31 de ani, екатерина варнава angajată și se căsătoresc

Puțin mai târziu, o altă imagine interesantă a apărut în rețea. Tânărul care conduce se află în fața ei, îngenunchează un genunchi și ține un pahar de cafea.







"Și avem veste! Katya a făcut ... cafea. "- așa că prietenul apropiat al lui Barnaba și colega de la emisiunea" Femeie de comedie "Nadezhda Sysoyeva a semnat fotografia. A fost cea care a făcut fotografia în Instagram.

Barnaba a confirmat ghicitul fanilor

Dar, de mult timp, "steaua" nu a putut să tacă. Ekaterina Barnabas a confirmat oficial zvonurile despre angajamentul ei în cadrul emisiunii "Cine este în vârf", liderul căruia este.

Sa întâmplat în timpul unei competiții. Fetele au turnat conținutul pungilor lor pe mese diferite, iar băieții au trebuit să ghicească cine îi aparține "trusa". În geanta de la Barnaba au găsit o cutie de la bijuteriile de marcă.

"Și asta este chiar înainte ca filmarea tânărului meu să-mi facă o ofertă" - a spus cu ușurință, cu un zâmbet, gazda.

Audiența a izbucnit în aplauze. Toți cei prezenți au fost șocați de această recunoaștere.

La rândul său, mireasa viitoare a răspuns cu recunoștință acestui post în contul ei.

Cine a devenit pretendentul lui Barnaba?

Președinte de televiziune ales a fost dansatorul rus Konstantin Myakinkov. Cuplul sa întâlnit în cadrul proiectului "Dance", care a fost o parte a lui Barnaba de ceva timp.

31 de ani, екатерина варнава angajată și se căsătoresc






Acum, când toate punctele deasupra "i" sunt plasate, "steaua" împărtășește faptele pe care Constantine le numise de mult timp să se căsătorească. Obstacolul era lipsa de timp, apoi un tur lung în diferite orașe.

"Întotdeauna am spus că acum nu am timp, nu am timp, tu păstrezi ideea, vom reveni la această conversație mai târziu. El a răspuns: "Bine."

Data exactă a nunții, ca și orice alte informații despre celebrarea viitoare, este păstrată în secret. Cunoscând refuzul prezentatorului de a dedica presa vieții sale personale, mulți cred că ceremonia va fi ținută în secret din exterior.

31 de ani, екатерина варнава angajată și se căsătoresc

Mobilier tapițat

31 de ani, екатерина варнава angajată și se căsătoresc

Mobilierul tapitat este unul din atributele indispensabile ale vieții confortabile a unei persoane. În orice cameră în care nu ați fi,

Mobila tapiata a aparut pentru prima oara DAY366: mai multe informatii.

31 de ani, екатерина варнава angajată și se căsătoresc

Articole recente

  • Investiție reușită în ceasurile elvețiene
  • Totul despre beneficiile Similac
  • Transportul de mărfuri pe calea ferată
  • Prețul ferestrelor din plastic în Kiev - pe ce depinde acest parametru?
  • Teste pentru educatori - o oportunitate de a verifica nivelul cunoștințelor lor și de a obține o diplomă de prestigiu
  • 5 filme comice uitate care vor amuza fiecare KinoSky.net





    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: