25 Opinii ale casei însorite psk la moscow, Basmanny, Spartakovskiy lane, 2, к

Atenția undeva este pierdută

Este bine să vorbim bine despre muncă. Și ce să faci celor care au construit o eroare de scriere și au dat o garanție. Nu trebuia să așteptăm mult. Problema a rămas una câte una. Am venit de la angajat, am privit, am luat în considerare și am dispărut, promițând o echipă să remedieze problemele și acum a trecut mai mult de un an. Și toți așteptăm, așteptând. Probabil că au intrat într-un fel de cataclism pe drumul spre noi. Acoperișul curge, acum este foarte bun, iarna este rece. Nu economisește încălzirea. am scris, am întrebat. Atitudinea asta e super. Inotati-va cum va place. Ești tu. Data viitoare ›







Totul a început odată cu faptul că, în mod constant, referindu-ne la diverși factori, am întârziat prima etapă a construcției - stabilirea fundației. Când am ajuns la șantierul de construcții, am găsit acolo o devastare totală și câțiva oameni fără adăpost care trebuiau să ne construiască casa. În jurul unei grămezi de gunoi, mai ales din sticle de vodcă, care, apropo, ne mai colectăm în jurul site-ului. Garbage, conform contractului, apropo, nimeni nu te va colecta și nu o va scoate. În loc de câteva săptămâni, temelia a fost făcută mai mult de șase luni. Casa însăși a fost ridicată. Data viitoare ›

Compania are în prezent peste 300 de clienți. Pentru a le îndeplini, refuză. Cererile au fost depuse la UBEP, Procuratura Generală, Serviciul Federației Federale și așa mai departe.

Bună ziua tuturor. El a scris deja comentarii negative asupra mai multor forumuri, dar, din păcate, problemele nu se sfârșesc, însă ele sunt stratificate unul pe altul. Epicul cu fundația sa terminat, acum cant. Brigada a sosit fără instrumentele potrivite. Pentru a fora bara, astfel încât să nu existe perioade de nefuncționare, ei și-au pregătit forajul, pe care muncitorii l-au ars timp de două zile. Întrucât societatea nu a furnizat instrumentul, am cumpărat încă unul pe cheltuiala mea, ceea ce a fost suficient pentru o zi. A fost urmată de o treime (o casă însorită promisă. ›

Atenția undeva este pierdută

Este bine să vorbim bine despre muncă. Și ce să faci celor care au construit o eroare de scriere și au dat o garanție. Nu trebuia să așteptăm mult. Problema a rămas una câte una. Am venit de la angajat, am privit, am luat în considerare și am dispărut, promițând o echipă să remedieze problemele și acum a trecut mai mult de un an. Și toți așteptăm, așteptând. Probabil că au intrat într-un fel de cataclism pe drumul spre noi. Acoperișul curge, acum este foarte bun, iarna este rece. Nu economisește încălzirea. am scris, am întrebat. Atitudinea asta e super. Inotati-va cum va place. Ești tu. Data viitoare ›

Totul a început odată cu faptul că, în mod constant, referindu-ne la diverși factori, am întârziat prima etapă a construcției - stabilirea fundației. Când am ajuns la șantierul de construcții, am găsit acolo o devastare totală și câțiva oameni fără adăpost care trebuiau să ne construiască casa. În jurul unei grămezi de gunoi, mai ales din sticle de vodcă, care, apropo, ne mai colectăm în jurul site-ului. Garbage, conform contractului, apropo, nimeni nu te va colecta și nu o va scoate. În loc de câteva săptămâni, temelia a fost făcută mai mult de șase luni. Casa însăși a fost ridicată. Data viitoare ›

Compania are în prezent peste 300 de clienți. Pentru a le îndeplini, refuză. Cererile au fost depuse la UBEP, Procuratura Generală, Serviciul Federației Federale și așa mai departe.

Vreau să las feedback despre această companie. Echipa de management atent la șantierul de construcții, echipamentul cel mai recent. Au trecut rapid toate etapele de construcție, calitatea materialului este destul de multumit. Nu au existat situații de conflict cu lucrătorii și angajații companiei. Mult noroc pentru dvs. și clienții dvs. În general, sunt foarte mulțumit că am lucrat cu dvs.

Cred că decizia mea de a construi împreună cu această companie a fost una dintre cele mai de succes. N-am regretat niciodată. Mi-a plăcut totul. Și proiectul în sine și echipa de lucru, și materiale bune (desigur, vin peste câteva ori căsătorit, dar din interior a sugerat că nu este în ambalaj, astfel încât toate panourile nu au muncitori de primă clasă se au spus că au știut despre faptul că aceste materiale vor merge). Pe obiectul meu se realizează decorarea exterioară a fațadei, totul a fost deja finalizat. Nu am făcut încă inginerul, dar în momentul de față am decis că vom ordona în aceeași companie.







Au construit deja o casă de cadre pentru dacha, au construit-o cu bună-credință, așa că s-au întors spre Sunny House a doua oară pentru a construi o baie. Pot spune că am fost foarte norocoși cu casa, trăim în al doilea an, nu pe, că nu ne plângem. Sfințit Anul Nou acolo, căldura, nicăieri nu suflă nimic. Din moment ce casa am avut deja o baie nu a ales o mare și foarte bugetară unul, numit Ob. Cel mai important, este compact, avem foarte puține locuri pe site, plus încă dorim să punem sere. Maestrul Serghei Fomichev, precum și. Data viitoare ›

Buna ziua tuturor! Ei au decis să construiască o baie, după sfatul prietenilor pe care i-au ales Sunny House. După consultarea cu arhitectul, am ajuns la concluzia că este mai bine pentru a construi chiar și o baie, iar baia de casa, care este în aceeași casă și baie, și camerele de locuit. Sunt patru dintre noi în familie, soțul meu și doi copii, așa că am stabilit modelul Dnepr, astfel încât toată lumea să aibă suficient spațiu. Ideal pentru un sejur de familie! Camera de sub cămară, am fost reconstruită sub vestiar, pentru a elibera camerele de exces. Și cea mai frumoasă este terasa. Data viitoare ›

Rezervat în construirea casa de baie însorită, cu următoarele configurații (acest lucru este echipament bun pentru o baie în prezent pe piața Moscova, în acest interval de preț): -fundament - blocuri de beton, -brus, -uteplitel de perete / tavan, -krovlya - metal, -vlago - și membranele rezistente la vânt, - căptușirea cu aburi din aspen, - ferestrele, ușile de interior - lemn, - pridvorul cu scări. În această săptămână, termenul pentru contracție se apropie de final. Pastram. Data viitoare ›

Îmi exprim recunoștința imensă față de compania Sunny House! Când a început construcția, cel mai important lucru a fost pentru noi - este timpul pentru a finaliza construcția înainte de vreme rece, cel puțin pentru o lună, pentru a permite timp pentru transportul de lucruri, mici dodelok casa și, desigur, să-l dea confort :) La începutul construcției a început leneșe. a ales o casa de fascicul de lipit ECO-KBR-152 ușor schimbat planirovochku (baie, și dimensiunea mansandra) și a procedat. Primul transfer de materiale a fost livrat cu întârziere - au început să se îndoiască, să comunice. Data viitoare ›

Bună ziua tuturor. El a scris deja comentarii negative asupra mai multor forumuri, dar, din păcate, problemele nu se sfârșesc, însă ele sunt stratificate unul pe altul. Epicul cu fundația sa terminat, acum cant. Brigada a sosit fără instrumentele potrivite. Pentru a fora bara, astfel încât să nu existe perioade de nefuncționare, ei și-au pregătit forajul, pe care muncitorii l-au ars timp de două zile. Întrucât societatea nu a furnizat instrumentul, am cumpărat încă unul pe cheltuiala mea, ceea ce a fost suficient pentru o zi. A fost urmată de o treime (o casă însorită promisă. ›

Așa că am terminat construcția casei noastre! În general, suntem încântați că suntem incredibil că în acest moment totul se termină fără catastrofe. Mulțumesc domnilor pentru constructori! Vreau să împărtășesc impresiile mele despre proces. Am venit și mi-am verificat totul. Desigur, trebuie să faceți acest lucru, desigur, nu puteți face fără cecuri. Pentru noi înșine construim. Am construit un cadru de casă, nu am schimbat nimic în proiectul de bază - nu eram la fel de liberi în mijloacele pe care le-ar fi plăcut) Ce sa întâmplat în cele din urmă? Da, ceva, în general, foarte, foarte. Data viitoare ›

Excelent în calitate. Casa este clasică. Au așteptat o contracție. Măsurările arată totul. Mai mult, nu se va contracta foarte mult. Timpul este mediu, dar calitatea este la nivel. Acest lucru este bun. De fapt, totul. Prin urmare, este posibil să construim exact dintr-un fascicul. Nu avem încredere în cadrul modular. Nu se face bine repede. Arborele este real, plin de viață și subțire.

Vreau să spun că sunt mulțumit de modul în care se construiește Casa Solară. Casa a fost predată ieri. În companie întotdeauna încearcă să meargă la o întâlnire cu clientul, acest lucru nu este întotdeauna cazul. Mulțumesc tuturor celor care au participat la construcția casei mele. Cu sinceritate, Viktor Zakharov

În weekend familia noastră a sărbătorit finalizarea casei noastre! Casa a fost predată joi, iar sâmbătă au avut deja kebaburi shish. Bineînțeles că trebuie să stați liniștit. Suntem foarte recunoscători tuturor angajaților companiei dvs. care au construit casa noastră, au ajutat toți cei pe care i-am întâlnit în procesul de construcție. Au existat deficiențe. În prezent, toate sunt fixate.

Vreau să văd tovarășii din casa solară. Clădirea mea era cu probleme. Ieri, casa a fost livrată. Defectele au fost corectate. Mulțumiri speciale pentru acest serviciu pentru calitate. În cazul în care șeful nu a găsit o limbă comună. Arhitectul Daria, în ciuda tinereții sale, bine făcut. Foarte responsabil și diligent. Mulțumesc pentru casă. Pentru înțelegere. Korolenko V.

Aș dori să menționez arhitectul Darya Seleznev. Foarte competent, foarte profesional și conștiincios angajat! Daria! Vă mulțumesc foarte mult pentru munca, răbdarea și înțelegerea voastră! Cu sinceritate, Panarina N.A.

Îți transmit mulțumiri și mulțumiri casei solare de la părinții mei Valentina Igorevna și Pavel Viktorovich Podyr! Mulțumesc în numele lor și de la mine tuturor celor care au participat la construirea casei și au supravegheat această lucrare. Doresc succes companiei, creșterea și extinderea afacerii. Sincer, familia Podyr.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: