10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

Femeile din întreaga lume îi întreabă pe frizerii săi să facă o Bob-kar ca Victoria Beckham, un stil neglijent cum ar fi Kate Moss sau o tunsoare scurtă ca cea a lui Halle Berry. Comode a ales cele mai fotografiate coafuri de celebritate, care au devenit cartea lor de vizită.






Julia Roberts

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

Dita von Teese

Regina de burtă Ditou von Teese nu poate fi imaginată fără o imagine de epocă în stilul de a-pin-up. Cartea de vizită a diva a devenit un locaș retro de culoare neagră, perfect neted și înjunghiat în temple de persoane invizibile.

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

Anna Wintour

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

Jennifer Aniston

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

Monica Bellucci

Monucco Bellucci natura a acordat păr șic gros. Actrita nu-i plac coafurile complicate: ea a purtat parul de multi ani, taiata uniform sub umeri, pe care ea o divizeaza intr-o despartire. Alegerea lui Monica explică lenea obișnuită. Bellucci își spală capul, își pieptănă părul și le ridică ușor la rădăcini, asta e tot stilul.







10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

Victoria Beckham

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

Halle Berry

O altă stea de la Hollywood, a cărei imagine este asociată cu părul scurt, este Holly Berry. Actrita avea o încuietoare frumoasă, dar apoi și-a făcut faimosul "pixie" scurt și nu a schimbat mult timp. Potrivit lui Berry, ea a încercat mai întâi să-și taie părul în scurt timp la începutul carierei sale: "La vârsta de 18 ani am venit la audiție și am văzut multe fete cu păr lung. Am decis că ar trebui să difere cumva, să stau în fața fundației. Sa dus și și-a tăiat părul. Două săptămâni mai târziu am primit primul rol.

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

Icoana de stil Kate Moss preferă un stil relaxat în haine și un par vicios. Acest lucru îi dă farmecul și sexualitatea deosebită. "Coafura poate fi nepăsătoare, dar părul trebuie să fie întotdeauna curat. Aceasta este o condiție prealabilă ", spune Kate Moss.

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante

Kim Kardashian

O coadă scăzută și netedă, cu o despărțire dreaptă, a devenit cartea starului reality show-ului Kim Kardashian. Această coafură dezvăluie fața și concentrează atenția asupra îmbrăcămintei sau asupra figurii, ca în cazul lui Kim. Acest stil universal este potrivit pentru orice eveniment, arată discret și elegant, dar se adresează numai proprietarilor ovalului perfect al feței.

10 coafuri de celebritate care copiază cel mai adesea - știri interesante







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: