10 moduri de a vă înveseli pe o dimineață de toamnă

Deci, toamna este în plină desfășurare. Răcirea sufletului și a corpului vântului, frunzele sunt aproape opale, dimineața puteți observa îngheț în unele locuri și începe să se întunece în câteva minute. Și ca și cum nimic nu poate vă rog la acest moment puțin trist al anului. Totuși, îți sfătuiesc să nu pierzi inima. Puteți găsi întotdeauna ceva care vă va face chiar mai puțin fericit! Și acum vă prezint câteva feluri de a vă măriți în dimineața toamnei!







10 moduri de a vă înveseli pe o dimineață de toamnă

1. Ciocolată caldă

Poate că este deja prea obișnuit, dar un pic de ciocolată nu doare niciodată! Eliberarea sănătoasă a "hormonilor de fericire" chiar de dimineață va ridica starea de spirit pentru întreaga zi de toamnă. Și vă sfătuiesc, nu-l țineți acasă, cu siguranță că nu puteți suporta până dimineața și "utilizați" seara. Mai bine ridică-te puțin și poruncește-ți o ceașcă la o cafenea sau la un restaurant. Uneori trebuie să vă răsfățați.

Știu că nu este nimic mai rău decât o melodie a unui ceas deșteptător care se rupe în visele noastre în cel mai interesant loc. Cu toate acestea, muzica în general poate îmbunătăți cu ușurință starea ta de spirit. Dacă locuiți singuri, tăiați melodiile preferate cât mai mult posibil (astfel încât numai vecinii să nu se plângă) cu voce tare! Dacă nu există nicio posibilitate, jucătorul va veni întotdeauna la salvare. O modalitate foarte bună de a vă înveseli pe o dimineață de toamnă. Încărcați energia cu muzică!

Se crede că timpul cel mai popular pentru sex este sambata seara. Se pare că dimineața următoare nu este nevoie să vă grăbiți și noaptea nu vă puteți grăbi. Dar crede-mă, chiar mângâiere simplă și sex rapid ușor cu un iubit înainte de adunarea de lucru va ridica starea de spirit cu 1000%. Și seara puteți continua ...







4. Cartoon

Te surprinde? Eu nu am deloc. Ca un copil, am iubit toate desene animate. Si chiar daca chiar de dimineata, in timp ce veti lucra, beti o ceasca de cafea sau ceai si mananca brioinii preferati, puneti desenul preferat? Pătrundându-se în viața imediată și fericită a copilului, voi, cu forțe depline, veți intra în locul de muncă. Nu este o modalitate minunată de a vă înveseli?

5. Mersul pe jos

Ești sigur de acasă sau pe cale de a lucra vin peste unele minunat parc, mall-ul, sau orice alt loc minunat care vă place foarte mult. Deci, faceți o plimbare acolo înainte de a vă plimba în lumea ziarelor, clienților și negocierilor. Nu petreceți neapărat ore pe el și întârziați să lucrați! 5-10 minute, iar acum sunteți deja plini de putere datorită aerului curat și farmecului Mamei Natura.

6. Partea

7. Zâmbiți

Cât despre mine, este cel mai simplu mod de a te mări în dimineața toamnei! Când vă treziți, priviți în oglindă și vă zâmbiți. Nu esti cel mai frumos azi? Și cine are cel mai bun simț al umorului? Și ce zâmbet minunat ai! Și aceasta nu este întreaga listă de facilități pe care le puteți spune direct în ochi!

Nu știu femeile care asupresc achiziționarea, mai ales atunci când vine vorba de produse cosmetice, haine, pantofi. Schimbarea anotimpurilor implică renovarea dulapului. Ceva a devenit vechi și a fost de mult timp de modă, ceva sa deteriorat ... Prin urmare, estimați în prealabil ceea ce aveți nevoie și mergeți la cumpărături. Și nu contează dacă achizițiile nu coincid cu lista compilată, principala fiind că vă place totul și sufletul cântă pentru bucurie.

9. Modificarea imaginii

Toamna este renumită pentru melancolia sa. Care este motivul pentru aceasta? Poate faptul că în fața noastră de așteptare pentru rece, iar soarele nu se va aprecia în curând căldura și pământul - un capac frumos verde. Rețetă pentru melancolie - o schimbare spre bine. Începeți cu voi, atunci lumea va juca cu culori noi. Schimbați culoarea parului. coafura, face o manichiura neobisnuita pentru tine. Există multe opțiuni, doar începeți.

10. Expoziție de fotografie

Totuși, este chiar minunat, nu-i așa? O nouă zi a început, ceea ce este în sine mare. Dacă sunteți deschis la această lume dimineața, el se va întâlni și cu brațele deschise!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: