30 Comentarii despre berezhki-hall la adresa: Yegoryevsk g, autostrada Kasimov, 45-a

Nu înțeleg cum a fost posibil câțiva ani să transforme numerele lui Berezhkov într-o toaletă. (Dușul nu au de lucru, camerele de câine rece, serviciu de la 2-ku. (Gazde foarte dificil de a merge prin numerele și da drumul la dus?) Am în locul tău ar fi concediat managerul în aceeași zi. Fie proprietarii nu sunt conștienți de faptul că serviciul ar trebui să fie întotdeauna să mențină, în caz contrar există un concurent, și reacționează prea târziu. prețurile nu sunt cele mai mici. Poate proprietarii cred că nu există nici o alternativă, iar oamenii vor fi nevoiți să suporte acest vin e de rahat. Următoarea ›







Am decis să sărbătorim Anul Nou în Berezhki. În avans plătit pentru vouchere pentru cazare și mese. Ne-au fost oferite reduceri foarte bune. 4 adulți se odihnesc. Copii 26-27 ani, părinți 47-50 ani. Toți erau mulțumiți. 3 mese pe zi: bufet. O alegere uriașă. Camerele sunt curate, calde, confortabile. Un banchet festiv a fost organizat magnific: muzică live, de conducere. În prima zi au avut loc competiții în aer liber, kebab shish și vin fiert fără taxe fără restricții. Piscină luxoasă, saună (la cine o permite. ›

A treia oară într-un an vizităm acest hotel. Totul este SUPER! Meniul este bogat, serviciul este bun, personalul este minunat. Îi recomand tuturor. Singurul negativ - departe de Moscova.

Excelent complex, ne-am odihnit acolo mai mult decât o dată, cumpărat coduri de cupon și a plecat! Camerele sunt șic, totul este foarte curat și frumos, atitudinea personalului este excelentă, foarte politicoasă și atentă față de personalul oaspeților. Mic dejun delicios și de a alege, pentru 100 p. veți fi livrat în camera dvs. la ora stabilită. Bine facut! Cu siguranta vom veni la tine din nou!

Am venit să vizitez doar 2 zile, dar m-am bucurat foarte mult de hotel. Am oprit acolo destul de accidental - un prieten mi-a rezervat o cameră, care într-un restaurant din acest hotel a avut o întâlnire de afaceri și, știind despre sosirea mea, a decis să vadă un alt hotel aici. Ei au spus că hotelul este nou, nu știu din ce an, dar totuși nu e chiar vechi! Când am intrat în cameră, am simțit doar amețit! Pe podea există covoare, un pat mare, lenjerie albă de zăpadă, un dulap cu oglindă care mărește vizual spațiul. Data viitoare ›

Un hotel minunat, totul este oferit, serviciul este minunat. Mic dejun foarte multumit. Personal prietenos și prietenos, bine, ce altceva este necesar pentru o odihnă bună. Totul este bine și data viitoare voi veni la Sala Bergka. Îi recomand tuturor.

Vizitez periodic Berezhkov. Totul este cool! Bucătărie bună, personal prietenos, atmosferă plăcută. Puteți avea întotdeauna un timp minunat cu prietenii în bowling și biliard, și dacă doriți să stați în hotel. De mai multe ori a participat la concerte de artiști celebri, întotdeauna la cel mai înalt nivel. Îi plăceau în special lui Glyzin și grupului HI-FI. Pe scurt, "berezhkovtsy", băieți! Păstrează-te!

Am decis să sărbătorim nunta în Berezhki. Însuși din Moscova, când am venit pentru rezervare, totul a fost super! Am fost sfătuiți, am răspuns la toate întrebările. Mi-a plăcut cu adevărat, iar teritoriul este frumos, iar personalul este prietenos, sociabil. Dar! Când nunta a început, a fost doar iad! Ospătarii s-au purtat atât de înflăcărat, au umblat cu o astfel de față, ca și cum ar fi vrut să ne omoare. Am avut copii mici la nuntă, iar orele la 9 au cerut ceai pentru copil, pe ce au refuzat chelnerii, citând ce altceva nu este. Data viitoare ›

Ea a venit cu soțul ei pentru week-end. Sat - nunti zi „Berezhko“, respectiv, într-unul din restaurantele ar putea să nu fie nici o masa de prânz sau cină, singura posibilitate - în sala de biliard, în cazul în care mesele mici cu canapea concepute exclusiv pentru gustări și băuturi. Am comandat salate, la care am răspuns: „Bucătărie nunta ocupat, se poate face numai la cald“ După 30 de minute, a adus ordine - kebab underdone și pește la grătar (este delicios). În biliard timp de distracție, nu de numărare că mecanismul. Data viitoare ›







Am avut cina cu un cinci în "Sala franceză" pe 22.02.15. Chelnerii nu cunosc meniul. Mâncarea nu era plăcută de toți: șeful de șrob de carne de oaie nu este prăjit, iar carnea de porc este "uscată". În opinia mea, prețurile sunt prea mari. 30 minute după sosirea muzicii tăieturii, astfel încât a devenit imposibil să vorbească, astfel încât ceea ce este scris pe site-ul: „Se pare întotdeauna muzica liniștită“ - o farsă. Contul include un sfat de 10% pe bază obligatorie.

A decis să sărbătorească nunta fiicei sale în Sala Berezhki, pentru că le plăcea interioarele și zona de pe stradă. Dar în aceste momente plăcute sa încheiat. O masă de banchet a fost înființată pe culoar, deși sălile erau goale și erau puțini vizitatori. Cu mare dificultate, a fost forțat să pună mesele într-un mod diferit. Ospătarii nu sună, servesc dezgustător, băuturile așteptau 10 minute, ca și cum ar fi alergat la un magazin din apropiere. Hot preparat o oră și jumătate, toată carnea a fost uscată, cărbuni solizi. Dar pe acest "farmec". Data viitoare ›

A rămas în hotel, nu o dată, dar ultima dată a fost ultima paie de răbdare, prima zi a camerei a fost îndepărtată, apoi a oprit, prosoapele, din fericire, s-au schimbat. Camera a fost rece, la cerere a adus un încălzitor, deși în cartea pentru oaspeți pe mai multe pagini există reguli pentru utilizarea aerului condiționat pentru încălzire și pentru răcirea aerului. Nu exista aer condiționat în cameră, precum și baterii și un birou. ultima zi a șederii noastre a fost pusă în camerele unei mașini de cafea. Data viitoare ›

Am comandat sala de nunta - administratorul a promis un numar gratuit pentru casatoriti, dar din pacate, la sosire ne-a fost aratat "Shish"! Ei au spus că am înțeles greșit! Ei și-au cerut scuze pentru incompetența administratorului (care, pe calea lui, se numește Vadim!). Suntem în deplină dezamăgire. Deși suntem oaspeți frecvent ai acestei instituții! Și noi, în principiu, ne-am potrivit!

Stând cu prietenii în restaurant, în plus, că ei erau sub echipamentul nas (scaune, mese. Obscena pentru a lua chelnerii și bucătăria Danos plânge covoare, ambele pub-uri. Nu erau îndeplinite. Meniu mare, și selectați nimic. Vă rugăm să luați măsuri .

A decis, pentru a sărbători nunta fiicei sale în Berezhki Hall, deoarece ca zona de interior si exterior. Dar în aceste momente plăcute sa încheiat. O masă de banchet a fost înființată pe culoar, deși sălile erau goale și erau puțini vizitatori. Cu mare dificultate, a fost forțat să pună mesele într-un mod diferit. Ospătarii nu sună, servesc dezgustător, băuturile așteptau 10 minute, ca și cum ar fi alergat la un magazin din apropiere. Hot preparat o oră și jumătate, toată carnea a fost uscată, cărbuni solizi. Dar pe acest "farmec". Data viitoare ›

A rămas în hotel, nu o dată, dar ultima dată a fost ultima paie de răbdare, prima zi a camerei a fost îndepărtată, apoi a oprit, prosoapele, din fericire, s-au schimbat. Camera a fost rece, la cerere a adus un încălzitor, deși în cartea pentru oaspeți pe mai multe pagini există reguli pentru utilizarea aerului condiționat pentru încălzire și pentru răcirea aerului. Nu exista aer condiționat în cameră, precum și baterii și un birou. ultima zi a șederii noastre a fost pusă în camerele unei mașini de cafea. Data viitoare ›

Super hotel. Totul este plăcut ochiului și sufletului. Am fost acolo. Mașina nu a depășit distanța. Și am fost forțați să ne oprim pentru noapte. Dar în cele din urmă au mai rămas 3 zile. Dacă mă apropii, voi merge cu siguranță la bowling și karaoke.

Am comandat sala de nunta - administratorul a promis un numar gratuit pentru casatoriti, dar din pacate, la sosire ne-a fost aratat "Shish"! Ei au spus că am înțeles greșit! Ei și-au cerut scuze pentru incompetența administratorului (care, pe calea lui, se numește Vadim!). Suntem în deplină dezamăgire. Deși suntem oaspeți frecvent ai acestei instituții! Și noi, în principiu, ne-am potrivit!

Sărbătorit nunta în "Berezhki Hall", totul a fost la cel mai înalt nivel. Sunt foarte multumit atat cu personalul cat si cu bucataria delicioasa! Multe mulțumiri.

Am venit să vizitez doar 2 zile, dar m-am bucurat foarte mult de hotel. Oprit acolo din întâmplare - prietena mea rezervat o cameră, care, în restaurantul hotelului a avut recent o întâlnire de afaceri și știind că am venit, a decis să se uite mai mult ce un hotel aici. Ei au spus că hotelul este nou, nu știu din ce an, dar totuși nu e chiar vechi! Când am intrat în cameră, am simțit doar amețit! Pe covoarele de podea, pat imens, lenjerie de pat albă, oglindă dulap, care îmbunătățește vizual spațiul de alunecare. Data viitoare ›

Un hotel minunat, totul este oferit, serviciul este minunat. Mic dejun foarte multumit. Personal prietenos și prietenos, ce altceva este necesar pentru o odihnă bună. Totul este bine și data viitoare voi veni la Sala Bergka. Îi recomand tuturor.

Vizitez periodic Berezhkov. Totul este cool! Bucătărie bună, personal prietenos, atmosferă plăcută. Puteți avea întotdeauna un timp minunat cu prietenii în bowling și biliard, și dacă doriți să stați în hotel. De mai multe ori a participat la concerte de artiști celebri, întotdeauna la cel mai înalt nivel. Îi plăceau mai ales lui Glyzin și grupului HI-FI. Pe scurt, "berezhkovtsy", băieți! Păstrează-te!

Stând cu prietenii în restaurant, în plus, că ei erau sub echipamentul nas (scaune, mese. Obscena pentru a lua chelnerii și bucătăria Danos plânge covoare, ambele pub-uri. Nu erau îndeplinite. Meniu mare, și selectați nimic. Vă rugăm să luați măsuri .







Trimiteți-le prietenilor: