12 lucruri care fac o fată rece tot timpul!

Bună ziua, dragi cititori ai blogului meu.

Vreau să vă avertizez imediat!

Toată lumea are propriile principii, dacă vrei să fii cool, toți merg în iad! Nimeni nu are dreptul să te condamne pentru asta!







Nu vreau să fiu cool, nu citesc articolul. Nu e pentru tine. Asta nu înseamnă că ești mai rău, nu! Aceasta înseamnă că aveți doar alte principii ale vieții!

Puține lucruri în viață?

Acordăm prea puțină atenție lucrurilor mici, încercând să gândim la nivel global. Între timp, lucrurile mici ale vieții noastre ne înconjoară, se acumulează, se acumulează, se acumulează.

Și ei dau rezultatul! Broads! Boomerangii s-au întors împreună, cu un mesaj - e timpul să culegem fructele, doamnă.

Puține lucruri s-au acumulat, au format o problemă, obstacole în calea voastră, pe care le-ați acum greșit, gândindu-vă că viața este un lucru nedrept.

Dacă faceți unele lucruri în viața dvs. corectă sau cel puțin faceți-le, rezultatul este mai gustos.

Stiu fete care sunt destul de cool in viata lor. Fetele obișnuite sunt puțin geloase. În loc să faci la fel!

Doar repetați tot ce fac fetele reale și obțineți rezultatul corespunzător!

Ce ar trebui să fac în mod constant, ce fel de contribuție trebuie să fac pentru a culege fructele dulci și interzise?

Vreau să vă pregătesc pentru aceste acțiuni, care ar trebui să devină obiceiurile voastre zilnice. Dacă faceți ceva din acest (sau făcut mai devreme), acum veți înțelege cum este cu adevărat important să faceți anumite lucruri în fiecare zi!

Tot ce citiți mai jos nu este o instrucțiune pas cu pas. Pur și simplu voi atinge esența naturii umane, care poate fi considerată abruptă, pe care oamenii o consideră curajoasă ca o doamnă rece.

Nu vreau să vă impun nimic, deci pentru o percepție mai ușoară, alegeți doar ceea ce vă place și puneți în aplicare aceste acțiuni în viața voastră!

1. O fată rece dă o șansă.

Deseori oamenii aproape, nu dau șanse nimănui și nimic. De câte ori am văzut asta! Succesul te trece simplu, te învârte în mâini și nu-l vezi. Nu dă o șansă!

Doar să avem o șansă pentru bărbați. Dați-le șansa la tot ce se întâmplă. Nu refuzați imediat, aruncați o privire, înghițiți, urmăriți. Nu vă tăiați viața cu eșecuri constante.

2. O fată dură duce un stil de viață activ.

Aceasta este fie yoga, fie dans, fie sport. Aceasta îndepărtează clemele, oferă încredere în sine, strânge abdomenul, fundul.

3. O fată dură nu concurează cu nimeni.

Fiecare fată vede concurenți în alte fete. Poate de aceea mulți dintre voi alegi prietene urâte?)))

Nu mai ucideți oasele altor oameni. Fii deasupra lui. Nu încercați să fiți mai buni decât cineva. Încearcă să fii mai bun decât ieri.







4. O fată dură este simplă.

Nu se plimba pe tufiș. Spune ce crede că are dreptate. Aceasta filtrează oamenii în calea sa. Oamenii slabi se îndepărtează de astfel de fete, pentru că nu pot trăi mental când li se spune ceva direct.

Dar oamenii puternici sunt atrasi!

5. O fată abruptă își trădează principiile.

Neprincipența este rece. Multe fete se limitează doar la principiile lor stupide. Nu dorm la prima întâlnire, nu sunt pe stradă, nu sunt așa. Nu sunt asta, nu sunt așa.

Uneori trebuie să aveți curajul de a vă schimba principiile și de a vă bucura de acțiune.

6. Fata cool își ține cuvântul.

Și astfel poate fi temut și respectat în același timp. Multe fete mi-au spus că ar putea să mă lovească dacă m-am comportat prost. Și când m-am comportat rău intenționat, foarte puțini oameni nu păstrau nici un cuvânt.

Dar au fost cei care au făcut imediat ceea ce au promis. Uh, cât de cool a fost!

7. Fetele cool își caută aventura.

Primele fete zboară constant undeva. Ei au construit în sistemul lor de comportament. Aceștia se țin în fiecare zi în diferite situații, din care mai târziu este dificil să ieșim.

Alții, cu interes, caută astfel de aventuri cu bună știință. Ei se plictisesc sa faca actiuni mecanice, asa ca improvizeaza, oferindu-le problemele lor eterne.

8. Aruncați creierul către ceilalți.

Îi place să o facă. Fără asta, viața lor pare a fi sumbră, ca o trapă de canalizare pe un drum prăfuit.

Din acest motiv ele provoacă o mulțime de emoții în alte persoane. Ei se pot face să se iubească și să ură în același timp. Ei sunt furioși și încrezători. Te rog, sunt mândri. Ele provoacă dispreț și admirație.

Ei sunt în esență vampiri energetici. Nu pot comunica doar. Pentru o fată dură, comunicarea simplă nu are sens. Orice informație pe care o învelește într-o anumită emoție și întotdeauna a servit fierbinte.

9. Fetele abrupte își suflă creierul.

O fată dură nu fură să-și ascundă emoția. Când e nebună, plânge. Când e cool, râde.

Se pare că este natural și normal. Dar cu o singură diferență. O fată dură demonstrează întotdeauna ceea ce simte, chiar și atunci când nu este acceptată. Chiar și atunci când nu este acceptată. Chiar și cu cineva cu care nu este acceptat. Ei bine, de asta e misto.

10. Este ușor să urcați.

Se poate ridica și trage diavolul știe unde și diavolul știe de ce.

Cele mai multe fete cântărește toate argumentele pro și contra, decid pentru o lungă perioadă de timp, dar aderă la un mod conservator de viață. Ei doresc să fie ușor în creștere, se consideră chiar ca atare, dar totuși nu este.

Fata rece nu sta liniștită. Impulsurile frecvente ale acestei lumi o fac să fugă, în cap, spre ceva interesant și ceva nou!

11. O fată dură nu-și cere scuze.

Apropo. O mulțime de scrisori vin la mine de la fete. Mulți. Și doar o mulțime de scrisori începe cu scuze, spun ei, îmi pare rău că vă scriu deloc sau se termină cu "Îmi pare rău că am scris atât de mult".

Fetele abrupte nu-ți cer scuze pentru prostii. Ei își iau propriile, cer, sunt de acord, fac totul la fel ca majoritatea. Dar ei nu-ți cer scuze pentru aceste lucruri.

Da! Dacă aceștia sunt extrem de harnici, atunci nu este rușinos să cereți iertare. Dar pentru lucrurile mici - niciodată!

12. Se referă la totul calm.

Ea îi provoacă pe alții și are multe emoții, dar, în general, tratează totul în viață destul de calm.

Uneori se pare că aceasta este înțelepciune, uneori se pare că aceasta este o înțelegere. Dar aceasta este o forță interioară.

Prin urmare, la tot haosul zilei, un timp considerabil o fată abruptă este calmă. Se pare că toate problemele ei, toate grijile ei, vor fi rezolvate cu ușurință pe cont propriu. Și de multe ori exact asta se întâmplă.

Aburii nu se nasc, devin abrupti. Dacă vrei să fii, fii. Mi-am îndeplinit misiunea astăzi!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: