6 Recenzii, prezentatoarea este Irina Usova, Volgograd

Cu Irene și echipa ei l-am cunoscut de mulți ani, așa că atunci când este timpul pentru a începe pregătirea noastră de nuntă soțul ei, problema care va conduce la triumful nu în picioare)) Am fost de multe ori la nunti, dar este lucrarea lui Irina cufundă în suflet și frunze pentru o lungă perioadă de timp și-au adus aminte de nuntă. Deci, un pic despre compilația noastră)) Sa dovedit că avem câteva cereri, am decis să se îndepărteze de la înțelegerea standard a zilei de nunta, iar Irina a mers pentru a ne întâlni și a sprijinit ideea deloc. Sărbători a fost pur și simplu superb, toate detaliile au fost gândite, toată lumea a fost în măsură să participe la distracție și totul, absolut ALL a părăsit celebrarea fericit! Ziua noastră va fi amintit pentru noi și pentru rudele și prietenii pentru o lungă perioadă de timp))) un imens, imense datorită Irina și echipa sa pentru organizarea unui astfel de vacanta mare!)) Recomand tuturor, crede-mă, nunta ta cu ea va avea loc la cel mai înalt nivel!







6 Recenzii, prezentatoarea este Irina Usova, Volgograd

Vrem să-i mulțumim lui Irina mulțumiri pentru vacanța noastră. Vă mulțumim pentru emoțiile, poziția și căldura pe care le-ați împărtășit cu noi în cea mai minunată zi a vieții noastre! Irina a lăsat emoții de neuitat și o mulțime de impresii pentru noi și pentru oaspeții noștri! Am abordat foarte atent organizarea nunții noastre, ținând seama în mod absolut de toate dorințele noastre! Este foarte ușor și plăcut să lucrezi cu Irina. Vă dorim succesul creativ și multe multe minunate nunți. Încă o dată, mulțumesc din partea familiei Remizov!







6 Recenzii, prezentatoarea este Irina Usova, Volgograd

Nunta a fost excelentă. Și vă mulțumesc atât de mult ne dorim să spunem marele nostru maestru de sărbători, totul a fost ca un basm, iar tu Irina ne-a ajutat în acest! De la invitați am auzit că această nuntă a fost cea mai distractivă! Irina doresc sănătate ei bună și întreaga familie, și clienții mulțumiți!))) Ei bine, toate mireasa si mirele, recomand să apeleze la profesioniști Irinei și nunta ta va avea loc la URA.

6 Recenzii, prezentatoarea este Irina Usova, Volgograd

La nunta noastră au fost mai mult de 70 de invitați. Fără îndoială, o audiență atât de impresionantă a fost reprezentată de cel puțin trei generații. Irina a reușit să găsească o abordare a fiecărei generații, fiecărui oaspete. Și pentru noi, nunta a zburat la o singură dată. În timpul vieții mele am fost cel puțin 10 nunți și știu aproape toate scenariile tipice, cu toate acestea, Irina ar putea mă surprinde excentricitatea programului său. În plus, merită remarcat numărul mare de recuzită care nu va purta chiar și cei mai sceptici oaspeți. Până în prezent, prietenii și rudele noastre amintesc calduros petrecerea de nunta noastră și nu încetează să dea mulțumiri pentru emoțiile pozitive le-a primit. Cred că această recunoștință trebuie în primul rând să fie exprimată pentru Irina pentru munca ei excelentă. Mulțumesc, Irina!

Conducere la nunta Irina Usova (Volgograd): fotografie, prețuri, recenzii







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: