5 Nizza - - - mp3 - - - - - - -

Nu am aruncat pe nimeni am spus vreodată „da“, uneori muri de foame, uneori, a pierdut nemângâiat nu a plâns râgâie - pentru că eu nu beau tatuha nu a lovit capetele nu taie în jos Tatăl nu a respectat mizerie Telok acasă neinsotite doare mâna la despărțire apăsat da.





N-am furat nu a întrerupt Nu a înscris uitat că nu se amestecă Che peredneprival Pere asta? Nu am înțeles. Nu am cumpărat un canal alb în chioșc. Arunci te ki ai ki arunca te arunca ki ai ki dat ți-a dat aruncat tu ki te ki arunca arunca da - Da Nu mă tem de nimic pe nimeni în afară de sine în Aaykido oykido în interiorul și am fost foarte tânăr Sunt sănătos viaţa în dimineața face exerciții și ouă fierte Toate neponyatok rutina nu dragoste, iubire poryadochek După ce tatăl meu mi-a dat un colț. Arunci te ki ki te arunca te arunca ki ki a dat ți-a dat tu ai aruncat ki ki te tu ai aruncat aruncat da - timpul da, dar timpul a învățat lechilo soarta crudă pe dinți ascuțitoare Vandut adidași Phil cumparat tequila bea tequila-pil- băut Telok thrashed care a vrut să cumpere nu ar fi înecat - Cu putin utramala mine cinci Deși nu au prins farurile și arde minciună fonoryat fonoryat minciună (Această caracatiță) medicație specifică nu am crenguță aici. hoți agile bandiți, Vino O conversație nu va fi mulțumit momit mine gunoi măturat minat izolat în profilul din față fotografiat GOP-stop-op GOP-stop-op. Tu arunci, te ki ki te arunca te arunci, tu ki ki ți-a dat ți-a dat tu ki ki aruncat te tu ai aruncat aruncat da - da







Full lyrics Ascunde versurile melodiei

Alte piese ale acestui artist

Doamne, sunt atât de fierbinte

Ale (stil de noapte exotic Bootleg)

Eu cred în tine

Fii slabă pe mine

Utilizatorul anonim 07/07/16 21:25

Autorul anonim 11.07.15 02:56

Autorul anonim 07.01.15 13:39

Autorul anonim 07.01.15 13:38

Autorul anonim 13.09.14 21:42

Autorul anonim 30.01.09 22:33

Răcoros ador la această bandă!

Autorul anonim 21.10.06 04:00

Respectați cântecul! în cele din urmă poate spune atât de clasic

Evaluare medie: 4.5 pe baza a 7 opinii







Trimiteți-le prietenilor: