52 de ani, Lolita Milyovskaya a spus despre chirurgia plastica

Cântăreața a recunoscut că nu sa temut de metode radicale de a-și păstra tinerețea și a spus despre experiența ei în chirurgia plastică.

52 de ani, Lolita Milyovskaya a spus despre chirurgia plastica

52 de ani, Lolita Milyavskaya, în toate interviurile, subliniază că sinceritatea este cel mai important lucru în viață. Nu-și ascunde vîrsta și arată fotografii fără machiaj fără a fi jenată. Și, recent, cântăreața a spus despre procedurile cosmetice și operațiile plastice, la care a apelat. Potrivit celebrității, ea pentru a menține o formă bună este inspirată de un tânăr soț, antrenorul de fitness Dmitri Ivanov. cu care s-au căsătorit de mai bine de șase ani.






52 de ani, Lolita Milyovskaya a spus despre chirurgia plastica







Potrivit actritei, ea a făcut injecții pentru prima dată pentru a-și salva tinerețea de numai 42 de ani, dar a început să le folosească în mod regulat. "Pentru prima dată, am făcut injecții, la fel ca Botox (nu-mi amintesc numele), la 42 de ani. Mă duc la frumoasa mea cosmetică Ana, care îmi înconjoară fața cu ceva, așa că am o expresie facială. Mimic pentru mine este insignely important. Da, sunt o persoană vie, am riduri, dar nu exagerăm cu injecțiile noastre, facem exact cât am nevoie ", a declarat Steaua într-un interviu cu portalul Woman.ru.

52 de ani, Lolita Milyovskaya a spus despre chirurgia plastica

În plus, a spus Miľavskaia, care a fost pusă sub un cuțit al chirurgului. Cântăreața are două operații plastice - ridicarea pleoapelor și mărirea buzelor. "Cu șapte ani în urmă ea a fost blefaroplastie. Apoi am pompat de grăsime din bărbie și am introdus-o pe buze. Propria mea grăsime. Nu am pompat nimic artificial în mine. Mă iubesc, dar mi-e frică de prăjituri. Am să recurg la intervenții chirurgicale grave sau grave, dacă nu mă simt confortabil. Mi-a fost inconfortabil cu hernie pe pleoapele mele și le-am luat. Am început chiar să petrecem mai puțin timp cu artistul meu de make-up pe machiaj! Anterior, machiajul a durat o oră și jumătate, acum este de 30 de minute ", a declarat Lolita presei.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: