202 - Recenzii despre spitalul clinic de oraș № 17, Moscova Volyn, 7

Opinia mea personală. M-au adus la cel de-al 17-lea spital de ambulanță cu dureri în abdomenul inferior, timpul a fost în jurul orei 03.00. Cu două zile înainte, un chist din ovar a fost găsit la 5 cm. Am fost trimis la ginecologul Berlin EI - o persoană extrem de neplăcută ca doctor și ca om!






Incompetența lui cu mine (ca pacient), ea a început să se manifeste de îndată ce am intrat în birou. A fost exprimată prin intonație aspră, ignorând întrebările mele, iar cel mai important este că ea a petrecut examenul foarte dureros și inexact!
Prima dată când am venit la acest ginecolog. Am dezvoltat o atitudine foarte neplăcută față de acest "doctor" și reputația celor 17 spitale, în general. Deoarece este inacceptabil să păstrăm un astfel de personal non-personal și KHAMIC, în persoana lui BERLINA EI!

Familia Shuvalov

Opinia mea personală. Acum am mama în departamentul de traume cu o fractură a femurului. Are 83 de ani și a suferit două lovituri. Nu se uită la toate patologiile, personalul departamentului face tot ce este posibil ca mama să continue să trăiască în mod normal. Atât medicii, cât și personalul sunt oameni foarte prietenoși. Pentru toți, care au făcut examenele și au efectuat operația și care au avut grijă de mamă în unitatea de terapie intensivă și care se angajează în recuperarea ei acum - LOW BOW! MULTUMESC pentru profesionalismul și bunătatea umană. Tine-te, Doamne!







Opinia mea personală. În acest spital, nu a fost prima dată. Vechi, fraieri, dar medicii sunt sensibili aici. El a fost tratat pentru OMS, mâncarea este, desigur, inferioară, porțiuni mici, cum ar fi copiii drepți. Dar dacă luați spitalul în ansamblul său, atunci puteți fi tratat. Și mai ales dacă nu ai unde să mergi.

Opinia mea personală. Vreau să-mi exprim recunoștința față de medici și asistente medicale din departamentul terapeutic! Fratele meu cu pneumonie a ajuns la spital. Puneți-vă picioarele! Mulțumiri speciale șefului Ilyenkov Natalia Anatolyevna pentru atitudinea ei sensibilă față de fiecare pacient! Anul Nou fericit!

Opinia mea personală. Au desemnat un CT cu rinichi. Oameni buni m-au speriat foarte mult, de aceea m-am dus la examen ca o pedeapsă. În cabinetul de cameră X-ray, Kozlovskaya Lyudmila Viktorovna, văzând starea mea, cu bună-știință, mi-a explicat profesional toată procedura. Din Ludmila Viktorovna și am simțit cald și bun, ceea ce ne lipsește. Multe mulțumiri și un arc profund pentru doctorul cu o scrisoare de capital Kozlovskaya Lyudmila Viktorovna.

Opinia mea personală. O instituție bună, bine îngrijită, într-o zonă ecologică - există o mulțime de verdeață în jurul spitalului, un acces convenabil la clădire. Înăuntru, de asemenea, frumos, a făcut reparații. În saloane sunt curățate în mod regulat, difuzate. Echipamentul este bun, puteți vedea că este nou, astfel încât diagnosticarea se face fără probleme. Medicii sunt calificați, imediat te simți în mâini fiabile. Dacă nu era o așteptare lungă în sala de așteptare și o hrănire groaznică, ar putea fi numită un spital exemplar în capitală.

Julia și Lev Sazonov

Opinia mea personală. CUNOȘTINȚE "Școala părinților adoptivi!".

Opinia mea personală. Ambulanța a adus o bunică departamentului de cardiologie. Au așteptat mai mult de o oră la livrare. Apoi a fost luată la departament și am fost trimiși acasă, fără a lăsa-o în secție. Dimineața, bunica mi-a sunat, mi-a cerut să aduc produse de igienă și ceva de mestecat. Ea a spus că la micul dejun mi-au dat ceva care dezgustătoare amintește de mâncare.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: