10 stele care nu pot găti, o cronică, o aplicație pentru reviste!

1. Beyonce

Pe scena acestei vedete pop nu sunt egale. Se pare că cântăreața este doar o femeie ideală: o soție exemplară, o mamă iubitoare, o actriță talentată și o adevărată frumusețe. Cu toate acestea, era dincolo de puterea ei de a face față unor responsabilități ale femeilor tradiționale. Steaua a recunoscut în repetate rânduri că nu știe cum să gătească deloc și este sigură că bucătăria nu este un loc pentru oameni ca ea.







10 stele care nu pot găti, o cronică, o aplicație pentru reviste!
Jay Zee și Beyonce la micul dejun / Foto: Legion-Media

"În bucătărie, am un adevărat dezastru natural. Prin urmare, atunci când prietenii vin la cină pentru cină, prefer să le tratez cu feluri de mâncare din cele mai bune restaurante. Din fericire, am ocazia să plătesc. Bucătăria ar trebui să lucreze profesioniști ", - a spus Beyoncé.

Potrivit cântăreței, statutul starului în acest caz îi aduce multe avantaje - livrarea pentru ea se realizează chiar și din acele instituții unde acest lucru nu este făcut.

2. Eva Mendes (Eva Mendes)

O actriță americană de origine cubană, de 40 de ani, admite că, în ciuda multor talente (ea își produce și ea propria linie de îmbrăcăminte), gătitul pentru ea este o sarcină prea dificilă. Ea respectă procesul de gătit atât de mult încât preferă să nu-l strică cu prezența ei. Acest fapt nu deranjează actrița, deoarece în orice caz preferă alimente grase și bogate în calorii și nu disprețuiște hrana rapidă.

Între timp, iubitor si tata de 5 luni, în vârstă fiica ei Esmeralda Ryan Gosling într-un interviu a spus că, chiar și gândit la faptul că iubita lui încă nu ar strica să învețe cum să gătească, „Ea, desigur, nu face nici o încercare de a găti ceva. De exemplu, recent a făcut o pastă complet teribilă ", râde actorul. "Am început deja să mă gândesc să o trimit la ore de gătit."

10 stele care nu pot găti, o cronică, o aplicație pentru reviste!
Eva Mendes / Foto: Legiunea-Media

3. Tyra Banks

Supermodelul american este atât de ocupat încât nu găsește timp pentru gătit. Dar Tyra, care din tinerețea ei este renumită pentru formele ei feminine delicioase, adoră mâncare delicioasă! Potrivit modelului, salvarea ei ia mâncare. În acest caz, vă puteți relaxa și nu vă gândiți la problemele de zi cu zi. Modelul de 41 de ani, care este încă necăsătorit și nu are copii, este convins că pentru ea nu este nevoie să înveți să gătești încă. În plus, iubitorii numeroși pisici de păsărică nu deranjează deloc lipsa de abilități culinare în bănci. Ei sunt fericiți deja pentru că este lângă ei.







4. Drew Barrymore (Drew Barrymore)

stele mama, actrita Jade Barrymore, a văzut viitorul fiicei sale la cinema sau la teatru, dar nu pentru soba de bucatarie, astfel încât ea nu a vrut să învețe fata artele culinare. Drew a început să filmeze aproape de la scutec. Testul gloriei, ea a rezistat cu dificultate. Fiind o fată foarte tânără, ea a devenit regulată la cluburi de noapte și chiar a devenit dependentă de droguri. A avut timp să gestioneze gospodăria. Dar acum Drew sa transformat într-o soție exemplară și mama a doi copii. Dar, după cum recunoaște și steaua, până acum nu a reușit să se obișnuiască cu bucătăria ei. Într-unul dintre interviuri, ea a spus că vrea să meargă la o școală culinară.

"Chiar îmi place să gătesc, îmi dă o mare plăcere. Dar mi se pare foarte teribil. Nu e elegant și nu foarte gustos, dar lucrez la el ", a spus starul.

În plus, Drew ia rețete de la prietena lui, Cameron Diaz. Cine ar fi crezut, dar blonda efectivă subțire știe cum să-și surprindă prietenii cu mâncăruri delicioase.

5. Penelope Cruz (Penelope Cruz)

Această actriță este, de asemenea, una dintre cei care nu pot, dar vrea să învețe cum să gătească. Ea a reușit deja să urmeze un curs într-o școală culinară specială. Cu toate acestea, după cum recunoaște și steaua, ea încă nu obține prea multe. Într-un interviu, Penelope a spus că felul ei de coroană este o tortilla tradițională spaniolă. "Pur și simplu, o omletă cu cartofi. Știu cum să gătesc. Se dovedește a fi foarte grasă, dar gustoasă ", râde Cruz, care, uneori, își permite să se îndepărteze de dietă.

6. Sofia Vergara (Sofía Vergara)

Ceea ce este cel mai interesant, după ani, devenind deja o mamă, Vergara nu a învățat cum să gătească. "Când am avut bani, am luat un bucătar personal pentru a lucra", a spus ea. Apropo, bucătarul ia învățat să-și gătească fiul. Acum, Manolo, în vârstă de 23 de ani, îi tratează pe mama lui cu bunici.

10 stele care nu pot găti, o cronică, o aplicație pentru reviste!
Sofia cu fiul său Manolo / Foto: Legiunea-Media

7. Jessica Simpson (Jessica Simpson)

8. Jada Pinkett Smith

Chiar înainte ca Jada Pinkett să devină soția faimosului actor Will Smith, ea a interpretat-o ​​pe fată dură Lena James în seria TV "O altă lume". Și într-unul din episoade, eroina își gătea cu grijă colega de cameră pentru colega ei de cameră. De fapt, Jada nu știe cum să gătească deloc. Într-un interviu, ea a recunoscut că bunica ei a gătit rău, iar mărul din măr, după cum știți, nu cade prea departe.

9. Jennifer Lawrence (Jennifer Lawrence)

Am folosit pentru a vedea frumusețea premiat cu Oscar Jennifer Lawrence în rolul unei femei puternice, încrezător, inteligent, dar, de fapt, actrita este foarte greoaie. Toți ne amintim de căderile ei ridicole pe covorul roșu. Și este mai bine să nu lăsați-o să ajungă la aragaz. Jennifer a recunoscut, de asemenea, că nu poate să danseze, să curețe casa și să coasă.

10. Keira Knightley

Actrița britanică se numește doar "33 nenorociri", dacă este vorba de talente culinare. Potrivit mărturisirii sale, toate încercările de a găti ceva se termină cu o mică catastrofă de o scară de bucătărie: ea arde întotdeauna totul. Kira a spus că a încercat de multe ori să învețe să gătească, dar, din păcate, este absolut fără speranță.

10 stele care nu pot găti, o cronică, o aplicație pentru reviste!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: