Lokomotiv - zenith 0 2 text - fotbalul rusiei

"Locomotiva" - "Zenith" 0: 2

"Zenith": Lodygin, Smolnikov, Netu, Krishito, Zhirkov. Tsallagov, Mauricio, (Ernani, 90 + 1), Juliano, Danni, Kokorin, (Mollo, 90 + 1), Dziuba. (Kerzhakov, 90).

Avertismente: Gilerme, 37, Fernandes, 38, Denisov, 42, Dzyuba, 42, Peichinovich, 86

90 + 3 'Cu normă întreagă!

90 + 1 "Și o altă dublă tură urmează" Zenith ". Ioan Mollo și Ernani au înlocuit pe Alexander Kokorin și Mauricio.

90 'Prima schimbare a oaspeților. A părăsit terenul Artem Dzyuba. Alexandru Kerzhakov în schimb.

88 'Coada în zona de penalizare, "Zenith". Mauricio a câștigat lupta și a bătut mingea la colț.

86 'Nemanja Peichinovic primește cartonașul galben pentru golul de atac.

85 'GOOOOOOOOOOOOOL. Igor Smolnikov a alergat pe flancul drept și a trimis pe flancul drept. Mingea a trecut prin apărătorul "Locomotive" și a fost în Danny, care a aruncat elegant Guilherme și a marcat al doilea gol al echipei sale în meci.

85 'Ari aruncă mingea de la Luis Neto, dar șutul acestuia a ratat în careul drept. Undeva pe tribune zboară după lovitura braziliană.

83 'Artem Dzyuba a luat mingea în mijlocul terenului, sa deplasat puțin înainte și nu a văzut cealaltă continuare, lovită de la distanță. Foarte deasupra porții.

81 'Acum, moscovitii dezvoltau atacul pe flancul drept, Vladislav Ignatiev a incercat sa arunce o coaja de fotbal pe langa adversar, dar mingea a mers dincolo de lateral.

79 'Fernandes sa mutat ușor de la standard la colțul portarului, de unde a lovit Ari. Doar puțin trecut scopul este un proiectil de fotbal.

78 'O mulțime de haos în joc ultimele minute. Mingea nu este întârziată de echipe, urmată de o pierdere permanentă. Desigur, acest haos este absolut inutil pentru oricine.

77 "Greva neașteptată pe distanțe lungi, aproape de jumătatea terenului, a cântat pe Mauricio. Deasupra cadrului este trimis mingea.

76 'Totul a ajuns astăzi de la Ari. Acum, brazilianul în lupta cu cai a intrat în fața lui Domenico Krishito.

75 'Vladislav Ignatiev a adus viteza pe flancul stâng, dar nu a ajuns suficient pentru a prinde diagonala Alexei Miranchuk.

73 'Alex Miranchuk a ținut un proiect de fotbal într-o jumătate din teren străin, a încercat să avanseze cu driblingul, dar și-a îndepărtat cu ușurință pe apărătorii mingii.

71 'Danny a traversat steagul din colțul din stânga. Mingea a fost trimisă la Artem Dzyube, dar acesta nu a putut fi executat de către fundaș.

68 'Pericol! Alexander Kokorin a primit mingea la colțul suprafeței de pedeapsă, a curățat mingea sub el însuși, de-a lungul defensivă a apărării, și a lovit sub transversală. Nu-l ții pe Guilherme.

66 'Și încă un fluier al arbitrului. Acest Igor Smolnikov a ținut pe tricoul lui Alexei Miranchuk. Încălcarea regulilor.

65 'Ari incendi într-o cursă evidentă pe jos. Brazilianul a zburat în corpul lui Ibrahim Tsallagov, imediat ce suna fluierul arbitrului.

62 'Numai că Julian singur împrăștie contraatacul "Zenith". Exemplar a jucat Denisov în acest episod. Igor a prins brazilianul, apoi a luat mingea.

60 "Mai multe atacuri și să păstreze mingea în jucătorii săi de la Moscova" Locomotiva ", dar a crea ceva periculos la poarta adversarilor nu a fost încă obținută.

58 'Ari a fugit de la adversar pe flancul stâng, apoi a căzut, aparent că se poticnește. Arbitrul nu a încălcat în mod absolut regulile.

57 'Prima schimbare în meciul nostru. Unul dintre Dmitri a înlocuit altul, Barinov în loc de Tarasov.

55 "Între timp, acum pe teren este o luptă absolut egală, în care este dificil de a oferi avantaj uneia dintre echipe.

53 'Artem Dzyuba a luptat imediat cu doi rivali și a împins deschis pe Peichinovich. Încălcarea regulilor este stabilită de arbitru.

51 'Yury Lodygin nu se grăbește nicăieri. Ari a trebuit să aducă mingea și la portarul "Zenith".

49 'Manuel Fernandes a interpretat o lovitură foarte bună în suprafața de pedeapsă a adversarilor, dar sa dovedit a fi atât de puternic încât balonul a părăsit teren.

48 'Gazdele incepe campul mai activ. Din partea dreaptă, Alexei Miranchuk sa apropiat de zona de pedeapsă, dar șutul său a fost blocat de Luis Netu.

43 'Alexander Kokorin ia transferul de partener, se desfasoara si imediat pierde mingea. Acest lucru jucat competent în selecția lui Taras Mikhalik.

Doar o grindină de cărți galbene se desprinde. Igor Denisov și Artem Dziuba au primit un "tencuială de muștar" pentru comportamentul nesportiv.

40 'Juliano pătrunde în suprafața de pedeapsă și cade în luptă cu Guilherme. Pitertsy necesită o pedeapsă, dar arbitrul nu împărtășește punctul lor de vedere.

38 O, cât de nepoliticos se joacă! Manuel Fernandes se strecură în glezna Mauricio. Acesta este un cartonaș roșu curat, dar arbitrul a fost limitat la galben.

37 'Guilherme primește un cartonaș galben pentru strânsoarea arbitrului. Nu este clar că portarul nu a fost potrivit pentru gazde.

Juliano câștigă un standard promițător. Mereah, în vârstă de 22 de ani, de la poarta braziliană Nemanya Peichinovici, și-a acoperit picioarele.

35 'ГООООООООООЛ. Dintr-o dată scorul Kokorin. În general, sa întâmplat un obiectiv ciudat. Luis Netu servește de pe flancul drept, Alexandru câștigă partea de sus și lovituri chiar sub bara transversală!

La rândul său, Yuri Zhirkov, răspunzând la un cast lung, a alergat la prima linie, a împins Kvirkveliu și a câștigat o lovitură de colț.

31 'Urmează turnarea pe Ari, mingea zboară la șaizeci de metri și cade fără probleme în afara câmpului. Brazilianul nu-l putea depăși.

28 'Igor Smolnikov încearcă să își susțină avantajul, dar mingea nu reușește să domine mingea. Out va arunca în echipa gazdă.

27 'Încearcă încet oaspeții de la atac. În încercarea de a lupta singur prin centrul lui Juliano, dar pierde mingea în lupta cu Dmitri Tarasov.

26 'Atacul sumat a eșuat "Zenith". După lumbago din mingea flanc ricoșează la Danny, dar el nu a reușit să obține metri minge și următoarea lovitură koryavenko Dziuba a lovit apărător.

25 "Artem Dzyuba a câștigat o luptă de putere cu pedeapsa unei alte persoane și apoi a dat transferul de jos în direcția lui Danny, dar acesta din urmă a fost în fața apărătorului în acest episod.

În cercul central mingea este păstrată de către jucătorii "Lokomotiv", dar până în prezent transferul nu îl poate găsi pe Ari, care bate la linia de penalizare a altcuiva.

20 'Yuri Zhirkov execută o lovitură de cap, iar apoi se retrade în brațele portarului. Arbitrul a decis să nu reacționeze în nici un fel la acest episod.

18 'O pauză scurtă în joc. Cu care se confruntă în mijlocul câmpului Ari și Luis Neto, ambii jucători se află pe gazon.

17 'A jucat rapid standardul, Artem Dzyuba se află pe marginea din stânga a terenului, iar partea exterioară a piciorului taie hrana spre centru. Guilherme la ieșire joacă fără îndoială.

16 "Igor Smolnikov sa conectat la atac, dar în încălcarea regulilor a fost întâlnit de Nemanja Peichinovici.

În cele din urmă lovit pe gol! Ari a profitat de eroarea de poziție Netu și a sărit în poziția șocului, atingând pătrunderea de metri de la 15. Yuri Lodygin sa confruntat.

13 'Luis Netu din golul său se mută încet spre centrul terenului, urmat de un transfer la Tsallagova, după care Ibrahim transferă mingea lui Krishito.

12 'Echipele nu sunt complet marcate în atac. Un alt transfer către Ari merge la Igor Smolnikov, presiunea braziliană a eșuat.

10 'Mauricio a fost pe flancul stâng și sa ridicat la picioarele lui Vladislav Ignatiev. Încălcarea regulilor.

"Până acum nu se întâmplă nimic periculos sau interesant. Fotbal destul de strans in performanta ambelor echipe, absolut fara lovituri pe teren.

7 "Prima încercare de a arunca pe Ari în spectacolul echipei Moscovei a fost un pic timid și, în plus, inexact. Oaspeții vor arunca și vor întoarce mingea în joc.

6 Artem Dzyuba a câștigat o luptă cu cai în centrul terenului și apoi a transferat înapoi. Juliano nu a dezvoltat repede atacul, dând mingea pe teren.

3 "Controlul mingii din zona centrală a fost întrerupt de o încălcare a regulilor. Ibrahim Tsallagov a bătut pe Miranchuk.