3-I Harkov Spitalul Clinic Regional de Psihiatrie - Kharkov, regiunea Kharkov,

61068, st. Academician Pavlova, 46 de ani

Tel: (057) 7381105

Treilea Harkov spital regional de psihiatrie clinica din Harkov - descriere, localizare, fotografii, comentarii, și capacitatea de a găsi un loc în regiunea Harkov (Ucraina). Află unde să fii, cum să ajungi acolo, să vezi ce e interesant în jur. Vedeți alte locuri de pe harta noastră interactivă, obțineți mai multe informații. Cunoaște lumea mai bine.







Student din Kaliningrad ip: 633p17i1 0

Bună ziua, dragi Psihiatri lume! Tineri oameni de știință din zona! Eu scriu în numele tuturor pacienților psihiatrici Planet! Uite ce se întâmplă în jurul tău! Terorismul, dezastrele, suprimarea oamenilor de publicitate prin psihiatrie punitive în multe țări, ceea ce duce la haos, și în cele din urmă la dispariția lumii a națiunilor! Vreau să observ imediat. Știu că fiecare stat - o parte separată a Pământului, în care regulile și ordinele, pentru a rupe că - am nici un drept. Deși Creatorul - toate sunt egale! Dumnezeu - unul! Pământul în pace! Pâine - o! Vera - unul pentru toți! Oamenii de diferite naționalități - frați! Tot ce vreau, și ar trebui să facă - este să-și verse lumina adevărului realității înconjurătoare. In clinica de psihiatrie puterii tale nu am fost, așa că nu am dreptul de a judeca. Dar dacă există un spital pentru „bolnav psihic“ în țara dumneavoastră, și apoi se confruntă cu această problemă, folosind o varietate de metode de tratament, cum ar fi comunicarea, terapia ocupațională, terapia prin muzica, artele creative și de medicamente, desigur. Foarte bine, dacă nu utilizați forța și nu se leagă pacienții la paturile lor, cum este cazul în unele țări. Potamu, cred că sufletele lor aparțin lui Dumnezeu. Care nu au standarde de conduită, pentru că toți copiii - și au dreptul de a crea și de a se exprima în diferite moduri. Nu neg că sunt violatori și criminali care au nevoie de pocăință și curățire prin Cuvântul lui Dumnezeu, ca terapia ellement primar și principal. Astfel, conștiința umană poate fi una cu Mintea Universală, care sa întâmplat deja la pacienții dumneavoastră. Găsirea unui contact în spațiul cosmic cu Dumnezeu, ei se simt căldura și grija universului, dar în același timp, începe să se comporte „inadecvat“ altora. Ei au fost închiși în spital, uneori sunt obligați să ia medicamente psihotrope puternice care încalcă relația omului cu Atotputernic, determina organismul dependent de aceste medicamente, precum și ca fiind o stare de deprimant. Din acest motiv, de foarte multe ori apar suettsidy. Cu „vorbesc“ Dumnezeu nu este dat, și în lume nu acceptă. Spune-mi, ce este pedeapsa. Poate că e timpul să aruncăm o privire proaspătă la aceste persoane. pondering Worth este că ei spun adevărul. Ei trezi conștiința conține informațiile pe care au păstrat pentru mulți stoletiy.Nuzhno studieze cu atenție istoria „boala“ a pacientului, pentru a înțelege când și unde a trăit, care a fost în trecut o ființă. Stresul, cărți de rugăciune și citirea Evangheliei mi-a otkrayli cunoașterea vieților anterioare pe care am trăit mult. Toată lumea o poate face! Știu, Aristotel, Socrate, Copernic, Pușkin, Magellan, Confucius, și multe altele - sunt încă în viață! Doar acum, ei în alte organe, și sunt în anumite spitale de psihiatrie. Cer să se uite la psihiatrie, cu un punct nou, divin de vedere, folosind expertiza științifică în studiul subconștientului oameni „bolnav psihic“. Și apoi lumea va pas într-o nouă etapă de dezvoltare Evolyutsironnogo - Age Nemuririi! Cu profund respect și speranță







În acest spital, haos total, medicii sunt gata să lupte pentru pacienți, ei revinde medicamente, iar sucursala Moscovei în general este foarte specială

Exprimați-vă părerea


Nu credeți tot ce este pe Internet - o mulțime de minciuni pe această planetă.

Adăugați prima, dar că astfel de povești.

carte de Kulinič (9,5 km), carte de Bezlyudovka 1 (10,4 km), carte de Vasishchevo (13,2 km), carte de Khoroshevo (15 km), carte de Pokotylivka (16 km) carte Harkov (18.5 km) harta nouă mare (22 2 km) carte Vvedenki (25.9 km) harta Zmiiv (26.1 km)

Discutați în apropiere:

COLECTAREA INTELECTUALILOR care se cosesc de la armata

Timp de 13 ani am lucrat aici, așa că sunt foarte interesat de informații despre acest loc.

O școală excelentă cu un studiu aprofundat al limbii germane

Unul dintre puținele spitale normale, personalul tineresc adecvat. Plătiți și obțineți un rezultat bun, dacă nu există bani, atunci ați văzut aceeași atitudine bună în traumatologie.

busturi www.STALIN.land.ruProdayutsya: Lenin, Stalin, Dzerjinski, Karl Marx, Engels, Krupskoi Ivan Groaznic, Petru I, Ecaterina a II, Nicholas II, Paul I, Romanov, Suvorov, Kutuzov Nakhimova Jukov, Kalinin, Voroșilov Beria, Brejnev, Napoleon, Lukașenko, Putin Bogdpna Khmelnitsky, Mussolini, Nietzsche, Che Guevara, Fidel Castro, Mao, Bismarck, Lomonosov, Dostoievski, Tolstoi, Gogol, Pușkin, Cehov, Turgheniev, Nekrasov, Krilov, Gorki, Maiakovski Blok, Esenin, verde, Sholokhov, Ceaikovski, Beethoven, Chopin, Glinka, Chaliapin, Roma one-Korsakov, Stanislavsky, Salvador Dali, Shishkin, Vladimir Visoțki, Victor Tsoi, Tsiolkovsky Gagarin, Tereshkova, Dr. Pirogov Eskulapa.Vysota de la 10 la 37 cm, ipsos, MRAM. copil, metal, finisaj: alb, bronz, aur, argint -Price din 300rub.Novinka Instalarea bustul pe capota avtomobilya.89111960536 [email protected] dvs. C-Peterburgpodrobnosti www.STALIN.land.ru pe site-ul

Vecinii vor arăta unde este ceea ce este, cum să ajungi acolo, să spună despre atracțiile din jur.
Acest site este umplut în mod liber de oamenii obișnuiți, iar tu și tu poți lua parte la asta.
Noi împreună creăm și completăm harta noastră comună.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: