518 Comentarii recente - hotelul pulvo hotel

Distanțe față de aeroport, preț bun pentru o noapte cu mic dejun.

Am avut un control târziu la recepție 1nochi.Na nu era nimeni, a așteptat timp de o oră, apoi au existat două femei, pentru a explica lipsa lui mult timp unele avariey.U am avut un număr de economie, în spatele zidului toată noaptea vorbind cu voce tare, în general, nu primesc suficient de somn a reușit!

"Micul dejun este bun și rapid de la 7 dimineața."

Micul dejun este bun și rapid de la 7am. Prețul cazării este foarte atractiv. Lenjeria de pat este proaspătă, 2 prosoape.

Nu este aproape de aeroport. Se va lua un taxi de 650 de ruble de la aeroport. În Pulkovo există un taxi pe care îl prezintă o chitanță pentru plată. Hotelul are o izolare fonică slabă și, dacă vecinii sunt neliniștiți, atunci restul va fi defect! Pernele din cameră sunt subțiri.

"Întregul hotel este plin de fum."

Întregul hotel este plin de fum. Camera rezervată nu era disponibilă.

"Nivel suficient de confort pentru o călătorie de afaceri."

Micul dejun este convenabil pentru alegere. Personalul este prietenos și atent.

Ușoare neglijență în situație. Defecțiuni minore în duș și toaletă, blocarea în ușă se încurcă.

"Schema greșită de oprire a autobuzelor de la aeroport, a ieșit. "

Schema incorectă de opriri de autobuz de la aeroport, a plecat cu un transfer mai devreme, a trebuit să meargă

"Aș dori să fiu cazan în cameră și duș. Transfer avantajos de la aeroport și înapoi. »

ÎMPOTRIVA AEROPORTULUI ȘI TAXI ESTE FOARTE BUGETAR. Mic dejun foarte gustos

O LITERATURĂ LITTĂ LITERATĂ A SOUȘULUI ȘI KETTUL ÎN CAMERE. Televiziunea veche. DAR pentru oprirea unei nopti nu este critica.

"Liniștit, destul de curat, dar mirosul în cabina de duș"

Un hotel tip Sovietic: mobilier, mancare, camera, pat. Și este rece)

Renovați complet hotelul

"Mi-a plăcut personalul, toată lumea era gata să ajute, să rezolve orice problemă. "

Mi-a plăcut personalul, toată lumea era gata să vă ajute, să rezolve orice problemă. Mic dejun foarte bun.

Nimeni nu știe despre acest hotel. Totul este confundat cu hotelul Pulkovskaya. Ca rezultat, am ajuns la el noaptea mai mult de 2 ore. Numai șoferul de taxi la găsit pe navigator. Numele hotelului creează confuzie.

Am dormit cu o noapte înainte de zbor. E în regulă.

Hotelul este o fostă pensiune, fără un lift. Paturi noi, saltele, lenjerie. Foarte curat în cameră. Serviciu convenabil de comandă de taxi.

"Ne-am oprit pentru o noapte înainte de plecare din cauza proximității."

Ne-am oprit pentru seara de dinainte de plecare din cauza apropierii de aeroport, mic dejun foarte bun, cu o varietate de feluri de mâncare.

"Totul este bine! Ești grozav! "

Mic dejun foarte gustos, porții mari. Curat!

Renovați linoleumul, căptușeala de perete în camere.

"Puteți actualiza repararea"

Puteți actualiza repararea)

"M-am așteptat mai mult pentru un astfel de preț."

Camera era curată și paturile erau normale.

Pretul pentru camera nu se potrivește cu cel care predlozhili.2457 rub.dorogovato pentru o astfel de gostinitsy.Zavtrak la ora 7 dimineața nu a fost așa cum a promis și nu a oferit nimic în schimb, nici măcar apă nu a fost dat.

"În general, o opțiune bună."

Atitudine perfectă a personalului. Mulțumit de prețurile de cafenele, surprins plăcut un mic dejun variat gratuit, prânz ieftin și delicios. Am plecat dimineața devreme de seară pentru a ne pregăti și a fost predat administratorului la un mic dejun de la prânz. Lenjeria în cameră este curată. Baia este în stare bună. Paturile unice sunt destul de confortabile și largi. În ciuda sezonului, nu sunt mulți vizitatori.

Duș: ușile nu se închid, cârligele sunt rupte parțial.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 136 621 767 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    ID-ul dvs. de referință: 6F8CEE0







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: