88 Comentarii reale - hotel art-hotel

"Mi-a plăcut cu adevărat, am avut o cameră economică, fără balcon. "

Toate foarte mult, am avut o sală de economie, fără un balcon la etajul 1, 2 pat și o altă canapea, un dormitor spațios, baie, port-prosop încălzit, de asemenea, un hol de intrare, există un frigider, o masă și 2 scaune, chiar și un fierbător de apă. Locatia este excelent, de la stația (feroviar și rutier) 7 minute pentru a merge în oraș există o piață nu este departe, multe magazine, cafenele. La plaja de 5 minute, o plajă bună, puteți merge, de asemenea, mai departe la malul mării. La recepție, Larissa vă va spune totul cum să ajungeți în locuri interesante, unde să mergeți, ce să ajungeți acolo. Garda prea mulțumesc, am spus cum să ajungi la crângul tisa-cimișir (nu departe de 40 de minute pentru a merge). Am avut un avion timp de 3 ore după evacuare, ne-a fost permis să rămânem mai mult în cameră. Excelent hotel, vă recomandăm, mă voi întoarce cu siguranță!

Hotel minunat, locație minunată, mic dejun delicios, curățenie în cameră, vedere panoramică la mare.

Insanely mulțumit de curățenie, produse alimentare delicioase și bucătar uimitor de bine, doar incredibil de frumusete a teritoriului, iar cel mai important serviciu, kindest oameni ne-am întâlnit într-un total de 20 din 10))))

Toți membrii personalului hotelului vă mulțumesc pentru astfel de cuvinte plăcute, vă așteaptă din nou! Lucrăm pentru dvs.!

Ne-a placut tuturor frumos camera nou am avut a fost o vedere la mare, balcon mare, doresc să menționez o locație convenabilă a hotelului, este situat în Khost -între Soci și Adler, avem vacanță de o săptămână pentru a merge peste tot, datorită Art Hotel pentru o vacanță minunată.

Cameră dublă cu vedere la mare mare și confortabil.

Cameră dublă cu vedere la mare mare și confortabilă. Camera este curată, mobilierul este nou, baia este mare și spațioasă.

Un pic zgomotos din apropierea drumului de trecere. Micul dejun este plin, dar monoton, nu erau destule legume. Dar nu ne-a stricat odihna!

"Acasă, departe de casă, totul este super!"

"Vă mulțumim pentru o vacanță uimitoare. "

hotel foarte frumos, zonă mare, decorat skulpturami.Ponravilos totul! Au fost acasă, un mic dejun excelent, am avut o vedere mare, balcon frumos, mare, este pur și simplu uimitor, foarte Hosta este un loc liniștit, am avut într-adevăr o pauză de la ocupat Moscova personal doresc să evidențieze separat, fetele foarte atent de ajutor în orice problemă, chiar și un mare plus este locația hotelului, este situat în apropiere de stația de cale ferată, suntem 30 de minute de mers cu trenul a ajuns la Krasnaya Polyana, precum și pe tren a doua zi a vizitat parcul olimpic , restul nostru OSU numit uimitoare! Vă mulțumesc Art Hotel, și toți cei care lucrează în ea.

"Un hotel bun, modern, cu o atmosferă caldă și. "

Un hotel bun, modern, cu o atmosferă caldă și personal atent. Locație convenabilă, plajă excelentă, mic dejun delicios. Minunat în toate privințele fetele de la recepție, administrator minunat Larissa, prietenos și frumos în restaurant. Ești iubită aici și o simți. Mulțumesc tuturor! Vreau să mă întorc.

Mi-a plăcut totul. Ei bine, poate adăugați fructe și verdeață la micul dejun. Există momente negative, dar nu depind de hotel. Când alegeți un număr, uitați-vă la partea de sud))). Mult noroc tuturor!

"Totul a fost bine!"

"Totul este o renovare curată, proaspătă proaspătă la etajul al treilea."

Totul este o renovare curată și proaspătă la etajul al treilea. Personal receptiv, politicos și zâmbitor. Ferestre foarte silențioase - este important pentru că există o mică șosea în apropiere! Plaja din apropierea vânzătorilor minunați, curate, fără enerve, este un bar ieftin, șezlongurile și umbrelele sunt gratuite!

Micul dejun (inclus în preț) și masa de prânz - pentru plată! Nu este o alegere foarte gustoasă și ușoară!

"Ne-am odihnit bine, ne vom întoarce cu siguranță aici și vom recomanda prietenilor și cunoștințelor!"

Nu există nimic care să-ți facă restul aici. Repararea hotelului nu deranjează stau în ea, iar anul viitor ar trebui să aibă deja piscină și o sală de gimnastică, care este un alt avantaj al acestui oraș frumos!

"Combinația optimă de preț și calitate"

combinație optimă de preț și calitate

"Relaxați-vă complet mulțumit"

Aer condiționat în cameră, curățenie regulată a camerelor, locație convenabilă a plajei

"Da, am fost doar fericiti cu tine"

O nepotrivire completă a camerei sale de hotel (cameră pentru distribuirea produselor alimentare, dar nu camera pentru mese în cazul în care imagini minunate și joacă neostentativ atârnă muzica italiană). Vechea variantă sovdepovskiy, începând cu culoarea roșie culisantă a tăvilor din plastic. Despre mâncare nu este nimic de spus rău, totul este delicios. Dar. Restructurați tabelul pentru cafea, ceai. Scoateți sau prelungiți sau faceți blocuri (Slavă Domnului, există suficient spațiu acolo). Păi, trageți cumva micul dejun de tip bufet înainte de o dorință plăcută de a mânca toate acestea. Informațiile pentru persoanele interesate sunt disponibile pe internet. Vă rog să nu considerați critica mea ca pe o critică, ci ca pe o dorință de a îmbunătăți prestigiul hotelului.

"Camere bune, personal prietenos, plajă în 7 minute, dar. "

Camere bune, personal prietenos, plajă în 7 minute, dar foarte plăcută.

Tot ce are legătură cu micul dejun: sala de mese sovietică. Este lipsit de gust.

"Hotel 2 *, dar prețurile nu sunt de două stele: estimez din acest punct de vedere!"

Hotelul este în curs de renovare. Acest punct poate părea negativ, dar reparația nu interferează. Deci, acesta este mai degrabă un plus decât un minus. Curând va fi frumos pretutindeni. Acum este frumos în camere, în restaurant (sala de mese), în zona recepției, pe coridoare. Totul este nou și curat. Avantajul incontestabil al acestui hotel este amplasarea aproape de tren # 47, nu este nevoie de stația de transfer și, dacă este necesar, puteți profita cu ușurință de tren pentru călătorii independente. Strada pe care se află hotelul este foarte verde. E frumos să mergi. Curățarea bună a camerei la check-in. Totul a strălucit cu puritate. A fost înfricoșător să smulgi ceva. Periodicitatea schimbării prosoapelor nu a putut fi înțeleasă. La început au schimbat adesea, apoi s-au oprit. Lenjeria a fost schimbată 1 dată, dar pentru 2 * acest lucru este normal. Prețul include o trecere la plaja sanatoriului RZD Cape Vidny. Deși există un lucru: șezlongurile și umbrelele nu sunt suficiente pentru toată lumea. Plaja însăși este curată. Marea este plăcută. Mergeți la plajă timp de 5 minute. Prezența unei sali de mese în hotel. Nu este necesar în căldura de zi să mergeți oriunde să luați masa de prânz. Prețurile sunt democratice, meniul este decent. Personalul amabil și prietenos înseamnă mult pentru impresia generală. Și el este la hotel. Bine facut! Beneficiu plăcut, am primit la sfârșitul șederii, foarte mulțumit. Cred că introducerea unui sistem de loialitate va merge la hotel pentru totdeauna. Sper că hotelul va continua să se dezvolte. Știu că va exista o piscină. Cred că vor exista alte servicii suplimentare. Ei, desigur, sunt necesari.

Zona hotelului este mare, dar aproape nu este folosită. Sper că aceasta este temporară, iar renovarea o va afecta, și nu doar clădirea însăși. Ar fi frumos să ai un loc de joacă, paturi de flori etc. Mic dejun! Trebuie să faci ceva cu ei. În primul rând, totul este rece. În al doilea rând, meniul de mic dejun. Nu există omeletă tradițională și ouă amestecate. Caserola și tortul de brânză așa-zis. Nu era suficientă apă fiartă. Periodic, nu a existat lapte! Și iubesc cafeaua cu lapte! Și nu numai pe mine. Și mai mult despre sala de mese: schimbați sărurile de sare și cutiile de piper! Cei care sunt, nu sunt igienici! Curatarea actuală a încăperilor lasă mult de dorit. De câteva ori nu au fost curățate. Da, ia-ți săpun și șampon cu tine. Ei bine, sau cumpărați-o la fața locului. Pentru întreaga perioadă de ședere am primit 1 săpun, 2 șampoane și 2 geluri pe persoană. Cred că nu va fi de ajuns. Justificare în titlul răspunsului.

Vă mulțumim pentru răspunsul lui Maryan! Vom lua în considerare comentariile dvs. și le vom corecta, vă mulțumim pentru cuvintele calde, vă așteptăm din nou la noi!

"Cameră cu renovare modernă, totul este nou, de 9 zile de 3 ori. "

Cameră cu o renovare moderna, totul este nou, 9 zile de 3 ori prosoapele schimbate de 2 ori rufele, curățate în fiecare zi, aproape de plajă, plaja este foarte decent pentru gazde, da chiar și prosoape de plajă, personalul este foarte amabil și politicos

Prețurile pentru prânz și cină sunt scumpe, liftul este vechi

"Restul într-un stil clasic, cu o vedere frumoasă!"

Mi-a plăcut foarte mult hotelul! Frumos, curat! Vedere de la balcon! Vedere panoramică. Personalul urma să-mi satisfacă solicitările, ei au ajutat; delicios pregătit - mulțumesc!

Minus una - zgomotul de pe șosea, dar puteți închide balconul.

"Am fost foarte mulțumiți"

Personalul receptiv, gata să meargă la o întâlnire în orice domeniu, camere confortabile și spațioase, o plajă confortabilă, mâncare bună și ieftină

"Locația și teritoriul hotelului, curățenia, camera. "

Locația și zona hotelului, curățenia, camera, personalul. Costul cazării include o trecere gratuită pentru cea mai bună plajă Khosty, care aparține sanatoriului Cape Vidny. Hotel după renovare. Clădirea în sine a fost construită la mijlocul secolului trecut, arhitectura frumoasă, anterior a fost Casa Artistilor.

1. Clădirea elegantă a hotelului, renovarea proaspătă, totul este foarte frumos. 2.Blizost la mare și posibilitatea de a înota pe plaja privată a unui alt stațiune. (Hotelul oferă o trecere la intrare a) Plaja este dotată cu șezlonguri, umbrele de soare, vestiare, dușuri, toalete, un teren de volei. De asemenea, Hotelul Art oferă prosoape de plajă, nu vă puteți lua propriul dvs. 3. Personal foarte prietenos. 4. Micul dejun este bun. O varietate nu va fi chemată, dar nu veți rămâne foame. 3 tipuri de cereale, cârnați, brânză, castraveți, cârnați, garnitură, fulgi. 5. Un număr bun. Disponibilitatea foarte plăcută a unui ceainic și a frigiderului în cameră. 6. Parcare gratuită la fața locului. Vă mulțumim Hotel Art, odihnă au fost mulțumiți!

«Restul în Khost»

"Micul dejun este inclus în prețul cazării. "

Micul dejun este inclus în tariful camerei este slabă, audibilitate excelente de funcționare a ascensorului la etajul 5. De asemenea, administratorul de lucru „inteligente“ de la recepție, nu poate fi ignorat, care a insistat că plata a fost făcută în numerar, pentru că oamenii special instruit pentru a lucra cu terminalul pentru primirea non-cash oplatypo numele Larisa E. undeva alunecat. Reparați parțial făcut, totul este așa cum a fost și rămâne o lopată.

Restul în acest hotel a fost minunat! Totul în cameră este curat și curat, curățați zilnic. Micul dejun este inclus în prețul camerei. Acordați, de asemenea, o trecere la plaja sanatoriu "Capul larg". Du-te la el fără grabă minute5-7. În general, districtul "Hosta" este foarte verde și liniștită. în comparație cu "Sochi" și "Adler". Aș vrea să mă întorc aici.

"Hotel minunat cu personal prietenos."

"Un hotel foarte bun pentru un pic de bani, deosebit de mulțumit. "

"Plaja sanatoriei" Cape Vidny ", o locație convenabilă."

Plaja sanatoriu "Cape Vidnyi", o locație convenabilă. Reparații bune în cameră. Liniște. Lenjerie de pat.

Costul camerei a fost mai mare la check-in decât atunci când ați rezervat la 76500 ruble. dar nu 68.000 de ruble. Ei au explicat că nu puteți refuza micul dejun și că camera cu un balcon este mai scumpă. Mic dejun pentru un amator, cu pudră de timp plictisit.

"O opțiune bună pentru o vacanță în Khost"

Locație excelentă: lângă stație, magazine, stație de autobuz, plajă. Cameră modernă, dotată elegant, cu mobilier nou și renovare proaspătă. Balcon cu mobilier din răchită și o vedere frumoasă la mare. Clădire frumoasă a palatului. Un restaurant unde se prepară mâncăruri foarte gustoase. Mic dejun bun și un bufet variat pentru prânz și cină. Personal atent și politicos. Se oferă o trecere la plaja bine echipată a sanatoriului RZD.

Zgomotul de pe drumurile care trec pe ambele părți ale hotelului, dar cu acest lucru greu de făcut poate fi făcut. Modificarea prosoapelor după 8 zile de cazare.

"Hotelul a fost în reparație, așa că nu vom judeca foarte strict încă"

Locație. Nu departe de plajă. Este convenabil să vă mutați cu un copil mic într-un cărucior. Parcare convenabilă.

Hotelul este situat în apropiere de autostrăzi, pentru acest zgomot mic. Dacă numărul celor două camere nu este critic.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii 136 620 588 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț













    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Înregistrați-vă site-ul

    LINII UTILE

    • Descărcați aplicația Android
  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    Aplicație gratuită

    Sosirea fără imprimări și multe altele

    Numărul dvs. de identificare: A6196EC







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: