7 Comentarii despre dim-auto la dimitrovgrad g, strada Kuibyshev, 83

Serghei Ivanovici de la mine la un mare vă mulțumesc pentru munca dvs. Sunteți un excelent instructor, un expert în afacerea dvs. Am ajuns să învăț să nu cunosc abilitățile de conducere. m-ai învățat să arăt o mare înțelegere și răbdare umană, pentru că mulțumesc mult. Vă doresc noroc și mai mulți cadetari buni!







Dragă Galina Vasilyevna! Vreau să vă spun o mulțumire specială pentru trimiterea materialului. Sunteți un profesor cu o scrisoare de capital, abordați foarte responsabil munca voastră. M-am dus întotdeauna la cursuri cu mare interes, atmosfera a fost întotdeauna binevoitoare, nu a făcut fără umor. Vă mulțumesc foarte mult Galina Vasilievna, sunteți foarte inteligent! Vă doresc tuturor celor mai buni și mai buni oameni din viața voastră și școala de noroc și prosperitate!

Vreau să mulțumesc tuturor personalului, profesori și instructorii școlilor de conducere, și anume Kurashova EV și Galaev VM pentru profesionalismul lor, capacitatea de a comunica de a prezenta materialul de formare în mod clar. Sunt profesioniști în domeniul lor! Sunt foarte mulțumit că am participat la această școală. Vă recomand tuturor celor care doresc, nu veți regreta! Și doresc succes școlii și prosperității școlii! Mulțumesc.







Vreau să vă mulțumesc foarte mult profesorului Galina Vasilyevna și instructorului de conducere Serghei Ivanovici. Disponibile sunt prezentate cu materiale educaționale, atente pentru fiecare student. Fiecare student are o abordare individuală. Nu am stat niciodată în spatele volanului, nu aveam niciun fel de abilități, dar datorită lui Serghei Ivanovici, am reușit să obțin rezultate excelente în această afacere. Încă o dată, vă mulțumesc foarte mult, mai mulți astfel de profesori cu experiență.

Mulțumiri speciale pentru profesor pe teoria teoria Kurashova Galina învățat mare - foarte clar, interesant, vital, cu umor, întotdeauna. Prezentarea excelentă a informațiilor, profesorul este întotdeauna gata să răspundă la toate întrebările, explicând de câte ori este necesar. Pentru o lucrare clară și coordonată, pentru o abordare separată a fiecărui student. Profesor de teorie Galina Vasilyevna este atât de interesant în dirijarea cursurilor că de fiecare dată când mergi la ea ca o sărbătoare, prelegerile au fost întotdeauna însoțite de exemple. Data viitoare ›

Când am recunoscut și am înregistrat, am spus un lucru, dar totul sa dovedit diferit în viitor. Înainte de a intra în școala de șoferi, am avut abilități de conducere, când m-am înscris, mi sa spus că au fost suficiente 5-10 ore, deși au fost mult mai multe în cadrul programului. Când lecțiile au început, instructorul nu a spus nimic: câte, câte ore să meargă. Dar, la sfârșitul formării am început meu cu „bate“ banii pentru suma alocată de ore, deși, trebuie să plătiți anticipat, sau altfel, el nu va admite la examen. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: