4 Recenzii, Stylist Elenaena Ivanova, Moscova

4 Recenzii, Stylist Elenaena Ivanova, Moscova

Vreau să-ți spun o mare mulțumire Lenei! În primul rând, este minunat de a face machiaj și păr, care a durat uncompromisingly pe tot parcursul zilei, acesta nu este chiar discutat, un profesionist, și pe de altă parte (și pentru mine, acest loc a fost numărul 1 în ziua nunții) ea este doar o persoană minunată, era foarte ușor, putea doar să vorbească și să se calmeze când se părea că ceva nu merge bine. De asemenea, am mers la o repetiție Lena coafura, am încercat mai multe variante de stivuire, a discutat și a încercat să facă diferite tipuri de bijuterii, astfel încât chiar și atunci am știut că alegerea Lena este o altă decizie drept absolut în curs de pregătire pentru nunta!













În primul rând, vreau să-i mulțumesc din nou lui Lena pentru transformarea mea de la Cinderella la o prințesă! =) Având în vedere că a fost foarte usor si placut la locul de muncă, pentru că este o persoană minunată: deschis, un fel și, desigur, foarte talentat. ) Lena mi-a făcut o coafură de nuntă și machiaj. Rezultatul - imaginea a făcut o impresie imensă tuturor, chiar și celor mai sofisticați oaspeți! Nici măcar nu mi-am imaginat că aș putea fi atât de drăguț. ) Chiar înainte de a întâlnit Lena, am fost foarte supărat că nu am fost coafura potrivita, make-up va fi prea palid (sau prea ostentative), și, în general, în seara de frumusețea mea va fi de peste. Dar toate îndoielile și grijile erau în zadar. Pre-Lena si am avut o repetiție, și ea a făcut câteva opțiuni coafuri și machiaj, iar apoi am fost deja la 100% sigur că ziua nuntii va arata foarte bine. Lena a fost foarte susținută de mine, ma încurajat, a oferit sfaturi utile. În plus, aceasta este o persoană foarte responsabilă! În ziua nunții ei, a sosit chiar puțin înainte de ora stabilită, ca să nu-mi fac griji! =)) Dacă aveți încredere în Lena pentru a crea imaginea de nuntă, atunci puteți fi absolut sigură de rezultatul excelent!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: