10 Înlocuirea comenzii joystick-ului pentru asistența parcării oglinzilor

Ah, subiectul este atât de fructuos pentru două zile a mers! Mi-a fost dor de VW timp de cinci zile, atâta cât mi-aș putea zgâria firul de che)
Atunci când cumpără o mașină, desigur, un punct sensibil a fost joystick-ul rău intenționat - buton a fost rupt, bine, așa cum am scris într-un post anterior, mi-a adus un camarad Eugene dzhoyctik Topran, pe care am ieri, în timp ce eram în funcțiune și în timp ce băieții reprelucrat protecție este listat, instalat!







din nou aceasta este o fotografie, altele nu sunt - mâinile erau ocupate)

Și, oh, un miracol! Oglinda stângă a reînviat! Iar figurinele drepte! Și apoi cum pot să fac o mușcătură cu acest covor? Cum să-l lași să-l acopere cu trei povești! Ei bine, apoi a băut kvas, du-te la toaletă - relaxat, în general, și a amintit că într-un fel nu-mi place modul corect capitonajul ușii stă ... Top „pâine“ nu este aproape de sticla ... Și gândurile se răsuci, spun ei, cineva atunci când am dezmembrat regulatorul de ferestre și brusc am scuipat pe conectori și nu le-am conectat ...







Ajutor astăzi dimineața, a scos ușa dreaptă obshyvku și uite (înlocuiți prima literă) - sigur! Conectorii se blochează! Bineînțeles, conectat, oglindă Bzh-zhzh-zh, zâmbesc, soarele se încălzește))

Ne pare rău pentru mnogabukaff, dar asta nu e tot ... Vreau să spun aceste joystick răsfățat și du-te. Am mers până la casă, să parchez. Mă întorc înapoi și brusc oglinda din dreapta în sine începe să se scufunde în așa fel încât mi-a arătat roata mea din spate și bara de protecție! Eu, desigur, știam despre această trăsătură, dar nu știam ce am! Karoch, totul este simplu: traduce maneta în poziția „R“, pentru a lipi înapoi și „Park Assist“ opereaza))))) Și vă puteți poziționa oglinda pentru a schimba, și el va aminti poziția care este necesară atunci când am mână înapoi la poziția „R“. Apoi, oglinda, desigur, se întoarce la poziția mea configurată)))) Foarte la îndemână atunci când parchează la bordura paralel!

Ziua unor mari descoperiri pentru mine!))) Vă mulțumesc pentru atenție!)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: