2-I spitalul clinic din oraș, Kharkov

Sa întâmplat că soarta mi-a adus la o echipa excelenta de serviciu de chirurgie №1 Kharkiv orașului Spitalul Clinic №2, care este situat pe Moskovsky Prospect, 197. Aș dori să rețineți că, în acest departament funcționează o adevărată echipă de profesioniști, de la asistente medicale la cap de scutece Departamentul IV . recunoștință imensă și căciuli Kramarenko Konstantin, care ma operat nu numai profesional, dar, de asemenea, cu dăruire deplină putere mentala. Inteligent, tolerant, judicios, extrem de atent la pacienți. Îi mulțumesc că soarta mi-a adus împreună cu acest medic care operează nu numai, ci, de asemenea, deține o procedură foarte neplăcută - endogastroskopiyu. Cine a trecut-o, ma va intelege. Dar Konstantin Alexandrovich o realizează cu măiestrie!













Cu toată inima, mulțumesc tuturor medicilor, asistenților medicali,
nannies de acest departament pentru munca lor altruist, foarte greu,
inepuizabilă răbdare și disponibilitatea de a veni la salvare imediat.

Mulțumiri speciale calde întregului personal al unității de terapie intensivă, care lucrează într-o echipă bine coordonată și profesională
întoarce fiecare pacient la viață, oferind bunătate și participare cordială fără urmă.

Eu plec capul în arcul profund înainte de dedicarea, profesionalismul și uimitor filantropiei personalului №1 Departamentul chirurgicale si unitatea de terapie intensivă și îmi doresc răbdare, energie inepuizabilă și sănătate, sănătos, mare!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: