23 răspunsuri pentru mezanin la Moscova, zamoskvorechye, strada kozhevnicheskaya, 11

Aș vrea să mă dezabonez doamnei pentru ultima recenzie din partea negativă. M-am uitat prin intermediul informațiilor dacă restaurantul a reluat munca, așa că am dat peste această recenzie, unele neechilibrate deloc! Nu înțeleg de ce fie Anna, fie Irina, sau „fată dulce“ infunda rețea și scrie pe diferite site-uri și chiar și sub diferite nume? Un cuplu de ani în urmă, a sărbătorit aniversarea a restaurantului, restaurant, deoarece scufundat în suflet, că, în acest loc cu familia si prietenii mei de mai multe ori pe an, pentru a sărbători de familie și evenimente prietenos. Data viitoare ›







Totul a fost foarte decent, începând cu prima comunicare cu personalul de conducere până în ultimul moment în care evenimentul nostru sa încheiat. Un loc minunat și foarte vrednic pentru cei care apreciază confort, bucătărie bună și atitudine bună față de client. Mulțumită întregii echipe pentru evenimentul organizat profesional. Totul a fost foarte gustos! Vom vizita cu siguranta acest restaurant si o vom sfatui prietenilor nostri.

Am sărbătorit în „mezanin“ nunta :) Vreau doar să spun: „Multe mulțumiri pentru tot personalul restaurantului!“ Suntem foarte îngrijorați deoarece, ca o cina de nunta va avea loc, deoarece restaurantul este dispus în ultimul moment, timp de 3 zile inainte de nunta! La început am vrut să rezervați o cameră mică, dar în același timp, ca restaurantul a avut loc o altă nuntă, administratorul sugerat să studiem mai într-o altă parte a restaurantului. Totul a mers doar pe "Hooray!", Oaspeții nu au trecut, muzica de la o altă sărbătoare. Data viitoare ›

Foarte mulțumit și surprins de întreaga companie, fără îndoială, de interior. Totul este atât de original, nu pretențios și plăcut ochiului și de sentimentul interior că erau gata să rămână acolo). Meniul și serviciul erau plăcute. Totul este la un nivel bun.

De foarte multe ori vizitează restaurantul cu prietenii săi. Ce pot spune - locul este super, prețurile sunt foarte plăcute, cinstite, foarte ieftine pentru un astfel de restaurant. Se hrănesc perfect, nu regretă să se culce. Porțiunile sunt mari. Și interiorul era foarte mulțumit. În general, există distracție frumoasă, ieftină, excelentă!

Un loc minunat, cu un meniu delicios și variat. Mi-a plăcut foarte mult interiorul - original, drăguț, gustos și fără banalități. Foarte curat. Îi plăcea în același mod și personalul, foarte politicos și suficient de repede pentru întreținere. Poți să vii ca un cuplu să te bucuri în societatea celuilalt, și o companie destul de zgomotoasă.

Mi-a plăcut foarte mult locul ăsta. Interiorul original. Bucătăria aici este foarte bună. Mâncărurile sunt delicioase și decorate frumos, și cel mai important, nu trebuie să așteptați mult, chelnerii sunt foarte atenți la toată lumea, aduce totul în timp.

A sărbătorit aniversarea companiei în acest restaurant. Locul trebuie spus pur și simplu uimitor, foarte elegant și rafinat. Astfel de feluri de mâncare, rareori trebuia să mă probyvat undeva. Aici am încercat cel mai delicios julien de cei care trebuiau să rămână înainte de asta.

Au fost de mai multe ori în acest restaurant, atmosfera este chic, serviciul nu provoacă plângeri. Am ținut o întâlnire de absolvenți, toată lumea le-a plăcut. Și alegerea din meniu a fost abordată. Băuturile sunt decorate interesant, aduc repede.

Avea o întreagă companie și, destul de ciudat, mi-a plăcut foarte mult! De obicei există întotdeauna o persoană nemulțumită de ceva, dar acest loc nu lasă pe nimeni indiferent. O bucătărie uimitoare, personalul atent și un interior confortabil trebuie să se întoarcă la asta din nou și din nou. Vă sfătuiesc!

Atmosfera și atmosfera șic, care a fost foarte tentant, păreau foarte interesant pentru mine din toate locurile pe care le-am vizitat în ultimele 2 luni! De asemenea, produsele alimentare nu au dat faliment și serviciul de asemenea. Dar interesul este încă fascinant.

Locul foarte interesant. Intrați înăuntru și se pare că ești o vulpe dintr-un desen animat. * Fantastic Mr. Lis *, care, spre deosebire de toate obiceiurile, a decis să trăiască nu într-o gaură, ci într-un copac uriaș. Așa că ieșim dintr-o cutie pătrată pentru a ajunge aici.

Copacul dorințelor este într-adevăr din interior, ca rădăcina unui copac uriaș locuit de oameni. O nouă senzație apare atunci când ajungeți prima dată acolo. Locația nu este foarte convenabilă, dar mâncăruri și băuturi excelente.

Au fost acolo în primăvară. Mi-a plăcut foarte mult serviciul. Și pur și simplu acolo să mănânce era plăcută pentru noi, deoarece interiorul interesant al restaurantului îi place foarte mult ochiul. Îi sfătuiesc pe toți să viziteze cel puțin o dată acest loc.

Lângă restaurantul "Tree of Desires" a fost clădirea MISI nativ, în care au fost petrecuți minunați ani. Congrese amicale ale absolvenților, încercăm să petrecem din când în când în apropiere, să ne amintim momentele de bucurie și deznădejde ale zidurilor native. Sosind la "Tree of Desires", o mare companie, am fost plăcut surprinși de personalul prietenos al personalului. Dar mai presus de toate am fost impresionat de originalitatea felurilor de mâncare! Salata grecească a fost învelită într-o frunză de varză, iar untul a fost servit separat într-un pahar! Mare interes a provocat în meniu un vas. Data viitoare ›







Am reușit să vizitez, mai exact în veranda de vară unde a fost nunta prietenului meu. Vară veritabilă chic, dar camera principală. Cu privire la diversitatea meniului este dificil de judecat, prin modul în care banchetul a fost comandat pentru nuntă, dar totul a fost delicios, mai ales carnea de pe grătar, regret încă că nu am putut termina))))

Aș spune că locul nu este chiar foarte rău, foarte frumos în interiorul acestui restaurant, mi se pare că acest restaurant este potrivit pentru a vizita în fiecare zi! Acolo puteți să stați și să mâncați micul dejun, să discutați cu prietenii! Astfel, toate acestea îmbină calitatea excelentă a serviciilor și prețurile scăzute! Deci, sfătuiesc pe toată lumea să viziteze restaurantul Tree of Wishes și să facă propriile lor!

Încă o recenzie ›

Aș vrea să mă dezabonez doamnei pentru ultima recenzie din partea negativă. M-am uitat prin intermediul informațiilor dacă restaurantul a reluat munca, așa că am dat peste această recenzie, unele neechilibrate deloc! Nu este clar, de ce tu, fie Anna, fie Irina, sau "dragă fată", înfundă rețeaua și scrie pe diferite site-uri și chiar sub nume diferite? Cu câțiva ani în urmă a sărbătorit această aniversare în acest restaurant, restaurantul este atât de fervent încât în ​​acest loc familia și prietenii sărbătoresc familiile și evenimentele prietenoase de mai multe ori pe an. Data viitoare ›

Totul a fost foarte decent, începând cu prima comunicare cu personalul de conducere până în ultimul moment în care evenimentul nostru sa încheiat. Un loc minunat și foarte vrednic pentru cei care apreciază confort, bucătărie bună și atitudine bună față de client. Mulțumită întregii echipe pentru evenimentul organizat profesional. Totul a fost foarte gustos! Vom vizita cu siguranta acest restaurant si o vom sfatui prietenilor nostri.

Am sărbătorit în „mezanin“ nunta :) Vreau doar să spun: „Multe mulțumiri pentru tot personalul restaurantului!“ Suntem foarte îngrijorați deoarece, ca o cina de nunta va avea loc, deoarece restaurantul este dispus în ultimul moment, timp de 3 zile inainte de nunta! La început am vrut să rezervați o cameră mică, dar în același timp, ca restaurantul a avut loc o altă nuntă, administratorul sugerat să studiem mai într-o altă parte a restaurantului. Totul a mers doar pe "Hooray!", Oaspeții nu au trecut, muzica de la o altă sărbătoare. Data viitoare ›

Foarte mulțumit și surprins de întreaga companie, fără îndoială, de interior. Totul este atât de original, nu pretențios și plăcut ochiului și de sentimentul interior că erau gata să rămână acolo). Meniul și serviciul erau plăcute. Totul este la un nivel bun.

De foarte multe ori vizitează restaurantul cu prietenii săi. Ce pot spune - locul este super, prețurile sunt foarte plăcute, cinstite, foarte ieftine pentru un astfel de restaurant. Se hrănesc perfect, nu regretă să se culce. Porțiunile sunt mari. Și interiorul era foarte mulțumit. În general, există distracție frumoasă, ieftină, excelentă!

Un loc minunat, cu un meniu delicios și variat. Mi-a plăcut foarte mult interiorul - original, drăguț, gustos și fără banalități. Foarte curat. Îi plăcea în același mod și personalul, foarte politicos și suficient de repede pentru întreținere. Poți să vii ca un cuplu să te bucuri în societatea celuilalt, și o companie destul de zgomotoasă.

Mi-a plăcut foarte mult locul ăsta. Interiorul original. Bucătăria aici este foarte bună. Mâncărurile sunt delicioase și decorate frumos, și cel mai important, nu trebuie să așteptați mult, chelnerii sunt foarte atenți la toată lumea, aduce totul în timp.

A sărbătorit aniversarea companiei în acest restaurant. Locul trebuie spus pur și simplu uimitor, foarte elegant și rafinat. Astfel de feluri de mâncare, rareori trebuia să mă probyvat undeva. Aici am încercat cel mai delicios julien de cei care trebuiau să rămână înainte de asta.

Au fost de mai multe ori în acest restaurant, ambianța este elegantă, serviciul nu provoacă plângeri. Am ținut o întâlnire de absolvenți, toată lumea le-a plăcut. Și alegerea din meniu a fost abordată. Băuturile sunt decorate interesant, aduc repede.

Avea o întreagă companie și, destul de ciudat, mi-a plăcut foarte mult! De obicei există întotdeauna o persoană nemulțumită de ceva, dar acest loc nu lasă pe nimeni indiferent. O bucătărie uimitoare, personalul atent și un interior confortabil trebuie să se întoarcă la asta din nou și din nou. Vă sfătuiesc!

Atmosfera și atmosfera șic, foarte tentantă, păreau foarte interesantă pentru mine din toate locurile pe care le-am vizitat în ultimele 2 luni! De asemenea, produsele alimentare nu au dat faliment și serviciul de asemenea. Dar interesul este încă fascinant.

Locul foarte interesant. Gets interior si se pare ca tu esti desene animate Fox * Fantastic Mr. Fox *, ceea ce este contrar tuturor vamale au decis să nu să trăiască într-o gaură, și un copac imens. Așa că ieșim dintr-o cutie pătrată pentru a ajunge aici.

Copacul dorințelor este într-adevăr din interior, ca rădăcina unui copac uriaș locuit de oameni. O nouă senzație apare atunci când ajungeți prima dată acolo. Locația nu este foarte convenabilă, dar mâncăruri și băuturi excelente.

Au fost acolo în primăvară. Mi-a plăcut foarte mult serviciul. Și pur și simplu acolo să mănânce era plăcută pentru noi, deoarece interiorul interesant al restaurantului îi place foarte mult ochiul. Îi sfătuiesc pe toți să viziteze cel puțin o dată acest loc.

Lângă restaurantul "Tree of Desires" a fost clădirea MISI nativ, în care au fost petrecuți minunați ani. Congrese amicale ale absolvenților, încercăm să petrecem din când în când în apropiere, să ne amintim momentele de bucurie și deznădejde ale zidurilor native. Sosind la "Tree of Desires", o mare companie, am fost plăcut surprinși de personalul prietenos al personalului. Dar mai presus de toate am fost impresionat de originalitatea felurilor de mâncare! Salata grecească a fost învelită într-o frunză de varză, iar untul a fost servit separat într-un pahar! Mare interes a provocat în meniu un fel de mâncare. Data viitoare ›

Deja a vizitat, sau mai degrabă în principal, pe terasa de vară, care a găzduit nunta unui prieten. Vară veritabilă chic, dar camera principală. În meniul, o varietate de dificil de a judeca de modul în care a fost rezervat banchetul sub o nunta, dar a fost delicios, în special carne pe gratar, încă regret că nu am putut termina manca-l))))

Aș spune că locul nu este chiar rău, foarte frumos în interiorul restaurantului, mi se pare că acest restaurant este potrivit pentru o vizită în fiecare zi! Acolo puteți să stați și să mâncați micul dejun, să discutați cu prietenii! Astfel, toate acestea îmbină calitatea excelentă a serviciilor și prețurile scăzute! Deci, ce am recomanda ca toată lumea să viziteze restaurantul și să facă o dorință copac propria ta!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: