25 Fapte despre Eminem

Am pierdut greutatea cu 20 kg >>

Dacă auzi undeva cuvântul "rap", cine vine în minte? Bineînțeles, Eminem. Da, poate Guf vine la cineva, dar încă mai sugerez să citiți și faptele despre Eminem.







25 Fapte despre Eminem

1. Eminem îi plăcea lui Madonna când avea 11 ani.

25 Fapte despre Eminem

2. Când Eminem era mic, rudele sale îl numeau Mickey, pentru că băiatul avea urechi proeminente. Un fel de Mickey Mouse.

25 Fapte despre Eminem


3. Puțini știu că numele real al lui Eminem - Marshall Bruce Mathers III.

25 Fapte despre Eminem

4. Marshall citește în mod continuu diverse dicționare, că el dedică câteva ore și timpul meu liber în seara - astfel încât se extinde vocabularul lor, rima.

25 Fapte despre Eminem

5. Eminem suferă de miopie.

25 Fapte despre Eminem

6. Eminem adoră filmul Matrix.

25 Fapte despre Eminem

7. În iarna anului 1983, Marshall a fost atât de grav bătut încât a stat în comă timp de zece zile. În general, Eminem a trăit într-o zonă periculoasă în care oamenii albi nu-i plăceau.

Odată ce m-am întors acasă de la un prieten. Trei tipi negri din mașină au trecut de mine. Mi-au arătat un deget, le-am spus - în schimb, ca tot. Dar au oprit mașina ... Unul sa apropiat, ma împins în față, așa că am căzut. Apoi a scos tunul. Am scos literalmente din adidași. Credeam că au nevoie de adidași. Dar nu aveau nevoie de adidași.

25 Fapte despre Eminem

8. Eminem este stânga.

25 Fapte despre Eminem

9. Eminem a făcut o pauză în carieră timp de patru ani, pentru că avea dependență de droguri.

25 Fapte despre Eminem

10. Elton John și-a dedicat melodia Rocket Man lui Eminem.

11. Eminem a intrat în Cartea Recordurilor Guinness ca fiind "cel mai rapid muzician rap". Este demn de remarcat faptul că el este singurul muzician rap care a intrat în cartea record.







25 Fapte despre Eminem

12. De obicei poartă un inel de platină și o brățară, pe care este scris "DAD" - "tata".

25 Fapte despre Eminem

14. Cand Eminem proezhaetsya de Moby, el picături fraza «Nimeni nu ascultă tehno!» (Nimeni nu ascultă tehno!). Sintagma a devenit o mostră populară în comunitatea techno. În general, Moby și Eminem nu se plac foarte bine.

25 Fapte despre Eminem

15. Cel mai adesea, Em cumpără îmbrăcăminte de dimensiune XXL.

25 Fapte despre Eminem

16. Numele de scenă al lui Marshall Meters este format din primele litere ale inițialelor lui - "M # 038; M.

25 Fapte despre Eminem

17. De la vârsta de 13-14 ani, Em a început să participe la bătăliile locale, unde era singurul alb. I sa spus:

Hei, nenorocitul tău alb, scapă-te de rock și roll!

25 Fapte despre Eminem

18. Sa întâlnit cu fosta soție Kimberly Scott Eminem când avea 15 ani.

25 Fapte despre Eminem

19. Eminem are o fiica care are acum 15 ani. Eminem o iubește foarte mult și îi dedică 3 cântece (melodia lui Hailie, Mockingbird # 038; Când am plecat. Em a vrut să fie cel mai bun tată al lui Hayley, decât tatăl său pentru el. În unele dintre cântecele sale, Em îl întreabă pe Hayley pentru iertare.

Slim Shady sunt toate gândurile rele care vin în capul meu. Lucruri pe care nu ar trebui să mă gândesc. După părerea mea, este necesar ca oamenii să poată determina când sunt serios și când joc nebunul. Deoarece majoritatea melodiilor mele sunt amuzante. Am un simț de umor deformat.

25 Fapte despre Eminem

20. Cand numai Eminem a devenit un superstar, a anunțat în mod neașteptat tatăl său natal, pe care Eminem nu a mai văzut înainte, și o mamă a depus un proces în valoare de 10 milioane de dolari, invocând faptul că cântecele Eminem „ei aruncat într-un stres emoțional, cauzat daune sale reputația și a dus la pierderea stimei de sine ". Curtea a pierdut mama, primind doar 25 de mii de dolari.

25 Fapte despre Eminem

21. În timpul interviului, Eminem dă impresia unei persoane foarte politicoase și liniștite. Ei spun că gardienii nu l-au lăsat să meargă la vestiare destinată lui de mai multe ori, așa a fost așa de modest.

25 Fapte despre Eminem

22. Eminem nu fumează și îi iubește băutura "Dew Mountain". Apropo, "PEPSI Co".

25 Fapte despre Eminem

23. Se zvonește că toți solicitanții de contracte cu Shady Records trec prin bătălii freestyle cu Eminem.

25 Fapte despre Eminem

25 Fapte despre Eminem

25. Școala are peste Eminem a bătut joc, deoarece el fredonate de multe ori melodia în sine sub răsuflarea, dar nu a observat. Acest obicei a rămas cu el până acum.

25 Fapte despre Eminem

Gloria nu este ceea ce caut. Vreau să fiu respectat. Dar, stii, faima este ceva care vine complet cu respect. Și sunt de acord cu asta, pentru că, vezi, nu poți să-ți hrănești fiica cu respect. Deci, să fie slavă.

25 Fapte despre Eminem







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: