frumoasă și nu foarte. În orice caz, prețul și condițiile convenite devreme se vor schimba. În sine, nu în direcția voastră. În general, impresia că restaurantul se află pe "autostradă" și se concentrează pe o vizită unică, unde nu este un păcat să se încălzească. Greșită. Data viitoare ›

Nunta noastră a fost un succes! Mulțumesc lui Aurora pentru recepție! Mulțumită gazdei dvs. Boris Podrez pentru abordarea profesională a organizării și desfășurării evenimentului nostru! Restaurant și servicii la altitudine! Mulțumită AURORA!

Am ales un restaurant lung pentru a sta la un restaurant pe apă - Aurora! Și foarte rău! Un astfel de contrast față de designul frumos, natura și ce se pregătește și ce nivel de muzică! Chelneri de lucru - nikakaya! În general, peștele se roteste din cap! Autoritățile nu au bani pe drum, sau sunt atât de lacomi încât angajează pe cineva! Deci, pentru a lucra numai în baruri locale ieftine, bine, cu siguranță nu într-un restaurant! Alimentele reprezintă o poveste separată! Nu am mâncat încă un astfel de Caesar - niște frunze de salată (și într-o asemenea cantitate! ›

A existat o mare companie, un bărbat 15. Am mâncat niște salate incomprehensibile ("Caesar" fără adăugarea de paine, a la ideea bucătarului), feluri de mâncare fierbinți - nu! Ca urmare a lăsat o mulțime de bani și a mers foame. Design - da, bine, dar mâncare - doar groază!

Sărbătorit în acest restaurant Anul Nou corporativ. Porțiunile sunt atât de mici încât nu am înțeles la început că este vorba despre 8 persoane. Ne-am gândit, pentru unul. Pentru reclamațiile noastre, administratorul a răspuns că au întotdeauna. Deci, dacă doriți să pierdeți în greutate întreaga echipă, comandați o corporație în Aurora.

Restaurantul lasă mult de dorit. Mâncarea este pur și simplu groaznică (păstrăvul prăjit cu hrean, aceasta este prima dată când mă întâlnesc). Despre porțiuni sunt de acord cu Irina. Personalul franc. Concluzia este una, pentru astfel de bani puteți vizita restaurantul mult mai bine atât în ​​serviciu, cât și în bucătărie.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: