3 modalități de a începe să vândă săpun, săpun de casă

3 modalități de a începe să vândă săpun, săpun de casă

Există mai multe reguli generale pe care le-am prescris pentru mine și le execut imediat:

  1. Întotdeauna fac fotografii ale creației mele și în mai multe versiuni, astfel încât să pot alege una mai reușită.
  2. Fac o descriere a produsului: compoziția, proprietățile, ce este făcut, ce problemă va rezolva.

Pentru a vinde săpun și nu numai, puteți utiliza mai multe resurse:







Metoda unu - vindeți offline
A doua modalitate - vânzarea online
A treia cale este un magazin online

Vânzarea de săpun și orice alte produse de artizanat este foarte convenabil prin magazinul online. Crearea unui magazin on-line este foarte simplă și nu apar dificultăți în a face afaceri prin ele. Acum, există o mulțime de resurse pe Internet care oferă pentru a crea un magazin online pentru tine în 5 minute.







Am plăcere extraordinară de la săpun. Toate tipurile de aditivi - ierburi, sare de mare, lut cosmetic, mătase, vopsele naturale - dă-mi unicitatea săpunului. În plus, săpunul cu gust plăcut este un cadou perfect în stilul făcut manual pentru orice vacanță!

Posturi recente de la Strogov Julia (Vezi tot)

Bună ziua, am ajuns la tine din întâmplare și am devenit interesat de câștigurile pentru lucrul cu ace: 1) Nu știam că săpunul a fost artizanat și 2) am avut un site pentru broderie. Și ceea ce este cel mai plin de bucurie - suntem colegi. Site frumos, articole utile și stil de simț. Vino la o vizită. Apropo, îmi promit că, după cum îmi voi alege timpul liber, voi încerca cu siguranță să gătesc săpun, dar se poate face acest lucru cu un copil mic? Evaporarea nu dăunează sănătății sale?

Nu, dacă gătiți săpun de la bază sau de la grădiniță. Și dacă gătiți de la zero, atunci puteți dizolva alcaline pe balcon.

Principala forță motrice a oricărei afaceri este vânzarea. Vă mulțumim pentru instrucțiunile detaliate. Ai deschis deja MI?

Principalul lucru este să știi cum să începi și ce platformă va fi deja o chestiune de tehnologie. Sora mea după cursă a schimbat platforma, însă începutul a fost pus și cunoștințele obținute. Îmi planuesc magazinul pentru toamnă. În timp ce pur și simplu nu există timp (dar cursurile au trecut!)







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: