70 de recenzii de avilon ford la москва, текстильщики, волгоградский проспект, 43, k

Le-am cumpărat acum 2 ani. Cu o săptămână înainte de a vorbi despre prețul cu fata de la serviciu. Apoi a doua oară am sunat 5 zile mai târziu, am semnat pentru TO și discutam din nou prețul. M-am dus, m-am dus la manager și mi-a chemat un preț de 3 ori mai mare. Contestat autorităților, mi sa spus că am fost prost explicat că era necesar de mai multe ori să spunem că este exact ceea ce este necesar, și de 2 ori mai puțin)))) cere o reducere, adică pentru sume variază foarte mult, mi sa spus - .. plimbare în cazul în care vrei, dar nu vei avea reduceri aici. Atitudine, desigur, boomeră. Data viitoare ›







Ai o zi frumoasă! Din mai, a început să ia în considerare achiziționarea unei mașini Ford Kuga. Fiind cel mai apropiat salon, Avilon a decis să meargă acolo, după ce a sunat anterior. Primul manager a fost Cristina, o fată foarte frumoasă, dar, din păcate, puțină, care înțelege și știe despre mașină. În ceea ce privește numărul de centuri de siguranță din mașină, i-am răspuns celor doi ... făcând o stupoare. Bine, nu știe, nu știe. Inițial, prețul mașinii a fost spus la o reducere de 1,5 cu două pachete de bi-xenon. Data viitoare ›

El a fost clientul acestui salon timp de 5 ani, a decis să schimbe mașina la una nouă pe sistemul de tranzacționare. Pe site-ul oficial, m-am uitat la mașină și am găsit un împrumut și am decis. Managerul a pictat totul atât de frumos încât a vrut să vină imediat. Salonul a început să aibă probleme. În loc de un împrumut la un procent, atribuit site-ului, dobânda de la împrumut a crescut de 5 ori. Evaluarea masinii nu corespunde cu statul. Într-un alt salon, nu nativ, prețul a fost oferit mai mult. Reducerea la spoilerele comerciale nu este un meci declarat pe site. Potrivit managerului. Data viitoare ›

Poate că cel mai rău serviciu este doar la Volkswagen Avilone. Cuvântul pe care trebuie să-l numiți și nu comunicați cu primul manager care se întâlnește sugerează că este mai bine să mergeți la un alt salon. Cumpărătorul nu ar trebui să aibă inițial nimic de a face cu managerul.

El a înmânat o mașină care să poată înlocui filtrul de combustibil, a reintrodus mașina cu un dispozitiv de acționare hidraulică, spunând că nu era problema lor. Inițial, vina este transferată persoanei care a aplicat. Voi da in judecata.

Sa urcat pe cârma, a venit să afle cazul de garanție sau nu, a încărcat prof. termeni și o grămadă de examene, în cele din urmă a refuzat să înlocuiască, a mers la un alt centru de dealer, fără probleme, a deschis un ordin de înlocuire pentru o garanție, aștept să roata să vină.

Apel de mai multe ori. Odată ce ați uitat să vă conectați furtunurile mașină de spălat și a doua oară cu ceea ce a venit cu asta și a plecat (doar casa a constatat că zboară cu tubul de motor și rămâne detașat, și toate se mirau de modul în care aparatul ca un rău trăgând și trăgând rău) - ca și cum nu ar veni la ei! Și au luat banii. În mod separat, vreau să spun despre departamentul vânzării de mașini închiriate. Mașinile acceptate de oameni nu sunt reparate (mașinile sunt predate mai des din cauza unor defecte!), Dar ele sunt pur și simplu revândute. Data viitoare ›

2, 5 ani în urmă a cumpărat o mașină în "Avilone", întreaga întreținere, toate reparațiile petrecut acolo. De la bun început, după cumpărare, mașina eșuate. Pentru fiecare întreținere, a fost instalată o actualizare a casetei. După al doilea, pe care mi l-au spus (și anume Igor Serghev), veți veni la al 3-lea pentru noi, vom schimba cutia pentru tine. Am venit la TO, am fost din nou instalat actualizări, spunând trenul, dacă nu ne ajută să ne schimbăm, cu siguranță nu a ajutat. Ajungând înapoi, am dat peste adresa greșită a lui Konstantin Rogozhsky, la care mi-a spus că este. Data viitoare ›

Le-am cumpărat acum 2 ani. Cu o săptămână înainte de a vorbi despre prețul cu fata de la serviciu. Apoi a doua oară am sunat 5 zile mai târziu, am semnat pentru TO și discutam din nou prețul. M-am dus, m-am dus la manager și mi-a chemat un preț de 3 ori mai mare. Contestat autorităților, mi sa spus că am fost prost explicat că era necesar de mai multe ori să spunem că este exact ceea ce este necesar, și de 2 ori mai puțin)))) cere o reducere, adică pentru sume variază foarte mult, mi sa spus - .. plimbare în cazul în care vrei, dar nu vei avea reduceri aici. Atitudine, desigur, boomeră. Data viitoare ›







Ai o zi frumoasă! Din mai, a început să ia în considerare achiziționarea unei mașini Ford Kuga. Fiind cel mai apropiat salon a fost Avilon, a decis să meargă acolo, după ce a sunat anterior. Primul manager a fost Cristina, o fată foarte frumoasă, dar, din păcate, puțină, care înțelege și știe despre mașină. În ceea ce privește numărul de centuri de siguranță din mașină, i-am răspuns celor doi ... făcând o stupoare. Bine, nu știe, nu știe. Inițial, prețul mașinii a fost spus la o reducere de 1,5 cu două pachete de bi-xenon. Data viitoare ›

El a fost clientul acestui salon timp de 5 ani, a decis să schimbe mașina la una nouă pe sistemul de tranzacționare. Pe site-ul oficial, m-am uitat la mașină și am găsit un împrumut și am decis. Managerul a pictat totul atât de frumos încât a vrut să vină imediat. Salonul a început să aibă probleme. În loc de un împrumut la un procent, atribuit site-ului, dobânda de la împrumut a crescut de 5 ori. Evaluarea masinii nu corespunde cu statul. Într-un alt salon, nu nativ, prețul a fost oferit mai mult. Reducerea la spoilerele comerciale nu este un meci declarat pe site. Potrivit managerului. Data viitoare ›

Vreau să-mi exprim mulțumirile deosebite lui Artem Grabovski pentru munca lui! Un om cu cuvinte și fapte! Într-o companie solidă, Avillon ar trebui să lucreze profesioniști ca el! Vă mulțumim pentru atitudinea dvs. atentă, informală față de clienți! Și sper foarte mult pentru încurajarea salonului de management Artem. Cu sinceritate, familia Mironov Crimeea.

Poate că cel mai rău serviciu este doar la Volkswagen Avilone. Cuvântul pe care trebuie să-l numiți și nu comunicați cu primul manager care se întâlnește sugerează că este mai bine să mergeți la un alt salon. Cumpărătorul nu ar trebui să aibă inițial nimic de a face cu managerul.

El a înmânat o mașină care să poată înlocui filtrul de combustibil, a reintrodus mașina cu un dispozitiv de acționare hidraulică, spunând că nu era problema lor. Inițial, vina este transferată persoanei care a aplicat. Voi da in judecata.

Am vrut să-mi exprim recunoștința față de maestrul Voronin V. Yu pentru munca lui. Ați reparat Ford kuga. Totul se face exact la timp și se face minunat. Vă mulțumesc pentru munca dvs. Succesele și prosperitatea.

Sa urcat pe cârma, a venit să afle cazul de garanție sau nu, a încărcat prof. termeni și o grămadă de examene, în cele din urmă a refuzat să înlocuiască, a mers la un alt centru de dealer, fără probleme, a deschis un ordin de înlocuire pentru o garanție, aștept să roata să vină.

Apel de mai multe ori. Odată ce ați uitat să vă conectați furtunurile mașină de spălat și a doua oară cu ceea ce a venit cu asta și a plecat (doar casa a constatat că zboară cu tubul de motor și rămâne detașat, și toate se mirau de modul în care aparatul ca un rău trăgând și trăgând rău) - ca și cum nu ar veni la ei! Și au luat banii. În mod separat, vreau să spun despre departamentul vânzării de mașini închiriate. Mașinile acceptate de oameni nu sunt reparate (mașinile sunt predate mai des din cauza unor defecte!), Dar ele sunt pur și simplu revândute. Data viitoare ›

2, 5 ani în urmă a cumpărat o mașină în "Avilone", întreaga întreținere, toate reparațiile petrecut acolo. De la bun început, după cumpărare, mașina eșuate. Pentru fiecare întreținere, a fost instalată o actualizare a casetei. După al doilea, pe care mi l-au spus (și anume Igor Serghev), veți veni la al 3-lea pentru noi, vom schimba cutia pentru tine. Am venit la TO, am fost din nou instalat actualizări, spunând trenul, dacă nu ne ajută să ne schimbăm, cu siguranță nu a ajutat. Ajungând înapoi, am dat peste adresa greșită a lui Konstantin Rogozhsky, la care mi-a spus că este. Data viitoare ›

Am tratat în mod repetat aceleași plângeri la diferiți ofițeri, dar numai în Avilon am reușit să ajut și să fac reparații în cadrul garanției. În general am avut o mulțime de probleme cu cutia pe foc, așa că Avilon pentru mine era o lumină la capătul tunelului. Acum voi merge doar la ei. În plus, există un nivel excelent de servicii. Consultantul principal a descris, a spus, a strigat constant, a informat despre etapele de reparații, despre rezultatele diagnosticului. În general, sunt foarte mulțumit și îl recomand tuturor.

De ce a mâncat toată lumea? Serviciu excelent, testat de experiența mea (deja 5 ani reparat acolo) și experiența prietenilor mei. Întotdeauna totul se face la timp, apelurile în timpul reparațiilor și calitatea rămâne la cel mai înalt nivel. Iar faptul că toate scrie negativ acest rahat în majoritatea cazurilor este în primul rând, și în al doilea rând, în lumea noastră există un astfel de factor de lucru -human noi toți kosyachit. Doar că cineva tratează acest lucru uman, dar cineva nu înțelege asta.

Sunt recunoscător lui Nicholas! Un profesionist în afacerea lui! Punctual, gata să asculte sau să spună mereu! NU VITEZA! Și pentru mine a fost foarte plăcut, când ma sunat, și nu o întoarcere! Cum este salonul! Vă mulțumesc foarte mult!

Acum câteva luni am cumpărat Ford Mondeo în "Avilon" pe Volgogradka. Am fost destul de multumit de preturile pentru masina cu un set complet minim. Consultantul explicativ nu a încercat să-mi impună nimic, nici servicii suplimentare. Mașina era în stoc, culoarea am avut nevoie. El a rămas mulțumit.

Întrebări pentru organizație







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: